wedkaarstwo

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MalePostNapisane by daavid » 19 Jun 2010, 10:36 Re: wedkaarstwo


daavid
Początkujący
 
 
Posts: 34
Joined: 19 Jan 2007, 12:39
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by jed » 21 Jun 2010, 18:35 Re: wedkaarstwo

To dobry biznes jest bardzo. Bywa, ze duzo wiecej mozna spotkac wedkarzy niz chlopkow roztropkow w pubie. Nie moge sie nadziwic ile ludzie sa w stanie wydac na glupie ryby (nie o sprzet chodzi, a ryby wlasnie). Moj kolega to tzw celebtyta w tym srodowisku - ma na koncie wiele krajowych rekordow i jego glowny dochod pochodzi z nauczania bogatych ludzikow jak sleczec godzinami nad woda. :) Jaki sprzet jest dobry: Abbu podobno (bylo ich z 5 ale nie spamietalem), co jeszcze?

jed
Stały Bywalec
 
 
Posts: 366
Joined: 20 Mar 2009, 14:58
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 20 Jul 2010, 17:43 Re: wedkaarstwo

Chcial bym wybrac sie na ryby ale wogule nie mam pojecia jak sie za to zabrac tutaj w UK (kiedys kiedys jak bylem dzieckiem jezdzilem z dziadkiem na ryby) przeczytalem link, ktory ktos wkleil wyrzej. Wiem, ze musze kupic licencje np. na poczcie i teraz nie wiem co dalej dodam, ze nie jestem jakims zapalonym wekarzem (jak narazie) i interesuje mnie wyprawa nad kanal kolo mojego domu wiem, ze mozna tam lowic ryby bo widzialem wetkarzy tylko nie wiem jak to jest z ta dodatkowa oplata u zarzadcy bo nigdy tam nikogo nie widzialem, a boje sie zeby to nie bylo tak, ze jak ktos do mnie podejdzie po oplate to zeby nie byl to np. mandat 200 funtow, a i ile moze taka oplata wynosic??? Z gory dzieki za odpowiedzi

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by woblerus » 21 Jan 2011, 19:00 Re: wedkaarstwo

Widze ze teat sie dubluje
http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=91 ... wedkarstwo
Dla mnie to nie szkodzi,ale czy beda w koncu jacys chetni do wedkowania?
Moge rowniez udzielic rady w temacie zakupu sprzetu.gdzie co i za ile.Gdzie na ryby i jakie koszta.
Moje wymagania to tylko troche kultur na lowisku.
Trzodziazom i miesiarzom z gory mowie NIE :!:
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Jan 2011, 21:15
Location: West Bromwich
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by sebade1 » 26 Mar 2011, 13:48 Bridgnorth

mam pare namarów na pare fajnych zbiorników w mojej okolicy ,oraz rzekę SEVERN

sebade1
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 23 Jan 2008, 10:46
Location: żory ornontowice
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by joseph85pl » 1 Apr 2011, 06:14 Re: wedkaarstwo

Witam ja mieszkam. Na smethwiku i co weekend probuje gdzies jechac ale zaczol sie teraz przez 3 miesiace zakaz na rzekach i zostaja same jeziora i z wiazku z tym czy dal by mi ktos jakies adresy na jeziora?dziekuje z go
ry i pozdrawiam..
User avatar
joseph85pl
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 38
Joined: 31 Mar 2011, 19:35
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by woblerus » 25 May 2011, 20:34 Re: wedkaarstwo

W sumie juz zapomnialem o tym forum,takie tu zainteresowanie wedkarstwem :roll:
Widze ze od czasu do czasu ktos sie odzywa.Proponuje wiec nawiazac jakis kontakt.
Zadam jeszcze raz pytanie-Kto chetny na powazne wedkowanie?
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Jan 2011, 21:15
Location: West Bromwich
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 26 May 2011, 05:40 Re: wedkaarstwo

ja jestem jak najbardziej za, w tamtym roku probowalem troche wystartowac ale niestety brak czasu, mam nadzieje, ze w tym sezonie cos sie zmieni, jak cos to mieszkam dosyc niedaleko west bromu...

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by en3531 » 17 Jun 2011, 19:53 Re: wedkaarstwo

Oj też bym chętnie powędkował pamiętam jak byłem kajtek mały to wiecznie wedka poplątana albo na jakimś drzewie zatrzymana xD eh młodośc każdy krzak był mój z wody ^^
User avatar
en3531
Początkujący
 
 
Posts: 24
Age: 33
Joined: 9 Jun 2011, 17:16
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by woblerus » 31 Jul 2011, 09:13 Re: wedkaarstwo

No dobra,lato w pelni 8) ryby nie biora,ale mozna by zorganizowac jakis wypadzik.
Mama mase namiarow na wszystkie metody wedkowania w Anglii i Wali.
Moze jest kots kto lubi Fly fishing?Ucze sie tej metody od dwoch lat,ale brakuje mi kogos kto by to szybciej mi wytlumaczy.
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Jan 2011, 21:15
Location: West Bromwich
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 31 Jul 2011, 18:35 Re: wedkaarstwo

jesli wyjazd we wrzesniu to ja sie chetnie pisze, teraz troche zajety a pozniej mam wyjazd.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by woblerus » 31 Jul 2011, 20:28 Re: wedkaarstwo

Spoko,moze byc we wrzesniu,ale nie zapominajmy ze wczesnij jest kikadziesiat dni sierpnia :lol:
Mysle ze trzeba sie jakos skontaktowac i pogadac wczesniej.Nie wiem jak u Ciebie ze sprzetem i jakie metody preferujesz.
Jak by cos to moj nr.07894465418(bywa ze nie moge odebrac wiec awaryjnie sms)

ps.jesli ktos jeszcze powaznie lowi rybki lub tez ma za duzo wolnego czasu i chce zaczac te przygode prosze dzwonic.Chetnie pomoge :)
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Jan 2011, 21:15
Location: West Bromwich
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 31 Jul 2011, 20:34 Re: wedkaarstwo

o to chodzi, ze teraz w firmie zastepuje przelozonego wiec jestem uziemiony a w drugiej polowie jade do pl, wiec sierpien odpada. tu mam spinning ale powiedz jaki sprzet i ryba a przywioze cos z polski bo jade autem a tam troche sprzetu jeszcze czeka na swoja kolej :)

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by woblerus » 1 Aug 2011, 20:38 Re: wedkaarstwo

Spin spoko tyle ze na rozne ryby :grin: Lowie-okonie,klenie,pstragi,szczupaki i sandacze.
Jesli chodzi o inne metody to czasami pobawie sie muchowka,ale w tym jestem jeszcze zielony.Usiade za brzana w okresie letnim lub splawik delikatnie.
Dawaj co masz a reszte dokupisz :D
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Jan 2011, 21:15
Location: West Bromwich
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 1 Aug 2011, 21:59 Re: wedkaarstwo

mysle, ze jak wszystko wezme to nic nie trzeba bedzie dokupic :) zostalo w polsce 15 lat wedkowania :) ale muchowki nigdy w dloni nie mialem...

Guest
 
 
Top
0

PreviousNext

Return to TOWARZYSKIE

cron