POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;
hermenegilda8, piesek to przyjaciel rodziny najwierniejszy i nie wyobrazam sobie bym miala zostawic psiaka swojego w domku tylko dla tego ze Pani Giwi tak sobie zyczy bardzo ladnie ze pozostali nei dali sie zteroryzowac i jak bedziecie sie wybierali na nastepne spotkania zwiedzania angli to ja chetnie sie wybiore oczywiscie jak nam podpasuje bo ten weekend mam juz zaplanowany udanej wycieczki wam zycze :))
Pani Giwi postawa godna przedszkolaka :}

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

hermenegilda8, bardzo dobra postawa kolezanko piesek to najwierniejszy przyjaciel rodziny bardzo ladnie ze reszta kolegow nie poddala sie terrorowi Pani kolezanki giwi i nadal jedzie na wycieczke powodzonka

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

ja niestety jak od nowego roki nir pracowalem w soboty tak jutro niestety, może next time

mariuszm
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 25 Jan 2015, 15:01
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

mam37, dzięki za miłe słowa :) Obawiałam sie że mnie tu zbesztacie za zamieszanie (bo naprawde nie tego chciałam) a tu wyrozumiałość :) No ale było- minęło, szkoda o tym gadać. Mam nadzieje że kolejny termin Ci podpasuje. I że pogoda jutro będzie chociaż podobna do dzisiejszej!
rad, Nie masz sie z kim zabrać? Może jest ktoś kto ma wolne miejsce w aucie?? My niestety nie mamy.
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rad » 27 Feb 2015, 15:36 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

hermenegilda8, Jesteśmy gotowi na piesze wycieczki ;)

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

rad, Masz na myśli pieszą wycieczke z B'ham ? :grin: Tylko podziwiać Waszą determinacje!
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

kiedy kolejny?
User avatar
pabloowojie
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 35
Joined: 3 Oct 2008, 20:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

hahaha, tak obserwuję to forum i boki zrywam :)))
Ta pani ma zapędy kaowca z socjalizmu. Jakby ktoś nie wiedział to skrót od Kulturalno Oświatowego. Taka troszkę fochmistrzyni również. Miałem jechać ale jak będą psy to się nie pisze :))))) No i nie wiem czy będę mógł zabłocić sobie buty i ubranie bo mi szkoda pralki.
Wygląda na to że kilka frakcji spotka się w jednym miejscu ! Mogą być jaja. Dla psów proszę zabrać kagańce - obowiązkowo. Koniecznie proszę o relacje z wypadu.
Miłego weekendu
Janusz
User avatar
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 10 Apr 2007, 18:29
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

To ostatecznie jedzie ktoś z pod tego toysa czy od razu na miejsce?

Mogę zabrać kogoś z południa lub zachodu Birmingham

[Wojtek]
Raczkujący
 
 
Posts: 53
Age: 33
Joined: 19 Jan 2014, 18:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

my jedziemy od razu na miejsce - Carding Mill Valley SY6 6JG
Może lepiej by było żebyśmy zamiast rozglądania się za psem ze zdjęcia profilowego hermenegilda8, spotkali tam na miejscu ;) co wy na to? z tego co naliczyłam będzie nas ze 4 samochody! ;)
Ps. Z tego co patrzyłam na mapie to ta ulica jest dość długa a miejsca parkingowe wzdłuż niej i chyba niestety płatne, ale to chyba nie będą jakieś kosmiczne pieniądze :roll:

Dodano: -- 27 lut 2015, 19:40 --

aaaa i mamy jeszcze 1 miejsce wolne w samochodzie jakby co ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by rad » 27 Feb 2015, 20:13 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Cóż, widocznie z Walsall nikt się nie wybiera....
Udanej zabawy.

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

rad, a nie możesz się dogadać z [Wojtek] ? Mówi że ma wolne miejsca, może mógłbyś w jego rejony podjechać autobusem czy coś. Kwestia dogadania. Poza tym Gaba76 ma jedno. Ale jest Was liczba mnoga? ;)
A jeśli chodzi o wyjazd. To jeśli komuś zależy żeby jechać razem, to spoko, my możemy podjechać pod Toysa. Tylko dajcie jeszcze dziś znać. Jak nie to prosto do celu.
Gaba76, patrząc na google maps i ten post code, to 500m przed nim jest duży parking , z owieczkami :D jak na zdjeciu. Charakterystyczny domek, nie przegapi się. Może tu się umówmy? Nic nie narzucam, żeby nie było ;)
Image
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

hermenegilda8, ja jestem za :) będziemy tam przed 12.00 :)
ta opcja z Toysem to był Giwi pomysł, bo ona chciała - jak to mówiła - widokowo jechać, ale ja myślę, że tam na miejscu będzie wystarczająco dużo widoków ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

nie wiem dlaczego nie wiedzę mojego posta, ja jednak jutro pracuję. Więc niestety muszę zrezygnować z wyprawy

mariuszm
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 25 Jan 2015, 15:01
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

mariuszm, coś chyba nie tak jest z forum bo mam37, wysłała 2 posty o podobnej treści.. pewnie też nie było widać tego pierwszego ;)
szkoda że jednak nie jedziesz.. im więcej ludzi tym weselej.. może następnym razem się uda :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TURYSTYKA

cron