Drugie urodzinki bham.pl - XI Spotkanie forumowiczów

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
sluchajcie, czy naprawde na tej imprezie musi byc ktos biegajacy z aparatem i trzaskajacy fleszem po oczach nawet jak nie bardzo ktos ma na to ochote? Mysle ze ludzie bardziej by sie otworzyli i zrelaksowali gdzyby tego nie bylo. Ok wiem ze to tak fajnie w necie zobaczyc jak bylo na imprezie, ale dla niektorych moze to byc krepujace. Gdzies slyszalam opinie kogos, ze nie bardzo mu sie chce tam isc, bo '' tam biegaja z aparatem''. Czy ktos jeszcze mysli podobnie jak ja, czy tylko ja jestem takim odłamkiem myslowych i dziwadłem??

Ewulka
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Age: 43
Joined: 30 Sep 2007, 19:29
Location: Hall Green
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Z okazji naszych urodzin, chcialem zaproponowac utwor przewodni naszego spotkania.
Ta zacna piesn towarzyszyla nam juz przy ostatnim spotkaniu. Wiele osob chwytalo sie za glowy, gdy brzmialy nuty tej piosenki, czyzby wzbudzila w nas nostalgie?... :-D
http://pl.youtube.com/watch?v=wcTzpEt3kIE
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
User avatar
Sobert
Rozeznany
 
 
Posts: 162
Age: 46
Joined: 6 Feb 2007, 23:32
Location: Wrocław / Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Ewulka wrote:sluchajcie, czy naprawde na tej imprezie musi byc ktos biegajacy z aparatem i trzaskajacy fleszem po oczach nawet jak nie bardzo ktos ma na to ochote? Mysle ze ludzie bardziej by sie otworzyli i zrelaksowali gdzyby tego nie bylo. Ok wiem ze to tak fajnie w necie zobaczyc jak bylo na imprezie, ale dla niektorych moze to byc krepujace. Gdzies slyszalam opinie kogos, ze nie bardzo mu sie chce tam isc, bo '' tam biegaja z aparatem''. Czy ktos jeszcze mysli podobnie jak ja, czy tylko ja jestem takim odłamkiem myslowych i dziwadłem??


Ewulka raczej ludzie narzekają czemu jest tak mało zdjęć. Jak by nie było jest to impreza publiczna a w miejscu publicznym każdy może robić zdjęcia. Jeśli sobie nie życzysz aby "Twoje" zdjęcia zostały opublikowane w galerii to wystraszy że dasz mi znać
Sobert już zamówił piosenkę którą by chciał usłyszeć
Jeśli Ktoś ma jeszcze propozycje polskich (albo nie polskich ) zapraszam do wymienienia ich tu na forum,
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

sZEREGOWY Joniak melduje sie na bank przed 18 :D
User avatar
joniaq
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Age: 44
Joined: 19 Mar 2007, 20:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Milego spotkania, i Wszytskiego Najlepszego dla Forum.... :mrgreen:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

jusia82 wrote:Szkoda, ze to w te niedziele, akurat ide do pracy na nocke :cry: Nastepnym razem zrobcie w piatek, albo sobote, na pewno przyjdzie wiecej ludzi, co wy na to?? :roll:


Ten temat byl juz walkowany setki razy ;) Kto wynajmie klub w piatek lub w niedziele dla Nas??? kiedy wszedzie sa imprezy, niedziela jest juz spokojniejsza. Pewnie dalo by sie ale ktos musial by wylozyc kase jednorazowo a jaka gwarancja ze przyjdzie wystarczajaco osob i do tego przykladowo wylozy wstep???
Poza tym rownez bede....... :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

Anek wrote:
jusia82 wrote:Szkoda, ze to w te niedziele, akurat ide do pracy na nocke :cry: Nastepnym razem zrobcie w piatek, albo sobote, na pewno przyjdzie wiecej ludzi, co wy na to?? :roll:


Ten temat byl juz walkowany setki razy ;) Kto wynajmie klub w piatek lub w niedziele dla Nas??? kiedy wszedzie sa imprezy, niedziela jest juz spokojniejsza. Pewnie dalo by sie ale ktos musial by wylozyc kase jednorazowo a jaka gwarancja ze przyjdzie wystarczajaco osob i do tego przykladowo wylozy wstep???
Poza tym rownez bede....... :wink:


dobrze gadasz:)
a co do zdjec- to kazdy robi swoje i wystrczy uwazac zeby sie nikomu w kadr nie wpakowac:) ja tam osobiscie lubie miec pamiatki z dobrej zabawy wiec sie w kadr wszytkim pakuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

Ja zawsze cykam, ale nikt mi nie robi fot :cry:
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
User avatar
Sobert
Rozeznany
 
 
Posts: 162
Age: 46
Joined: 6 Feb 2007, 23:32
Location: Wrocław / Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

ja postaram sie byc , pomimo ze na forum malo sie udzielam
pierwsze i ostatnie moje party :) bo chyba pojade znow w inne miejsce :)
o ile nie zapomne to postaram sie byc , o! :)

[ Dodano: Sro Kwi 16, 2008 23:28 ]
aa i jeszcze jedno :)

JESTEM POLAKIEM I LUBIE CHLEB Z MAKIEM

:D:D:D

ar2r
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 22 Nov 2007, 21:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

ar2r wrote:JESTEM POLAKIEM I LUBIE CHLEB Z MAKIEM


hihihi dobre
zazwyczaj polacy lubia dania z tacy
podane przez kelnera ktory nas nie sponiewiera
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jedno pytanko - do ktorej godziny trwaja takie spotkania formuowiczow?
musze sobie czas zorganizowac na te okolocznosc ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

w sumie to zalezy bo mozna potem gdzies pujsc dalej w tany:) ale mysle ze gdzies hmmmm zapomnalem o ktorej ostatnio sie skonczyło:)
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 528
Age: 39
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Ja sie pisze .. .ale koniec miesiaca bedzie krytyczny finansowo
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

nie no trzeba by na takiej imprezce, tak żadko można tu się spotka w większym gronie, pozatym ostatnio było świetnie , pozdrawiam
User avatar
egon81
Początkujący
 
 
Posts: 21
Age: 46
Joined: 19 Jan 2007, 13:10
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

I ja takze sie tam zjawie po raz pierwszy ale napewno nie ostatni :razz:
User avatar
zigi
Początkujący
 
 
Posts: 17
Age: 40
Joined: 15 Jul 2007, 07:18
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Czy ktos moze jedzie na spotkanie forumowiczow z Tamworth? Nie bede mial jak wrocic i w konsekwencji nie bede mogl przyjsc :cry:
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
User avatar
Sobert
Rozeznany
 
 
Posts: 162
Age: 46
Joined: 6 Feb 2007, 23:32
Location: Wrocław / Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE