Polska grupa krajoznawczo turystyczna w Bham.Prosze o opinie

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Uwielbiam wycieczki! Rajdy/spacery - uwielbiam! W PL zapuszczałam się w daleki marsz lub po prostu zwiedzałam. Chodziłam też na rajdy PTTK (Polskiego Towarzystwa Turystyki Krajoznawczej) "Ruszaj się bo zardzewiejesz" gdzie 12km to był standardzik a po każdym takim marszu, kiełbaska z ognicha i grochówka + niektórzy piwko.
W UK spaceruję z chłopakiem w poszukiwaniu ciekawostek, ciekawej architektury, elementów miasta/infrastruktury, wzdłuż kanałów czy po prostu parkami, zielnikami, dawnymi ogródkami itp.
Z chęcią wybierzemy się po okolicach Birmingham zapraszamy na nasze mini wyprawy. Jeśli macie jakiś pomysł z chęcią się zabierzemy. W tym tygodniu co prawda mamy plany ale w następnych tygodniach - czemu nie! :D
User avatar
Quirin
Początkujący
 
 
Posts: 15
Age: 33
Joined: 10 Sep 2013, 22:56
Location: Acocks Green - Poznań
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

xander crucafuks a mowiłes , że lubisz chodzić. Zwiedzanie to nie nasze klimaty
Janusz
User avatar
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 10 Apr 2007, 18:29
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Lubię i wędrówki i zwiedzanie a jesli jeszcze spotkam i poznam nowych ludzi to juz jest extra

xander
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 15 Nov 2009, 16:20
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

xander wrote:Myslalem ze na nastepna wycieczke wybierzemy sie po to by zwiedzac a nie na kolejny marsz.

ja się spodziewałam, że na tej będę zwiedzać a nie maszerować ;)

GIWI ależ proszę bardzo :)

pozdrawiam i do następnego :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

Dear Friends. Proponuje zorganizowanie tej grupy na wzor angielskich Ramblers. Oznacza to ,ze w programie sa rajdy dlugie i krotkie, latwe i trudne naprzemian. Z wypowiedzi zainteresowanych wynika ,iz jedni chca spedzic czas w niedziele rekreacyjnie, krotszy rajd, porozmawiac z ludzmi, a inni sa za dluzszymi rajdami.
Dojrzaly, Gaba, Rafi, Xander, GIWI spotkajmy sie w najblizsza sobote w pub lub zrobmy konferencje na skype, aby dokonac jakichs ustalen.
Dobrze byloby okreslic program choc na miesiac, aby ludzie mogli wczesniej zaplanowac sobie czas. Rajdy moga byc co 2 tygodnie.Takie dzialanie przypadkowe nie sadze, ze jest najwlasciwsze.
PS Ja tez nie dam rady chodzic na dlugie rajdy

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

no dobra postawie sprawe jasno.
żadnych ramblersów itp.
Mnie osobiscie interesuje long distance bez marudzeń, zwiedzania ruin . Przez long distance rozumiem min 20 km - absolutne minimum. W planach są wypady 2 dniowe z biwakowaniem w lesie jak również marsze w terenie czyli bez użycia dróg. nie mówię o totalnej extremce ale lubię sie zmęczyć. Nie jestem zainteresowany spotkaniem w Pubie - przynajmniej póki co ponieważ nie interesuje mnie zakladanie organizacji. Tu nie ma co ustalać ! Będę tu wrzucał co jakiś czas proponowane miejsce spotkania. Jak komuś pasuje to przyjedzie a jak nie to nie ma przymusu. Jestem również otwarty na propozycje innych (propozycje dotyczące tras). Czyli metoda naturalnej selekcji - zostaną konkretne osoby, które wiedzą czego chcą. Najbliższa proponowana trasa w tę niedzielę j/w. Nie masz auta skontaktuj sie ze mną na e-mail podany powyżej. Pozdrawiam.

Dodano: -- 19 lut 2015, o 19:32 --

aha, ważne. Idziemy bez względu na pogodę !!!! czyli sprawdzony ubiór wskazany

Dodano: -- 19 lut 2015, o 19:35 --

zobaczymy ilu tu twardzieli :))
Janusz
User avatar
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 10 Apr 2007, 18:29
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

W takiej sytuacji powolanie do zycia grupy Polish Ramblers przenosimy do dzialu Turystyka.
Zwolennicy krotszych rajdow, rekreacji,odpoczynku na lonie natury znajda tam program wypadow poza miasto. Przedmowcy zyczymy ciekawego trekking.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

To ja sie przenosze do dzialu Turystyka. marsze na tak dlugie dystanse mnie nie interesuja. Mimo wszystko lubie spedzac czas na lonie natury, wybierac sie na wycieczki w teren, zwiedzac i podziwiac krajobrazy.

xander
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 15 Nov 2009, 16:20
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

GODZ. 10.00

Walk 3342 - The Hatterall Ridge from Llanthony Priory

Start = Lat 51.68950159224522 + Long -3.4426725437916654

Start = Postcode NP7 7NN **

** Please note postcode only provides an approximate location.
Janusz
User avatar
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 10 Apr 2007, 18:29
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

To ja chyba też się przeniosę do działu turystyka bo iść żeby iść i trenować marsz przez chaszcze to dla mnie za mało.
User avatar
Quirin
Początkujący
 
 
Posts: 15
Age: 33
Joined: 10 Sep 2013, 22:56
Location: Acocks Green - Poznań
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE