Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MalePostNapisane by marcomarecki » 6 Nov 2006, 20:25 Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

Gdzie sie podzialy wszystkie sliczne kobiety w birmingham,sliczne Polki...jest ich chyba coraz mniej,ale sie gdzies ukrywaja....

marcomarecki
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Age: 42
Joined: 6 Nov 2006, 20:17
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Rafal29 » 6 Nov 2006, 22:16 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

Sam nie wiem.Czasem mijam te sliczne Polki ale przewaznie sá juz zajete i adorowane przez naszych rodaków i nie Tylko!!! No coz badzmy dobrej mysli.Wspanaila kobieta przychodzi zazwyczaj kiedy najmniej sié tego spodziewasz.pozdro
:mrgreen:

Rafal29
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 4 Sep 2006, 20:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 6 Nov 2006, 23:33 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

ja dodam to ......."hmmmmmmm".................
:???:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by te-ha » 7 Nov 2006, 13:16 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

ja tam proponuje sie po prostu rozejrzec

albo przyjsc na spotkanie polonii...
juz 17:P

ale reklamaXD

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posts: 1305
Age: 36
Joined: 30 Aug 2006, 19:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tomi09pl » 9 Nov 2006, 00:03 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

taka prawie ze krypto ta reklama byla. a polki tutaj sa chyba za bardzo zapracowane/zajete zreszta tak samo jak polacy.
User avatar
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posts: 147
Age: 36
Joined: 11 Oct 2006, 14:53
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by te-ha » 9 Nov 2006, 11:36 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

ojej

bo my sie czepiamy:P

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posts: 1305
Age: 36
Joined: 30 Aug 2006, 19:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

OK...zaczne sie chyba bardziej rozgladac...;) zabaczymy czy to przyniesie rezultaty...mam nadzieje ze tak:)) a nad spotkanie polonii musze sie zastanowic,nigdy na tego typu spotkaniach nie bylem,moze byc ciekawie..:) moge sobie wyobrazic jak tam moze byc,ale jesli ktos moglby mi przyblizyc ten temat to byl by wdzieczny:)dzieki i pozdrawiam!!

marcomarecki
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Age: 42
Joined: 6 Nov 2006, 20:17
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by te-ha » 9 Nov 2006, 20:02 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

ja naprawde znam duzo tutaj polek

mysle ze ograniczanie sie tylko do jednej narodowosci
tak jak wy robicie

jest lekko beznadziejne

ja tez nigdy nie chodze na takie spotkania
poszlam raz
wlasnie na spotkanie w pazdzierniku polonii
i bylam baaaaaardzo pozytywnie zaskoczona

kazdy z kazdym gada
jak na spotkaniu
o niczym pozwaznym
bo to chyba nie po to sie spotyka w takim gronie

takze zapraszam:)

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posts: 1305
Age: 36
Joined: 30 Aug 2006, 19:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

to wcale nie tak...ograniczanie sie do jednej narodowosci...w moim przypadku mam wiecej znajomych bedacych pochodzenia innego anizeli polskie,w moim przypadku jest tak,ze naprawde mam lepszy kontakt z ludzmi innej narodowosci niz polskie (chociaz czesc znajomych,polskich znajomych,jest naprawde w porzadku,i bardzo to cenie,sa normalni,chca normalnie zyc,mozna z nimi normalni porozmawiac o wszystkim,poczawszy od tematow zycia codziennego po bardziej wartosciowe tematy,i przede wszystkim w ich wypowiedziach nie ma slowa ******,jak to u wiekszosci sie zdarza:( naprawde czasami mam dosc jezeli slysze rodakow i co drugie slowo wypowiedziane z ich ust to ******,sorki ale nasz jezyk naprawde bogaty,i mozna swietnie sie porozumiewac bez zbednych slow zaczynajacych sie na k...! i wlasnie o to mi chodzi,o to gdzie sie podzieli ludzie nie kurwiacy co drugie slowo...ale mam nadziej ze jest ich sporo,to chyba moj wrodzony optymizm:P
Pozdrawiam Cie te-ha!!

marcomarecki
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Age: 42
Joined: 6 Nov 2006, 20:17
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by te-ha » 11 Nov 2006, 15:16 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

doskonale cie rozumiem

ja ci powiem tyle

ze mieszkam w akademiku

i trafilam na polskie towarzystwo...:P
czyli mam wszystkie odmiany slow Ka i Cha:)

sama mam ciekawe przydomki:P
ale we wzgledu na cenzure pozostawie je
sobie gleboko w serduszku:)

oczywscie to konwencja
ale mnie juz powoli denerwuje...

takze wiem co czujesz:)

a te pozdrowienia to z jakiegos
specjalnego powodu?

ja tez cie pozdrowie:)
a co tak;P

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posts: 1305
Age: 36
Joined: 30 Aug 2006, 19:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tomi09pl » 12 Nov 2006, 16:06 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

ja sie szczerze przyznam, ze tak -> ograniczam sie tylko i wylacznie do polskich dziewczyn. "Bo najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny(...)" itp. itd. Na czekolade nigdy checi nie mialem, indyjskie panny sa ladne ale wizja 20 braci z maczetami nieco odstrasza, a angolki... te ktore poznalem do tej pory maja mentalnosc asfaltu i mimo szczerych checi nie udalo mi sie w nich odkryc nic interesujacego.

aczkolwiek prawdopodobnie jestem tylko glupim samcem i wybrzydzam.
User avatar
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posts: 147
Age: 36
Joined: 11 Oct 2006, 14:53
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

mmm...akademink:) co to byly za piekne czasy,az milo powspominac:))) a te pozdrowionka to tak bez powodu:P moze dlatego ze ciekawie piszesz:)
I dzieki ze rozumiesz moj bol wywolany wszech obecna k...ca:) nie jestem sam:P :)

marcomarecki
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Age: 42
Joined: 6 Nov 2006, 20:17
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Moze uda Cie sie tomi09pl trafic na hinduske bez braci:P Czesciowo sie z Toba zgodze odnosnie inteligencji anglikow i angielek,ale tylko niektorych.Naprawde jest bardzo duzo madrych i oczytanych brytyjczykow,z ktorymi mozna swietnie porozmawiac i ktorzy maja duzo do powiedzenia,ale przyznam sie takze ze mialem przyjemnosc przebywac z osobnikami o ...z ktorymi mimo checi czlowiek naprawde sie meczy. Ale trzeba spojrzec na ten problem takze z ich perspektywy,od wczesnego dziecinstwa wszystko mieli polozone na tacy,nie przejmowali sie niczym,ich rodzice nie zaznali kolorowych dla nas lat PRLu,nie mieli komuny na glowie,poprostu od dziecka sa przyzwyczajeni do konsupcyjnego stylu zycia,i wykorzystuja to na kazdym kroku,tzn. nie przejmoja sie niczym,biora wszystko jakie jest,wybieraj to co ma ladniejsze opakowanie,bez zastanawiania sie na zawartoscia.Lata praktyki w nie zastanawianiu sie i nie mysleniu o niczym konkretnym przynosi efekty;P Ale badzmy tolerancyjni;)

marcomarecki
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Age: 42
Joined: 6 Nov 2006, 20:17
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by te-ha » 13 Nov 2006, 11:32 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

marcomarecki wrote:a te pozdrowionka to tak bez powodu:P moze dlatego ze ciekawie piszesz:)


widze ze doceniasz moj artyzm:P
wreszcie ktos:P

marcomarecki wrote:I dzieki ze rozumiesz moj bol wywolany wszech obecna k...ca:) nie jestem sam:P :)


prosze bardzo

w koncu od czegos tutaj jestem

i to nie tylko mi chodzi o nabijanie sobie postow...

aaa

i pozdrowie cie:)

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posts: 1305
Age: 36
Joined: 30 Aug 2006, 19:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tomi09pl » 13 Nov 2006, 21:28 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

no dobra, ale wracajac do tematu (ktorego zreszta chyba nie zrozumialem) to gdzie te kobiety?;] poza te-ha, ktora nienabija sobie postow :wink:
User avatar
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posts: 147
Age: 36
Joined: 11 Oct 2006, 14:53
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE