Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

FemalePostNapisane by demi1 » 26 Mar 2014, 19:26 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Tak, mam blizej, to bede tam czekac, chyba, ze dowiem sie, gdzie jest park.
Tak czy siak, dam znac.
Do zobaczenia

demi1
Początkujący
 
 
Posts: 43
Joined: 7 Sep 2013, 17:21
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 26 Mar 2014, 19:41 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Obrazowo wyjasniajac, gdzie jest Dartmouth Park.
Kazdy wie gdzie jest Primark w West Bromwich. Stojac na parkingu Primark, macie przed soba Dartmouth Park po drugiej stronie drogi Expressway. Tylko przejsc ulica ponad Expressway i juz jestescie w parku i tam spotykamy sie przy glownym wejsciu.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by calineczka67 » 26 Mar 2014, 21:22 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Ja też wybiorę się z przyjemnością na ten spacer ;-)
User avatar
calineczka67
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Joined: 20 Nov 2013, 17:20
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 26 Mar 2014, 21:31 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Zapraszamy wszystkich chetnych

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Wiola sz » 27 Mar 2014, 22:50 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Witam wszystkich chetnie sie przyłączę do spacerku tylko proszę niech ktoś mi poda poscode do parku lub pubu pozdrawiam Wiola
User avatar
Wiola sz
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 18 Jun 2013, 18:45
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 28 Mar 2014, 15:30 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Milo nam bedzie poznac nowa kolezanke. Wejscie glowne do Dartmouth Park jest przy Lloyd Street w West Bromwich B71. Sprawdzalam I nie znalazlam post code parku. Moze dlatego ze teren parku jest ogromny I nie jeden post code by mozna podac.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 28 Mar 2014, 17:10 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Ja jednak odpadam muszę opuścić mam coś co żonka zaplanowała tak ze do następnego.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 29 Mar 2014, 20:13 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Do zobaczenia jutro czyli w niedziele 30 marca o 15.00 w Dartmouth Park w West Bromwich,Lloyd Street, B71.

Dodano: -- 30 mar 2014, 11:27 --

Pamietajcie ,ze w nocy zegarki zostaly przesuniete o godzine do przodu na czas letni. Spotykamy sie o 15.00 wedlug nowego czasu. :) :roll:

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Wiola sz » 30 Mar 2014, 12:23 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Witam niestety nie bede was mogła poznac a szkoda siła wyższa praca ale nastepnym razen chetnie sie wybiore :cry:
User avatar
Wiola sz
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 18 Jun 2013, 18:45
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by calineczka67 » 31 Mar 2014, 07:43 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

W dniu wczorajszym spotkaliśmy się w parku, pogoda nam dopisała jak i również humory. Dołączył do nas nowy kolega,który obdarował nas kobiety pięknymi różami :) .Podczas podpatrywania ptactwa wodnego i nie tylko wodnego oraz podglądania budzącej się wiosny zgubiliśmy troszkę kalorii a to dlatego iż nasz spacer trwał ok 4 godz. Za każdym spotkaniem poznajemy sie bliżej . Planujemy następne spotkanie tym razem wyjazdowe. Więc jeśli masz wolny czas i nie wiesz co z nim zrobić zapraszamy :) .


Pozdrawiam spacerowiczów jak i również tych co z różnych powodów nie mogli do nas dołączy :)
User avatar
calineczka67
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Joined: 20 Nov 2013, 17:20
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 8 Apr 2014, 10:51 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Otoz wykrystalizowala sie juz bardzo zzyta grupa osob, stalych bywalcow spotkan pubowych, ktorzy bawia sie swietnie w swoim gronie. Spotykamy sie rowniez bez ogloszen na forum. Osoby ,ktore byly na ostatnim spacerze w parku postanowily w miniony weekend zorganizowac grill. I tak tez stalo sie. Zabawa byla przednia. Niech zaluja ci ktorzy zwlekaja z dolaczeniem do nas.

Dodano: -- 8 kwi 2014, 12:07 --

Nastepne nasze kroki kieruja sie w strone IRISH DISCO na Digbeth w centrum BHM. Jest to w Irish Centre, 14 High street, B12 0LN. Jest to doslownie na koncu ulicy Didbeth czyli pare budynkow za dworcem autobusowym National Express. Irish Centre to kompleks barow ,sal dyskotekowych...dla osob w kazdym wieku.Kilka sal dyskotekowych i w kazdej sali inny rodzaj muzyki czyli kazdy moze zatrzymac sie w tych klimatach muzycznych ktore odpowiadaja mu.
Pytanie tylko kiedy chcecie tam isc?

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by calineczka67 » 8 Apr 2014, 12:32 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Zgadzam się z Giwi :grin: .
Zorganizowaliśmy sobie grila. I tu w imieniu wszystkich grilujących jeszcze raz wielkie dzieki dla Hani.
Ponieważ udostępniła nam swoje włości :) .Jak i równiez podziękowania dla Sławka :grin:

speca od grilowania bo to jego zasługą było iż nie musieliśmy jeść węgielków.

Nasze grilowanie nie wiadomo kiedy zmieniło się w grilo -domówkę. Ponownie udowodniliśmy sobie że my ludzie drugiej młodości umiemy się równie dobrze bawić jak nasza młodzież w niczym jej nie ustępując.
Były tańce do białego rana :) .Kilku uczestników jak np. Alicja prosto z grilo-domówki musiała jechać do pracy :) .

Było zajefajnie :grin: .
Ja piszę się na następne spotkanie już teraz.

W imieniu reszty zapraszam nudzących się w domu na nasze spotkania . Ruszcie te tyłki z kanap i foteli a nie narzekacie na nudę :) .Naprawdę warto wyrwać się z domu!!!! Zwłaszcza że z nami nie ma możliwości się nudzić :) .Im nas więcej tym lepiej. :grin: Ruszcie się :)

Pozdrawiam
i do następnego spotkania :)
User avatar
calineczka67
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Joined: 20 Nov 2013, 17:20
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by krys77 » 8 Apr 2014, 13:42 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Impreza niezwykle spontaniczna i warta powtórzenia ,zwazywszy na profesjonalnosc mistrza grilla i goscinnosci gospodarza spotkania ,przednia muzyka do tanca i równie miłch gosci jak i wyrozumiałych sąsiadów , moze troche za duzo s....
User avatar
krys77
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 21 Aug 2013, 12:08
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 8 Apr 2014, 21:59 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Ho Ho to się działo no ja nie mogłem impreza rodzina (dzień matki) jak by nie mogło być co roku tego samego dnia.Musiałem z żonką jechać do teściowej.Może nie wszyscy wiedzą ale w uk niema stałej daty tego dnia co roku w inny dzień.Co do centrum tez odpadam,nie przepadam i komunikacja.Ale pogoda co raz lepsza i chyba czas na wycieczkę tak że bawcie się dobrze a ja zajmę się ustalaniem trasy na wycieczkę aby było fajnie i atrakcyjnie.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 9 Apr 2014, 06:51 Re: Spotkanie Forumowiczow- grupa 40 lat +

Darku, nasze towarzystwo bawi sie nadzwyczaj kulturalnie, grzecznie i na poziomie, gdyby bylo inaczej to mnie by tam nie bylo dobrze wiesz o tym. Zadziwiajace,iz przypadkiem spotkali sie tacy ludzie. Kolega chcial zazartowac, ale czasem ten zart nie wyjdzie i odbiera sie go na opak.

Dodano: -- 9 kwi 2014, 08:00 --

Darek to swietnie ,ze organizujesz wycieczke, byle nie daleko. Przeprowadzilam zwiad wsrod kolezenstwa i z roznych powodow /Wielkanoc, wyjazdy urlopowe/ wychodzi na to , ze spotykamy sie napewno 10 maja w Polskim Klubie w Wolverhampton, poniewaz tego dnia jest zabawa wsrod Polakow.

Dodano: -- 9 kwi 2014, 14:13 --

Adres: Polish Community Centre, Stafford Road ,Wolverhampton, WV10 6DQ
W tym miejscu spotykamy sie 10 maja.
W innym terminie mozna organizowac wycieczke etc...

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE