Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MalePostNapisane by dread » 31 Jan 2007, 18:05 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

ja to wogole nie wiem,o co wam wszystkim chodzi...jesli gosc lubi jezdzic rowerem, niech sobie jezdzi...jesli jezdzi autem,ma sie lepiej,bo sie nie meczy...takze zalezy kto co w zyciu lubi - ja akurat jestem leniem i nie che mi sie pocinac na bike-u szczegolnie w ****** czystym i wolnym od spalin B-ham...i cieplo tez lubie:D...kazdy chyba chce miec najwygodniej jak to tylko mozliwe,wiec Ci ktorych stac, kupuja sobie epsze auta,zeby bylo im wlasnie wygodnej...z Polski wywiezlismy widze jedno - gosc wozacy sie fajna fura FRAJER,a kobitka lecaca na takiego...nevermind
szkoda czasu na takie pierdoly, nie sadzicie???(mi sie akurat nudzi)

nara

dread
Rozeznany
 
 
Posts: 106
Joined: 3 Jan 2007, 08:23
Location: Bielsko - Biała
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tomi09pl » 31 Jan 2007, 23:03 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

dread wrote:nara


w tym masz racje.
User avatar
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posts: 147
Age: 36
Joined: 11 Oct 2006, 14:53
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kodi » 1 Feb 2007, 02:15 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

dread,


Racja stary....



fajna masz furke :D:D:D:D:D:D::D bez podtekstow :D:D:D
The_Saints_Are_Coming
User avatar
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posts: 355
Age: 44
Joined: 1 Jan 2007, 22:11
Location: ERDINGTON
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

marcomarecki, tak zgadzam sie z Twoja wypowiedzia, mi tez dziala na nerwy ich konsumpcjonizm ale wynika on z takiego wychowania jak wyjasniles...mentalnosci nie da sie zmienic...

stokrotka_007
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 18 Sep 2010, 10:30
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

stokrotka_007 wrote:marcomarecki, tak zgadzam sie z Twoja wypowiedzia

Facet nie zalogował się na forum od 4 lat, ale na pewno w napięciu tu codziennie cichcem zagląda żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie zagościła tu jakaś stokrotka żeby się z nim zgodzić...

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Paula2014 » 22 Sep 2010, 20:38 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

A tak wracając do tematu... Chłopaki każda dziewczyna jest ładna na swój sposób!! Po prostu może jesteście za bardzo wybredni??

Paula2014
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Age: 36
Joined: 20 Sep 2010, 19:53
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thorgal » 23 Apr 2011, 10:33 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

Tak, wszystkie są ładne tylko czasem wina brak. A co kwestii samochodu czy roweru. Rowerem jest szybciej w mieście bez dwóch zdań. Wszystko przez korki i te angielskie głupie światła. Jedynie tramwaj z Snow Hill do Wolverhampton jedzie szybko i bez problemów. A to dlatego ze ma wydzielone torowisko.

Thorgal
Początkujący
 
 
Posts: 32
Joined: 25 Mar 2011, 17:04
Location: Festung Breslau
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by aloain » 23 Apr 2011, 12:58 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

Paula.. i Vice Versa :-P
"Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego."

aloain
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Age: 38
Joined: 20 Jan 2010, 06:49
Location: Birmingham
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE