Szukam podróżników :D

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MalePostNapisane by b3ret » 31 Oct 2013, 12:56 Re: Szukam podróżników :D

Dobra idea:)
User avatar
b3ret
Początkujący
 
 
Posts: 29
Joined: 8 Oct 2013, 16:23
Location: Smethwick
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wukasz » 31 Oct 2013, 18:22 Re: Szukam podróżników :D

Walia brzmi niezle :grin: Tylko kiedy? bedzie chyba najwiekszym problemem bo pogoda nie rozpieszcza nas za bardzo o tej porze roku :(
A gdzie dokladniej chcecie sie wybrac? Wejsc na tego Tryfana czy poprostu wybrac sie w jakies ciekawe miejsca w Snowdonii (pochodzic po jakis nizszych pagorkach, zwiedzic jakies jaskinie, przejechac sie jakac widowiskowa ciuchcia czy moze odwiedzic jakies jeziorka) ??
Nigdy jeszcze tam nie bylem zwiedzac tylko kilka razy przejezdzalem i nie mam pojecia co warto zwiedzic i co zobaczyc.
Tutaj jest link do chyba oficjalnej strony tego parku narodowego wiec zapraszam moze cos uda nam sie wybrac

http://www.visitsnowdonia.info/

wukasz
Raczkujący
 
 
Posts: 87
Age: 36
Joined: 11 Sep 2013, 18:20
Location: West Bromwich
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 1 Nov 2013, 09:38 Re: Szukam podróżników :D

Wejście na Tryfana,czemu nie wchodziłem tam już w grudniu odpowiednie ubiory i można wchodzić.Ale jak pisałem ja nie dysponuje autem tak że czekam na propozycje kogoś z autem termin się dostosuje.Może i więcej osób pojedzie to kwestia do omówienia.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by pierrotlefou » 2 Nov 2013, 20:19 Re: Szukam podróżników :D

Oto jedyny wątek, który zmotywował mnie do założenia konta na forum ;)

Cześć, jestem w UK od 4 miesięcy i moje goreteksy narzekają na nudę - chętnie dołączyłbym do wypadu w teren. Nie mam własnego transportu, więc temat jak u kolegi wyżej. Chętnie nawet całodniowe piesze wędrówki z plecakiem (niestety na więcej póki co nie mam czasu).

Jeździłem sporo autostopem (prawie cała Europa na zachód od Polski), ale tu niestety jest za dużo autostrad, żeby myśleć o takich przygodach.

Pozdrawiam i liczę na rozwój wspólnego przedsięwzięcia ;)

pierrotlefou
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 2 Nov 2013, 20:01
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 3 Nov 2013, 09:05 Re: Szukam podróżników :D

No tak jak pisałem jak widać ja i kolega pierrotlefou chętni na wyprawę tak jak pisałem na Tryfana brak transportu kto chętny z autem na wyprawę pisać ustalimy datę i w drogę.
Widzę że kolega pierrotlefou z Dudley to jak by co możemy na miejscu pochodzić z plecakiem a miejsc jest tu fajnych.Na początek proponuje to co na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=E81TY7j2FvY byłem rowerem ale na pieszo też można a miejsce fajne jeżeli ktoś by miał jeszcze ochotę to pisać.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by pierrotlefou » 3 Nov 2013, 09:16 Re: Szukam podróżników :D

Chodziłem tam wczoraj z psem kumpla ;) Może dzisiaj powtórka? Mogę zbierać tyłek nawet zaraz. Pogoda sprzyja!

A Netherton Tunnel spenetrowałem jakiś czas temu ale tylko jakiś kilometr, dalej były zbyt głębokie kałuże dla zwykłych butów.

pierrotlefou
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 2 Nov 2013, 20:01
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Dariusz83 » 3 Nov 2013, 23:36 Re: Szukam podróżników :D

Pomysl jest niezly. Ale trzeba sie zgrac. Tak jak pisalem samochod sie znajdzie bo np wmoim przypadku obecny pozostawia wieledo zyczenia ( wystarczajacy do dojazdu do pracy i nazakupy w dalsza podroz niezaryzykowalbym raczej wybrac sie). Do Dudley tez mam nie daleko bo jestem z Wolverhampton. Jezeli chodzi o gory to jest to co lubie w polsce troche temat schodzony a i tu mozna by bylo cos zobaczyc albo aktywnie spedzic czas, co trudno do tego znalezc ekipe, a czlowiek zwierze stadne to i towarzystwo lubi.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by tomas555 » 4 Nov 2013, 10:18 Re: Szukam podróżników :D

Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem.Dopiero miesiąc tutaj jestem a już na dupie nie mogę usiedzieć w jednym miejscu :rozwalkompa: .Pochodzę z okolic Beskidu Śląskiego więc wędrówki górskie nie są mi obce i na takie lub inne z chęcią się piszę.Obecnie mieszkam w Tipton,więc po sąsiedzku z wami :)

tomas555
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 22 Oct 2013, 20:34
Location: Tipton
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wukasz » 4 Nov 2013, 18:10 Re: Szukam podróżników :D

Witam,
U mnie podobna sytuacja jak u Dariusza83 wolalbym swoim nie jechac bo kilka razy mi sie zbuntowal poza miastem ale jak bedzie taka potrzeba i nic innego nie wykabinujemy to mozemy zaryzykowac i moim pojechac.
A wiec:
Zainteresowani sa ✔
Miejsce jest ✔(chyba ze sa inne propozycje i upodobania?)
To teraz moze malymi krokami sprobujmy ustalic jakis dzien
Na poczatek sugerowalbym aby kazdy potwierdzil ze wszyscy myslimy tutaj o wypadzie w weekend(o sobocie mowie dokladniej)i podali jakis przedzial kiedy by im pasowalo.
Ja osobiscie bede mial wolna sobote za trzy a moze i dopiero za cztery tygodnie(czyli 23 i 30 listopada)ale to tylko najlepszy dla mnie scenariusz, jakby trzeba bylo to cos sie pozmienia :)

wukasz
Raczkujący
 
 
Posts: 87
Age: 36
Joined: 11 Sep 2013, 18:20
Location: West Bromwich
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 4 Nov 2013, 18:53 Re: Szukam podróżników :D

Mi odpowiada praktycznie każda sobota tak że bez problemu.Teraz pozostaje sprawdzić ile osób ma ochotę się wybrać aby miejsca w samochodzie były.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Dariusz83 » 4 Nov 2013, 20:02 Re: Szukam podróżników :D

Jezeli miało by to byc pod koniec miesiąca to spokojnie ogarne sie z samochodem takze bede młog jechać swoim. Jak narazie widze ze ekipa robi sie spora wiec na dwa samochody chyba bedzie lot.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by pierrotlefou » 5 Nov 2013, 00:14 Re: Szukam podróżników :D

Przyszła sobota u mnie niekoniecznie, ale poza tym temat otwarty.

pierrotlefou
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 2 Nov 2013, 20:01
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Mav85 » 5 Nov 2013, 13:57 Re: Szukam podróżników :D

Oto i temat godny mojej uwagi :) JA sam nie posiadam samochodu, jednak uwielbiam podróżowanie i zwiedzanie nowych miejsc. Chętnie się wybiorę z Wami gdziekolwiek nas wzrok poniesie. No to jak? Walia zatem jak mniemam? Jeśli brak wam kogoś kto zorganizuje taki wypad, chętnie mogę się tym zająć i zkoordynować cały team do zgranego działania. Pozdrawiam i mam nadzieję że niedługo gdzieś się wybierzemy, czekam na info zwrotne.

P.s. Gram na gitarze więc w drodze zawsze można coś pośpiewać :P

Mav85
Początkujący
 
 
Posts: 11
Age: 38
Joined: 5 Nov 2013, 13:36
Location: Erdington
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wukasz » 5 Nov 2013, 17:59 Re: Szukam podróżników :D

Parzac na inne posty zawsze bylo zainteresownie roznymi wypadami i spotkaniami ale rowniez zawsze brakowalo kogos kto by sie poczowal do jakiejs organizacji dlatego Mav85 jezeli dobrze sie czujesz w sprawach organizacyjnych napewno wszyscy sie ze mna zgodza ze jesli tylko masz ochote to prosze bardzo postaraj sie to wszystko zgrac do kupy :)
Ja wstepnie naliczylem juz okolo 10 osob ktore wykazalo zainteresowanie tego wypadu dlatego podejrzewam ze powinnismy juz myslec o trzech samochodach zebysmy sie jakos zabrali.
Jak pisalem wczesniej moje auto kilka razy spierniczylo sie z powodu bezpiecznika od rozrusznika i w koncu caly rozrusznik szlak trafil, teraz rozrusznik wymienilem na nowy wiec skoro jest potrzeba to oferuje ze ja auto bede mial :)

Dodano: -- 5 lis 2013, 19:01 --

aha ja jestem z West Bromwich wiec zauwazylem ze z kilkoma z was jestesmy po sasiedzku

wukasz
Raczkujący
 
 
Posts: 87
Age: 36
Joined: 11 Sep 2013, 18:20
Location: West Bromwich
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 5 Nov 2013, 18:11 Re: Szukam podróżników :D

Jak pisałem mi tam każda sobota prócz najbliższej odpowiada ta już zaplanowana.Jak mówiłem jeżeli będzie termin,nie narzucam terminu bo tu muszą wypowiedzieć się osoby z samochodem czyli kierowcy kiedy komu pasuje jak będzie termin na pewno dogramy to wszystko do końca tam gdzie mamy zamiar się wybrać byłem kilka razy tak że wiem do jakiej miejscowości jak się nic nie zmienił wiem gdzie znajdziemy tani parking.Tak że decyzja do kierowców kiedy i kto pojedzie będziemy wiedzieli iloma miejscami dysponujemy.Ale tak jak wyżej widać że 3 auta to chyba potrzebne.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

PreviousNext

Return to TOWARZYSKIE