POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;
Super , żałuję niestety muszę łapać w pracy co się da:P

mariuszm
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 25 Jan 2015, 15:01
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

haworcja, i hermenegilda8, dziewczyny podajcie mi jakieś namiary na priv. to wyśle Wam zdjęcia z naszych telefonów... i z Waszych aparatów też poproszę :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

hej,

dzięki za mile spędzony czas,

pozdrawiam i czekam na kolejną wycieczkę :lol:

Image

jaackoo
Początkujący
 
 
Posts: 37
Joined: 23 Sep 2007, 19:54
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

:grin:
Attachments
20150228_130505.jpg
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

;)


Image

jaackoo
Początkujący
 
 
Posts: 37
Joined: 23 Sep 2007, 19:54
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

@adam boltryk
następny od dyscypliny ! pozdrawiamy
Janusz
User avatar
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 10 Apr 2007, 18:29
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Musze przyznać że bardzo się nakręciliśmy na kolejne wyjazdy, mega pozytywny nastrój po dzisiejszym :) Zaje***cie jest nie "musieć", dogadywać się przy tym i świetnie się bawić ;) Ja z M. i Luną piszemy się na za dwa tyg (t.j. 14.03.15), niestety trzeci muszkieter musi wtedy pracować. Co do miejsca, czekamy na propozycje, i my postaramy się zaproponować coś w tym tygodniu.
BTW. pies nam sie popsuł, odkąd wsiadła do auta to śpi (co do niej nie podobne! to worek energii),w domu ledwo po schodach weszła i dalej ciągle śpi. Może sie naprawi w przeciągu tych 2 tyg :roll:
Zapraszamy serdecznie tych których dziś brakowało!
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

My jak najbardziej jesteśmy chętni na za 2 tygodnie :) w weekendy raczej nie pracujemy, więc nie widzę, żeby coś miało się zmienić w międzyczasie ;)
Co do miejsca, to może jeśli spodobał Wam się ten teren (nam bardzo) to może by uderzyć ty razem np. do Bishop's Castle (ten zamek który widzieliśmy na mapach przy Tea Room)? Chyba że są jakieś inne pomysły to się dopasujemy ;)
hermenegilda8, się psina wybiegała za patykami to nic dziwnego, że odsypia ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

to i ja pozwolę sobie na małe podsumowanko:

1. wypad świetny! Giwi poleciła nam piękną okolicę - dziękujemy :)
2. ludzie mili i otwarci, no tak jak miało być :D
3. pies przefantastyczny! ileż szczęścia by tej kochanej psinie umknęło, gdyby została w domu...

I nawet był źrebak, co przed chwilą się urodził, niestety akcja porodowa nam umknęła... :)
a było blisko.

4. no nic, tylko chcieć więcej! (za 2 tyg.?)

pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Świadomość - kluczem do wszystkiego.

haworcja
Początkujący
 
 
Posts: 45
Age: 41
Joined: 8 Jun 2012, 20:58
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

AdamBoltryk, co do osob uczulonych na siersc psa wyprawa byla na wolnym powietrzu wiec oczywiscie rozumiem zeby kolega wpychal sie do kolezanki giwi z pieskiem do domu ale na spacerku to chyba nie dotyczy ? Nie wiem jakby wtedy mialy funkcjonowac osoby uczulone na siersc na spacerach w parkach w miescie itp pies jest wszedzie no prosze cie
moja corka tez jest uczulona siersc psa ale ma z nimi stycznosc w kolo siebie byle by nie zablisko i nie w domku sami mamy malusia chike ale piesek ma naturalny wlos wiec jest oki doki
fajnie ze wycieczka sie udala jesli plany sie nie zmienia to chetnie za 2 tyg wybierzemy sie z wami zalezy oczywiscie gdzie bedzie wycieczka bo jestem zwolenikiem morza jezior ale nie koneicznie gor ehhe pozdrawiam

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Czesc wszystkim.Sledze ten watek i rowniez bardzo chetnie dolacze do nastepnego wypadu.Jak zauwazylam nie ma szczegolnych wytycznych :D co do wieku,psow,dzieci-to dobrze.Ja bym sie z Wami wybrala razem z moja corka ma 10 lat,nie jest "mazgajowata",lubi chodzic a power do tego ma wiekszy niz ja :grin:.Takze bez obaw,nie bedzie spowalniala i marudzila.Znam swoje dziecko :grin:.Nie mam niestety samochodu,tak wiec jesli ktos bedzie mial 2 miejsca u siebie to bardzo chetnie.Jestesmy z West Bromwich,Toyrus w Oldbury tez jest mi znajomy,jak i inne wieksze parkingi w okolicy :lol:.Takze jesli ktos z Was wymysli cos fajnego na weekend,bede sledzila watek.pozdrawiam

alex0079
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 16 Dec 2014, 20:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Kilka naszych ujęć : :)
ImageImageImageImageImage
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

alex0079 wrote:Czesc wszystkim.Sledze ten watek i rowniez bardzo chetnie dolacze do nastepnego wypadu.Jak zauwazylam nie ma szczegolnych wytycznych :D co do wieku,psow,dzieci-to dobrze.Ja bym sie z Wami wybrala razem z moja corka ma 10 lat,nie jest "mazgajowata",lubi chodzic a power do tego ma wiekszy niz ja :grin:.Takze bez obaw,nie bedzie spowalniala i marudzila.Znam swoje dziecko :grin:.Nie mam niestety samochodu,tak wiec jesli ktos bedzie mial 2 miejsca u siebie to bardzo chetnie.Jestesmy z West Bromwich,Toyrus w Oldbury tez jest mi znajomy,jak i inne wieksze parkingi w okolicy :lol:.Takze jesli ktos z Was wymysli cos fajnego na weekend,bede sledzila watek.pozdrawiam

i super :) im nas więcej tym weselej :grin:
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
1

Sorry ludziska, że wcinam sie z kolejnym (mam nadzieję ostatnim) postem.
Bardzo bardzo sie cieszę, że Wam się udała wycieczka. I oby tak dalej.

Ale.
Moja poprzednia wypowiedź została zminusowana przez człowieka, który nawet raz się nie wypowiedział w tym wątku (ciekawe czy chociaz był uczestnikiem wypadu...) i pragnę się ustosunkować do tego.
Image
lesny69
1. To jest forum dyskusyjne.
2. Forum z założenia jest miejscem dyskusji, wymiany poglądów i wcinania sie, tak przynajmniej mi sie wydaje.
3. Wyrażając swoje zdanie (zresztą bardzo okrojone) nie musi Ono się zgadzać z Twoim i może być jak najbardziej prowokujące, chociaż wydaje mi się, ze post taki nie jest. Ale to tylko mój pogląd.
4. Jeśli ktoś uważa, że czarne jest białe to jest Jego święte prawo. Ja nadal uważam, że żeby jakikolwiek wyjazd zorganizowany się odbył, to ludzie MUSZĄ się czemuś/komus podporządkować. Nawet teoretycznie demokratyczne podejmowanie decyzji oznacza, że czyjeś zdanie będzie odrzucone i ta osoba chcąc uczestniczyć w grupie będzie MUSIAŁA zrezygnować ze swojego poglądu i przyjąć pogląd kogoś innego. Ktoś gdzieś kiedyś napisał, że Demokracja to jest tyrania większości wobec mniejszości.

Czytając ten wątek bardzo mi się nie podoba jak została potraktowana założycielka tematu i absolutnie się z nią zgadzam - to był Jej wątek, Jej wypad, Jej organizacja i powinny być Jej zasady, jesli takie ustaliła. A ustaliła. Jeśli ktoś się z nimi nie zgadzał, powinien założyc swój watek ze swoimi zasadami.
A zmieszaliście ją z błotem.

mam37 są różne stopnie alergii, jeśli o tym nie wiesz. Ja mam uczulenie na kilka czynników, między innymi na sierść też. Na szczęście nie jest to w takim stopniu, żeby paść we wstrząs anafilaktyczny. Ale znam takich ludzi osobiście.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

AdamBoltryk, moja corka +jest alergikiem od 18 lat wzyciu nie slyszalam o stopniach alergi jesli juz moze byc mniej lub bardziej nasilona ale nie stopniowana zreszta nie ma co sie sprzeczacz o cos co bylo a nie jest i ie pisze sie w rejestr my sie piszemy na za 2 tyg czy juz wlasciwe tydzien jesli nei beda to gory :}} zamki parki morze jeziora prosze bardzo jestem za :}} wiec czekamy na propozycje i jak co damy znac

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TURYSTYKA