Polska dyskoteka dzisiaj. Czy ktoś się wybiera ?

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

PostNapisane by Guest » 28 Jun 2013, 23:36 Polska dyskoteka dzisiaj. Czy ktoś się wybiera ?

Prawdopodobnie dzisiaj tj. 29 czerwca na DIGBETH będzie polska dyskoteka.
Gdzieś było jakieś info tu na forum ale nie widzę. Czy ktoś się wybiera ?
Niestety jedyna informacja jaką znalazłem jest w ogłoszeniowym serwisie "felcia"
Linku nie podaję bo może admin nie być zachwycony. Chociaż z drugiej strony jeżeli to sprawdzona informacja to szkoda że nigdzie nie ma żadnej wzmianki tutaj.
Słyszałem niezbyt dobre opinie o polskich dyskotekach ale szczerze mówiąc sam nie mam żadnego doświadczenia. Ktoś coś wie i się pochwali ? Może nie warto sobie głowy zaprzątać ?
Czekam na jakieś info.

Guest
 
 
Top
0

Jestes w UK po co Ci Polska dyskoteka ?
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

mrowek, o dyskotece nie słyszałam, ale wiem że w Pl klubie na Digbeth co jakiś czas w soboty jest organizowane karaoke i ponoć fajna impreza i fajni ludzie. Alzak, nie bądź raki opryskliwy. Już któryś temat z rzędu odnosisz się do ludzi w bardzo niesympatyczny sposób. Jeśli nie masz nic mądrego albo choć nic na temat do powiedzenia to przemilcz. Chyba że inaczej nie potrafisz sobie postów nabkijać. Chłopak szuka informacji i to jego sprawa po co chce iść na polską dyskotekę. Wiesz niektórzy lubią się socjalizować a nie tylko podbijać sobie posty.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

Nie slyszalam zeby tam cos bylo. Ale zawsze mozna isc zobaczyc. Jezeli cos, polecam bar na dole, pogawedka z panem barmanem zawsze mila. Alzak, zangielszczony widze polaczek jestes. Nie malo takich tutaj. A pewnie po angielsku kali umiec kali miec tak naprawde...
Jezeli mrowek chce pobawic sie w dobrym polskim towarzystwie to szacun dla niego. To ze jestesmy za granica nie znaczy ze mamy zapomniec o swojej narodowosci.

Mrowek, jak bd chcial mige ci napisac jak bd jakies eventy w pl domu. Sa planowane jakies niedlugo.
:)

gumisiaczek
Początkujący
 
 
Posts: 35
Age: 29
Joined: 20 Feb 2011, 13:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Alzak wrote:Jestes w UK po co Ci Polska dyskoteka ?


Tak jak napisała vanilia, trzeba sie integrowac z ludzmi a po drugie slabo znam jeszcze jezyk i czul bym sie malo komfortowo w miejscu gdzie większości nie rozumiem.

Guest
 
 
Top
0

vanilia wrote:Alzak, nie bądź raki opryskliwy. Już któryś temat z rzędu odnosisz się do ludzi w bardzo niesympatyczny sposób. Jeśli nie masz nic mądrego albo choć nic na temat do powiedzenia to przemilcz. Chyba że inaczej nie potrafisz sobie postów nabkijać. Chłopak szuka informacji i to jego sprawa po co chce iść na polską dyskotekę. Wiesz niektórzy lubią się socjalizować a nie tylko podbijać sobie posty.



A gdzie tu opryskliwosc i niesympatycznosc ? To bylo zwykle pytanie widze ze masz jakis problem z moja osoba ?

Jak nie wiesz jak wygladaja Polskie imprezy to popytaj sie ludzi co mieli okazje byc na takowej ... i pozniej sie wypowiadaj, niestety jest tu dosc duza liczba rodakow z "przypadku" i niezbyt fajnie zachowuja sie na Polskich imprezach...

Skoro nie znasz jezyka to napewno sie go nie nauczysz na Polskiej imprezie, przebywanie wsrod samych rodakow napewno nie pomoze Ci "socjalizowac sie" z ludzmi z ktorymi masz zamiar mieszkac naokolo.

Gumimisiaczek - nie jestem zangielszczony a wrecz przeciwnie dumny jestem z tego ze jestem Polakiem(chociaz czasami mi wstyd ze inni pochodza z tego samego kraju).

A co do Angielskiego to duza czesc mojej pracy jest zwiazana z wykonywaniem rozmow telefonicznych wiec wydaje mi sie ze jednak potrafie skleic dwa zdania po Angielsku ...!


Wracajac do tematu napisz Mrowek jakiej muzyki sluchasz to moze cos doradzimy odnosnie fajnych imprez bo naprawde nawet nie znajac Angielskiego warto sie pobawic na tutejszych imprezach.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

zalezy gdzie, zalezy kiedy. Przyznaje Polacy moga sie zle zachowywac. mamy dowod na wb pod polskim sklepem... ale po moim doswiadczeniu, daja rade na imprezach/koncertach.

Pozdrawiam.

gumisiaczek
Początkujący
 
 
Posts: 35
Age: 29
Joined: 20 Feb 2011, 13:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

gumisiaczek wrote:Nie slyszalam zeby tam cos bylo. Ale zawsze mozna isc zobaczyc. Jezeli cos, polecam bar na dole, pogawedka z panem barmanem zawsze mila. Alzak, zangielszczony widze polaczek jestes. Nie malo takich tutaj. A pewnie po angielsku kali umiec kali miec tak naprawde...
Jezeli mrowek chce pobawic sie w dobrym polskim towarzystwie to szacun dla niego. To ze jestesmy za granica nie znaczy ze mamy zapomniec o swojej narodowosci.

Mrowek, jak bd chcial mige ci napisac jak bd jakies eventy w pl domu. Sa planowane jakies niedlugo.
:)


Dzisiaj jest na pewno bo ktos mi juz potwierdzil na priv. Zreszta zaraz wysle Ci link.
Bede zobowiazany jak bedziesz pamietala o mnie w przyszlosci ;)

Guest
 
 
Top
0

Nie ma sprawy:)

gumisiaczek
Początkujący
 
 
Posts: 35
Age: 29
Joined: 20 Feb 2011, 13:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Alzak wrote:
Wracajac do tematu napisz Mrowek jakiej muzyki sluchasz to moze cos doradzimy odnosnie fajnych imprez bo naprawde nawet nie znajac Angielskiego warto sie pobawic na tutejszych imprezach.


Ja generalnie slucham wszystkiego poza ciezkim metalem i rockiem.
Moze to byc techno a moze byc i italo disco. Najbardziej zalezalo mi zeby sie poruszac :)

Guest
 
 
Top
0

tak dzis jest podaje linka z adresem


https://www.facebook.com/polskiedyskote ... am?fref=ts
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Age: 40
Joined: 3 Oct 2006, 11:45
Location: ladywood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Mam pytanie:
Dlaczego Polacy zawsze się tu na forum tak napinają? Czy to jakaś cecha narodowa? Nie ma topic'u, żeby nie było jakiś dogryzań, krytyki czy innych emocji??? Jestem użytkownikiem innych for internetowych angielskojęzycznych, gdzie ludzie (w znacznej części angole) są jakoś tak... bardziej wyluzowani, trzymają dystans do wypowiedzi innych.Tylko tu natrafiam na taki ładunek emocji.Z niektórych postów aż zieje nienawiścią i wrogimi emocjami.Wie ktoś?
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy
Top
0

krisbrumm, też to zauważyłem np. zamiast odpowiedzieć na pytanie czepiają się błędów ort. Tu z kolei na "ch.... tam idziesz?" Mogę tylko gdybać, że może to wynikać z niskiego poczucia własnej wartości. A poprawiamy sobie humor kiedy innego poniżymy, zwrócimy mu uwagę, doj...my słownie. Pewnie zauważysz to samo na innych polskich forach internetowych bo ja już tak. Wyślę Ci link na priv z dosyć ciekawym artykułem na temat.
User avatar
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posts: 139
Age: 46
Joined: 13 May 2007, 17:01
Location: Oldbury
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

Powiem Wam szczerze ze nie do konca tak jest. Owszem na forach jest wielu troli internetowych ale wcale nie trzeba ani tego czytac ani sie do tego odnosic. Czasmi ktos ma gorszy dzien i w ten sposob wyladowuje swoja negatywna energie. Czesto tez od czytajacego zalezy jak odbiera dana wypowiedz. Np. wypowiedz uzytkownika Alzak miala dla mnie pozytywny kontekst. Na pewno ma racje ze jezyka nie naucze sie na polskich imprezach.
Nie dowiedziawszy sie w sumie nic o polskich dyskotekach ani czy ktos sie wybiera, wybralem sie na Roller Disco w The Tower Ballroom gdzie bialych byla naprawde garstka. Bawilem sie swietnie i nastepnych razem tez tam ide.
Ktos chetny na dyskoteke na rolkach lub wrotkach ? Na miejscu jest wypozyczalnia wiec nie trzeba miec swoich. I naprawde wiele osob stawialo pierwsze kroki ;)
Ponizej link do filmiku z takiej rolkowej imprezy:

https://www.youtube.com/watch?v=eI9wEW7b23c

Guest
 
 
Top
0

No i brawo za odwage ...

Najwazniejsze jest to zeby sie nie bac i nie wstydzic rozmawiac jak nie bedziesz probowal to sie nie nauczysz.

Nie chodzilo mi po "chu... tam idziesz" bo mniej wiecej domyslalem sie jaki jest powod szukania Polskiej imprezy ... A nie o to tu chodzi zeby sie zamykac swojej spolecznosci mieszkamy z Anglikami naokolo wiec sprobujmy sie w jakis sposob z nimi integrowac nie tak jak ciapki swoje szkoly swoje imprezy a pozniej sie dziwia ze sa traktowani inaczej...

Co do robiebia bledow to az smiac mi sie chce jak ludzie zwracaja uwage za to ... Na Angielsko jezycznych forach nigdy mi nikt nie zwrocil uwagi za sposob mojego pisania ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE