Dudley i nie tylko.

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

FemalePostNapisane by Antina » 26 Feb 2017, 00:00 Re: Dudley i nie tylko.

Darku dziekujemy za spotkanie. Kuba , Mateusz bardzo milo bylo znowu sie z wami spotkac. Grazynka jak zwykle kochana kobietka. Niestety nie bylo mozliwosci poznac wszystkich uczestnikow ale napewno nastepnym razem sie uda. Pozdrawiam

Antina
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 17 Jan 2017, 21:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kate1 » 26 Feb 2017, 08:38 Re: Dudley i nie tylko.

Wielkie podziekowania dla Darka za dopiecie na ostatni guzik calego spotkania. Dziekujemy za mozliwosc spedzenia przyjemnie sobotniego wieczoru w gronie interesujacych i milych rodakow. Najwazniejszy aspekt tych spotkan to nawiazywanie nowych wartosciowych przyjazni, odnalezienie osob ,z ktorymi bedziemy utrzymywac kontakty przez wiele nastepnych lat. Ci ludzie staja sie nasza "rodzina "na emigracji. Musze przyznac .ze w tej grupie spotkalam juz takie osoby co mnie satysfakcjonuje niezmiernie.

Kate1
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 28 Feb 2015, 08:42
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 26 Feb 2017, 09:52 Re: Dudley i nie tylko.

Ja chciałbym podziękować wszystkim i każdemu z osobna za liczne przybycie na spotkanie.Miło było poznać nowe osoby które myślę zagoszczą na stałe,nasze Panie koleżanki także znalazły temat mają ochotę wybrać się razem do spa szczegółów nie wiem tak że proszę mnie nie pytać.Wielkie podziękowania dla Antiny (Aneta) za podsumowanie spotkania i za transport do domku.Kate1 dziękuje za bardzo miłe słowa na temat spotkania inne osoby prosił bym o wypowiedzi może jakieś sugestie.Nie długo podam szczegóły naszego następnego spotkania. :mrgreen:
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by karjo » 26 Feb 2017, 21:49 Re: Dudley i nie tylko.

Piekne podziekowania za mile spotkanie, wysilek organizacji i przelamywanie lodow, do zobaczenia na kolejnym :) .
W ramach sugestii, moze nastepne w miejscu z lepszym dojazdem, dluzej funkcjonujacym ?
Pozdrawiamy serdecznie

karjo
Rozeznany
 
 
Posts: 269
Joined: 27 Feb 2008, 11:23
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Antina » 27 Feb 2017, 10:09 Re: Dudley i nie tylko.

Super pomysl.Tak jak Darek wczesniej napisal wszystkiego sugestie sa mile widziane:)

Antina
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 17 Jan 2017, 21:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kate1 » 4 Mar 2017, 11:52 Re: Dudley i nie tylko.

Sprawdzilam dokladnie godziny otwarcia duzych parkingow Tesco i Primark w New Square Schopping Centre w West Bromwich ,gdzie ostatnio bylismy w pub. Otoz parkingi sa otwarte i za darmo cala noc czyli od godz 18.00- 8 rano. Na parkomacie jest nr tel do obslugi parkingu ,gdzie zadzwonilam i pan potwierdzil, ze auto moze zostac na cala noc za darmo i nawet obsluga bedzie spogladac na auto. Chce tylko pomoc i wyjasnic sytuacje.
Oczywiscie mozemy spotykac sie w dowolnym miejscu. Ja dojade w kazde miejsce. Darek podejmie ostateczna decyzje.

Kate1
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 28 Feb 2015, 08:42
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by dutch_style » 5 Mar 2017, 13:09 Re: Dudley i nie tylko.

spoko daro jak bedziesz tak frekwencje podnosil co spotkanie to niedlugo bedzie trzeba pol baru zajmowac, z parkingami akurat problemu nie ma az takiego kwestia dobrego miejsca zeby wygodniej bylo bo jak nas 15 ponad osob to fajnie by cos zagadac i poznac nowe mordy a jak mamy 10 metrowy stol to bajer jest tylko z osobami ktore siedza przy tobie wiec ja proponuje sie nie martwic az tak parkingiem tylko skupic sie na lepszej miejscowce gdzie nas ladnie ugoszcza bedzie alkohol i dobre rozstawienie stolikow zebysmy mogli poprostu lepiej sie komunikowac tylko to bym poprawil
User avatar
dutch_style
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 10 Jan 2017, 17:37
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 8 Mar 2017, 20:49 Re: Dudley i nie tylko.

A więc tak sprawa parkingu rozwiązana fajno Kate1 dzięki za wsparcie,teraz do rzeczy w piątek coś nie coś uzgodnię odnośnie naszego następnego spotkania myślę w sobotę zamieszczę informację.Tak jak wstępnie mówiłem sobota 18 marca reszta w sobotę ale już zapraszam.

Dodano: -- 11 mar 2017, o 11:42 --

Nasze następne spotkanie odbędzie się w sobotę 18 marca o godzinie 17.00 w Pubu Hungry Horse mieści się on tu New Square, West Bromwich, West Midlands B70 7PP jest to w centrum handlowym przy duży tesco.Większość już zna lokal tak że nie będzie problemu,osoby które przyjadą samochodami parkują na parkingu jednak trzeba wykupić bilet parkingowy na jedną godzinę bo free dopiero od 18.00 sprawę parkingu dokładnie opisała nam koleżanka Kate1.Tak że zapraszamy wszystkich i do zobaczenia.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Kate1 » 11 Mar 2017, 20:47 Re: Dudley i nie tylko.

Do zobaczenia w sobote.

Kate1
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 28 Feb 2015, 08:42
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Antina » 11 Mar 2017, 21:10 Re: Dudley i nie tylko.

No to widzimy sie 18:)

Antina
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 17 Jan 2017, 21:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 13 Mar 2017, 10:18 Re: Dudley i nie tylko.

Zapraszamy wszystkich którzy chcą spędzić miło wieczór i poznać nowych ludzi,do zobaczenia w sobotę.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Kate1 » 14 Mar 2017, 08:18 Re: Dudley i nie tylko.

:) :roll: :|

Kate1
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 28 Feb 2015, 08:42
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ewelka33 » 14 Mar 2017, 10:58 Re: Dudley i nie tylko.

witam czy sa tutaj mamuski z Brierley Hill ,Dudley badz okolic? jestesmy tutaj nowi od 2msc..mam 2 synow 9lat i 4lata i szukamy fajnych mamus na pogaduchy :) chetne zapraszam piszcie smialo :0 nie gryziemy :P

Ewelka33
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 9 Mar 2017, 22:16
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 14 Mar 2017, 12:00 Re: Dudley i nie tylko.

Są i mamusie i tatusiowie z Dudley i nie tylko,jesteśmy grupą rodaków spotykających się co jakiś czas właśnie na pogaduch miłe spędzenie czasu wspólnym gronie.Nasze spotkanie już w sobotę 18 marca w temacie masz opisane wszystko tak że zapraszamy.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by jutrzenka » 14 Mar 2017, 18:49 Re: Dudley i nie tylko.

Witam, również dołączylibyśmy (2 osoby) do tego spotkania, ale nie wiemy gdzie znajduje się ten pub, tesco wiemy gdzie jest. Może ktoś wytłumaczyć. Pozdrawiam

jutrzenka
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 26 Feb 2015, 12:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE

cron