Spotkanie na łyżwach :D

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

FemalePostNapisane by dorotajab » 25 Nov 2010, 09:26 Re: Spotkanie na łyżwach :D

DeusExMachina wrote:W zasadzie na obecna chwile w nic nie gramy (chociaz ja pogrywam czasami w AC :))
Moge mu dac wygrac wyscigi na lyzwach ;) Tobie rowniez jesli bedziesz grzeczna ;)


nigdy nie jestem grzeczna - baaa nawet raczej bywam zla, zapytaj kogo chcesz :)

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

na nos proponuje nochal mikolaja swietego ;) co by sie nie przytarl
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by DeusExMachina » 25 Nov 2010, 21:43 Re: Spotkanie na łyżwach :D

oXide wrote:No uważaj żeby Ci ktoś nosa nie przytarł,, AC to skrót od Air Conditioner czy co,,?


A kogo konkretnie masz na mysli?

AC moze oznaczac rowniez Autocasco :) Aczkolwiek w tym wypadku odnosi sie to do Assassin's Creed :)
User avatar
DeusExMachina
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 17 Oct 2010, 00:04
Location: GB
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 25 Nov 2010, 22:06 Re: Spotkanie na łyżwach :D

DeusExMachina wrote:
oXide wrote:No uważaj żeby Ci ktoś nosa nie przytarł,, AC to skrót od Air Conditioner czy co,,?


A kogo konkretnie masz na mysli?

Ja myślę ze przytrzeć nosa może Ci:Ada Adela Agata Agnieszka Aldona Aleksandra Alicja Alina Anastazja Aneta Angelika Aniela Anita Anna Antonina Apolonia Balbina Barbara Beata Berenika Bernadeta Berta Blanka Bogumiła Bogusława Bożena Brygida Cecylia Celina Czesława Dagmara Daniela Danuta Daria Diana Dominika Dorota Edyta Elena Eleonora Eliza Elwira Elżbieta Emilia Eugenia Ewa Ewelina Felicja Franciszka Gabriela Genowefa Gertruda Grażyna Halina Helena Henryka Honorata Huberta Ida Iga Irena Irmina Iwona Iza Izabela Jadwiga Janina Joanna Jolanta Judyta Julia Justyna Kalina Kamila Karolina Katarzyna Kinga Klara Klaudia Klementyna Kornelia Krystyna Laura Lidia Liliana Lucyna Ludmiła Ludwika Łucja Magda Magdalena Maja Malwina Małgorzata Marcelina Maria Marlena Marta Martyna Marzena Matylda Milena Monika Natalia Natasza Nina Olga Oliwia Otylia Patrycja Paulina Regina Renata Roksana Rozalia Róża Sabina Salomea Sandra Sławomira Stefania Sylwia Tekla Teresa Urszula Wacława Wanda Weronika Wiktoria Wioletta Władysława Zofia Zuzanna Żaklina Żaneta Adam Adrian Adolf Albert Albin Aleksander Aleksy Alfons Alfred Alojzy Ambroży Anatol Andrzej Antoni Anzelm Apolinary Aureliusz Arkadiusz Artur Augustyn Bartosz Bogdan Bogusław Bolesław Cezary Cyprian Czesław Damian Daniel Dariusz Dawid Dionizy Dominik Edward Emil Ernest Eryk Feliks Filip Fryderyk Grzegorz Gwidon Henryk Herbert Ireneusz Jacek Jakub Jan Jarek Jerzy JuliuszKajetan Kamil Kacper Karol Kazimierz Konrad Krystian Krzysztof Lech Leopold Leszek Lucjan Łukasz Maciej Maksymilian Marcin Marek Mariusz MateuszMichał Mikołaj Mirosław Norbert Olgierd Oskar Paweł Patryk Piotr Przemysław Radosław Rafał Remigiusz Robert Roman Sebastian Sławomir Stanisław Stefan Sylwek Szymon Tadeusz Tomasz Wacław Waldemar Wawrzyniec Wiktor Wincenty Wit Witold Władysław Włodzimierz Wojciech Zbigniew Zbyszek Zdzisław Zenobiusz Zenon Zygmunt

Wiec nos mikołaja świętego jak znalazł :D
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Jolly » 26 Nov 2010, 21:03 Re: Spotkanie na łyżwach :D

ja jestem usmiechniety ;) i tez wpadne pojezdzic troche :wink: albo potanczyc :twisted:
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 528
Age: 39
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 28 Nov 2010, 00:09 Re: Spotkanie na łyżwach :D

Informacje odnośnie naszego spotkania: łączny koszt to 8.40 za łyży i wstęp.
Last edited by oXide on 28 Nov 2010, 00:41, edited 1 time in total.
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 28 Nov 2010, 00:34 Re: Spotkanie na łyżwach :D

oXide wrote:Informacje odnośnie naszego spotkania: łączny koszt to 8.50 za łyży i wstęp.


£8.40 ;)
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 28 Nov 2010, 23:05 Re: Spotkanie na łyżwach :D

Ok 8.40 Mein Fuhrer :D
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 1 Dec 2010, 21:19 Re: Spotkanie na łyżwach :D

Fajny pomysł! Gdybym tylko nie miała peknietego kregosłupa to bym chetnie sie pojawila, a jako ze nie umie jezdzic to z pewnoscia zaliczylabym nie jeden upadek ;) Kurka to zbyt niebezpieczne. :) Szkoda.
Za to życze innym milej zabawy!
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by VA » 2 Dec 2010, 15:43 Re: Spotkanie na łyżwach :D

A o której to spotkanie? Też bym się chętnie wybrał.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by aqtina » 2 Dec 2010, 18:36 Re: Spotkanie na łyżwach :D

Dolaczam sie do pytania Panie Szanowny Organizatorze, o ktorej spotkanie.?Juz dawno gleby nie zaliczylam, trzeba to naprawic:] :twisted:
User avatar
aqtina
Początkujący
 
 
Posts: 34
Age: 40
Joined: 21 Aug 2010, 14:44
Location: Birmingham/Reda
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 2 Dec 2010, 20:10 Re: Spotkanie na łyżwach :D

Cześć, spotykamy się za bramkami w środku koło szafek zaraz przy wejściu o 19:30..

Pozdrawiam

Maciek
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vxbasiaxv » 5 Dec 2010, 16:20 Re: Spotkanie na łyżwach :D

tez bym sie chetnie pisala na to spotkanie jeszcze na zadnym nie bylam a na lyzwach z 2 lata nie jezdzilam ale neistety jestem chwilowo w polsce i wracam 12 grudnia wieczorem;) moze nastepnym razem :)

vxbasiaxv
Początkujący
 
 
Posts: 17
Age: 33
Joined: 11 Feb 2010, 18:46
Location: dębica/birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 5 Dec 2010, 16:22 Re: Spotkanie na łyżwach :D

Czekamy na twój powrót :d

Pozdrawiam
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vxbasiaxv » 5 Dec 2010, 16:25 Re: Spotkanie na łyżwach :D

postaram sie byc na biezaco i na nastepne spotkanie sie napewno zjawie ;)

vxbasiaxv
Początkujący
 
 
Posts: 17
Age: 33
Joined: 11 Feb 2010, 18:46
Location: dębica/birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 6 Dec 2010, 10:12 Re: Spotkanie na łyżwach :D

a ja zla jestem :evil:

mialam krakse w piatek- ktos mi w dupe w jechal!!!! i mnie caly prawy boczek dretwieje i plecki bola i jakos tak inwalidzko sie ciagle czuje
i moze to bym jeszcze zlala, ale wlasnie sie dowiedzialam ze w sobote czeka mnie zabieg operacyjny i to wlasnie kurna na stope na ktory juz jaki czas czekam- i akurta w sobote sie zwolnilo miejsce :(

no co za pech! wszytko na przekor sie dzieje.... nawet nie wiem czy dam rade prowadzic bo mialam pare osob zawiezc... tak bym mogla sobie posiedziec w tej slodkiej kawiarence kolo lodowiska i popatrzec jak wam sie nogi placza, ale nie wiem czy da sie to zorganizowac bo zabieg dopiero o 13... jestem niezadowlona :(
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

PreviousNext

Return to TOWARZYSKIE