Polska grupa krajoznawczo turystyczna w Bham.Prosze o opinie

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Witam. Co myślicie o utworzeniu Polskiej grupy krajoznawczo turystycznej w bham. Istnieje juz taka grupa w Londynie i z tego co widze jej działanie tam ma sie całkiem dobrze. Wiec pomysł jest taki ze czemu by nie utworzyć takiej grupy w bham ? Widze ze juz nie którzy z nas maja serdecznie dość siedzenia w domu wiec czemu by nie spędzić tego czasu aktywnie na wedrowkach po Anglii czy tez przejazdzkach rowerowych ? Lub tez innej formie aktywnego wypoczynku a przy okazji poznać ciekawych nowych ludzi i zawiązać nowe przyjaźnie. Narazie zapraszam wszystkich chętnych na wyjazd który odbędzie sie 30 listopada a do zdobycia Tryfan, Snowdownia, Walia. Narazie wyglada ze mamy wiecej samochodów niz chętnych ale to czy miejsca sie zapełnia czy nie zalezy juz od was.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
2

Turystyka? Rekreacja? Dobra, gdzie ta lista, gdzie mam się zapisać?! ;)

A poważnie: świetny pomysł! Wielka Brytania to piękny kraj, mieszkać tu i nie korzystać z jego piękna to barbarzyństwo. Masz głos poparcia dwójki chętnych, nie tylko na bierne uczestnictwo!

Co do Snowdonii, to czy są jakieś dalsze detale, bo również chętnie byśmy się zabrali.

wojtalisk
Początkujący
 
 
Posts: 30
Age: 39
Joined: 26 Jan 2013, 00:00
Location: Birmingham
Reputation point: 2
Neutralny
Top
2

No pomysł fajny czemu nie jeżeli będą chętni to super.Co do wyjazdu 30 Listopada to temat jest tu viewtopic.php?f=11&t=13491&p=132285#p132285
A jedziemy aby wejść na Snowdoma,tak że zapraszamy chętnych.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

Przyłączam się do powyższej inicjatywy :)
Z racji mojego krótkiego jak na razie pobytu chętnie poznam ten kraj.
User avatar
michal8
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Joined: 20 Aug 2013, 08:44
Reputation point: 8
Neutralny
Top
2

A co taka grupa miałaby robić? Bo, aby zebrać kilka osób na jakis wypad to nie trzeba od razu jakieś grupy tworzyć, no chyba, że macie plany coś więcej organizować?

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posts: 122
Joined: 1 Jan 2010, 21:10
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

Pomysł super fajny ,tylko jak zwykle mnie by nie dotyczył ponieważ ja pracuję w każdą sobotę-niestety :x .Jeśli kiedyś zorganizowalibyście coś na niedzielę to jadę z Wami
User avatar
calineczka67
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Joined: 20 Nov 2013, 17:20
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Ja chętnie wkroczył bym w kegi takiej grupy. W miarę możliwości i dyspozycji czasem chętnie gdzieś bym się wybrał chociaż raz na jakiś czas.Środek transportu również posiadam.Fajnie by było także poznać nowych/ciekawych ludzi :-)
Image
User avatar
S_T_E_F_F
Początkujący
 
 
Posts: 31
Age: 38
Joined: 17 Oct 2012, 09:50
Location: Birmingham Erdington/ Legnica
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Pomysł super !!!!! Tylko mnie zapewne znowu by nie dotyczył , bo niestety pracuję w każdą sobotę . Ale jak najbardziej popieram ;-)
User avatar
calineczka67
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Joined: 20 Nov 2013, 17:20
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

witam, czy pomysł umarł śmiercią naturalną ??
Podróżuję po Anglii i chętnie zrobię to z innymi.
Byłem również na Snowdonie. Wyjazd autem z Bham w sobote rano o 4.00. Parking Pen-y-pas pod górą o 7.00.
2 godziny spacerkiem przez Pyg Track.
Powrót przez Miners Track.
16.00 z powrotem w Bham.
Naprawde piekna wycieczka. Jest też Peak Districkt, Cotswold Way, Wye River Valley, Cannock Chase i wiele innych.
Idzie wiosna zapraszam wszystkich zainteresowanych długimi (i niedługimi) pieszymi wyprawami, wiek bez znaczenia.
Podaje e-mail bo widzę ze inaczej nie idzie się zorganizować:))
opty11@wp.pl
Pozdrawiam
Janusz
User avatar
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 10 Apr 2007, 18:29
Reputation point: 10
Neutralny
Top
2

Czesc. Chetnie dolacze do Was. Dotad zwiedzilam mnostwo ciekawych miejsc w calym UK w dwie osoby. Jednak chetnie przestawie sie na grupowe wyjazdy. Probowalam spedzac czas z Ramblers oraz z grupami Meet up, ale zdecydowanie najbardziej odpowiadaja mi podroze na wlasna reke jako forma spedzania wolnego czasu. W weekend wyjazdy gdziekolwiek za miasto, by nacieszyc oczy zielonymi przestworzami. W grupie jest wesolo. Zdjecia sa ciekawe z takich wypadow. Mam duza wiedze o potencjale turystycznym i krajoznawczym w UK. Ten kraj to raj dla turystow z niekonczaca sie iloscia pieknych miejsc do odwiedzenia. Mianowicie mozna podziwiac piekno natury /uksztaltowanie terenu/ czyli klify gory z jeziorami, plaze nad oceanem i rowniez zamki, palace z parkami i ogrodami etc...

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Witam! Widzę, że coś się zaczyna dziać.Siedzenie w domu jest nie do zniesienia.Bardzo lubię zwiedzać świat i chętnie do was dołączę.Problem to pogoda jak na dzień dzisiejszy w Anglii.

aguniauk11
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 24 Apr 2008, 19:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

GIWI dzwoń do mnie ja chętnie się wybiorę na wycieczkę.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

Hej.Juz dzwonie.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

czesc:)

to kiedy gdzies jedziemy?:)
Oglaszajcie organizowane wyprawy na forum, chetnie sie dolacze:)
"I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move."
- Robert Louis Stevenson
User avatar
joannaj82
Początkujący
 
 
Posts: 47
Joined: 20 Jul 2014, 13:27
Reputation point: 6
Neutralny
Top
2

Ze wzgledu na to ,ze mamy luty to proponuje wypad w gorki Long Mynd , a zarazem Carding Mill Valley kolo Church Stretton, ktore znajduja sie 50 mil od BHM.Jest to na granicy z Walia. Przejazd przez Shropshire dostarcza wielkiej frajdy ,bowiem oglada sie wgorza i zielone tereny za ktorymi to widokami tesknimy w miescie. Co Wy na to ?

Dodano: -- 10 lut 2015, 13:09 --

viewtopic.php?f=12&t=14285&start=15
Tu jest lista miejsc do zwiedzenia. Tylko dobrze poszukajcie w tym temacie , a napewno zna jdziecie te liste.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE