Poznam młodych ludzi

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

FemalePostNapisane by LeDisko » 6 Jan 2014, 22:27 Re: Poznam młodych ludzi

Oczywiscie imprezka na koniec musi byc, haha :P cos trzeba ogarnac. Co sadzicie o sobocie 18-stym stycznia? ;)
User avatar
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posts: 153
Age: 34
Joined: 13 Apr 2013, 15:13
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pshemek » 7 Jan 2014, 21:04 Re: Poznam młodych ludzi

Dzień super. Pytanko jest jedno, czy wszystkim odpowiada miejsce? Bo Star City nie jest najbardziej przyjaznym miejscem jeśli chodzi o dojazd. No i potem trzeba jakoś dotrzeć do centrum :)
User avatar
pshemek
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 20 Nov 2012, 21:44
Location: Erdington
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LeDisko » 7 Jan 2014, 21:46 Re: Poznam młodych ludzi

Hm.. no wlasnie, dojazd.. to bedzie problem. A nie ma gdzies czegos podobnego, ale blizej? :) Napewno "ojciec organizator" wie cos na ten temat? :P
User avatar
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posts: 153
Age: 34
Joined: 13 Apr 2013, 15:13
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by maciek109 » 8 Jan 2014, 18:27 Re: Poznam młodych ludzi

Ciut ciezko z dojazdem chyba moze mozna byloby sie spotkac kolo byka i z buta dupnac albo busem :D

maciek109
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Age: 28
Joined: 5 Apr 2013, 21:17
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by michal8 » 8 Jan 2014, 23:57 Re: Poznam młodych ludzi

maciek109 wrote:Ciut ciezko z dojazdem chyba moze mozna byloby sie spotkac kolo byka i z buta dupnac albo busem :D


Mieszkam tu krótko, nie byłem w StarCity, ale z tego co widzę na google to "dupnięcie z buta" trochę nam zajmie, bo to podobna odległość jak ode mnie ze Smethwicka do centrum, która z buta zajmuje mi jakieś 50 minut szybkim krokiem :) Ja oczywiście nie mam nic przeciwko spacerowi dłuższemu, ale różna może być pogoda i nie wiem czy każdemu się zechce drałować. Może więc lepiej będzie poszukać jakiegoś lokalu, ewentualnie imprezowni w pobliżu StarCity. Ale nie będę się mądrzył w tej kwestii i posłucham, a raczej poczytam kogoś bardziej obeznanego w tej części miasta :wink:
User avatar
michal8
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Joined: 20 Aug 2013, 08:44
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 9 Jan 2014, 13:11 Re: Poznam młodych ludzi

Moze rzeczywiscie to dobry pomysl, abysmy spotkai sie w centrum. Z tego patrze, tez nie mam do Star City dobrego dojazdu.

Mam dwie propozycje:

1) Spotkac sie centum i pojsc do jakiegos pubu, abysmy mogli sobie spokojnie porozmawiac. Miejce ustalimy, jak sie spotkamy. Wiem, ze pomyslow nam nie zabraknie. A co pozniej, to.... bedziemy myslec pozniej.

LUB

2) Lodowisko w Solihull (http://www.solihullicerink.co.uk). :)

Co myslicie?
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by michal8 » 9 Jan 2014, 14:31 Re: Poznam młodych ludzi

A czy pomysł zrobienia powtórki z Leisure Box wchodzi w grę? Może niekoniecznie kręgle, ale choćby bilard albo coś innego, co tam jest (zadecydować możemy na miejscu). To miejsce ma zaletę taką, że jest w centrum i ja się na ostatnim spotkaniu bawiłem tam dobrze.
User avatar
michal8
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Joined: 20 Aug 2013, 08:44
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LeDisko » 9 Jan 2014, 15:58 Re: Poznam młodych ludzi

Bilard, lodowisko.. bardzo dobre opcje ;) i rzeczywiscie lepiej sie spotkac w centrum.. tam kazdy ma jakis dojazd :) star city jest za daleko.. jakby byly samochody, ale z drugiej strony wtedy kierowcy musieliby sobie piwka odmowic :P tak wiec mysle, ze centrum to najlepsza opcja ;)
User avatar
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posts: 153
Age: 34
Joined: 13 Apr 2013, 15:13
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebool_uk » 9 Jan 2014, 16:11 Re: Poznam młodych ludzi

Siemka Kasia z tej strony :) W sobotę byłam z Sebastianem w Star City i było na prawdę super i fajnie by było tam iść większą paczką :) a jeżeli chodzi o dojazd to z centrum autobus nr 66 jedzie pod same Star City :)
User avatar
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posts: 161
Age: 34
Joined: 3 Feb 2010, 23:48
Location: Newtown/B'ham
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LeDisko » 9 Jan 2014, 16:12 Re: Poznam młodych ludzi

No to trzeba cos rozkminiac, tez powrot ogarnac itp :) i cos ustalic, bo 18-sty tuz, tuz :)
User avatar
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posts: 153
Age: 34
Joined: 13 Apr 2013, 15:13
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebool_uk » 9 Jan 2014, 16:18 Re: Poznam młodych ludzi

Już niedługo :) Coraz bliżej :P
:twisted:
User avatar
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posts: 161
Age: 34
Joined: 3 Feb 2010, 23:48
Location: Newtown/B'ham
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by michal8 » 9 Jan 2014, 16:20 Re: Poznam młodych ludzi

No to StarCity w takim razie, do centrum chyba nawet nie ma potrzeby jechać skoro tam fajnie.
User avatar
michal8
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Joined: 20 Aug 2013, 08:44
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LeDisko » 9 Jan 2014, 16:24 Re: Poznam młodych ludzi

Zobaczymy co wiekszosc zdecyduje :) mozna sie spotkac w centrum i wtedy rozkminiac :) jak star city to sie pojedzie busem.
User avatar
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posts: 153
Age: 34
Joined: 13 Apr 2013, 15:13
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wukasz » 9 Jan 2014, 19:27 Re: Poznam młodych ludzi

Mi sie podoba pomysl i StarCity i lodowiska,
Nie wiem tak tylko sugeruje moze 18go do StarCity tydzien badz dwa po na lodowisko sie wybierzemy
Zeby wszystkim bylo latwiej to moze spotkajmy sie w tym centrum i cala grupa na 66 autobus pojdziemy. Mozemy zaczac kulturalnie od tego minigolfa a potem bilard, moze kregle i napewno piwko :D
Piszcie co wy na to, a jak bedzie pasowalo to dokladna godzine ustalimy no i WSZYSTKICH zainteresowanych Zapraszamy! Praktycznie na kazdym spotkaniu pojawiaja sie nowe twarze takze bez spinki kto chetny niech przychodzi, zapoznajemy sie, BAWIMY SIE

Pozdrawiam

wukasz
Raczkujący
 
 
Posts: 87
Age: 36
Joined: 11 Sep 2013, 18:20
Location: West Bromwich
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pshemek » 9 Jan 2014, 20:27 Re: Poznam młodych ludzi

Łukasz, dobry pomysł :) ale ponieważ jest to sobota, proponuje zrobić jakąś rezerwację gdyż star city jest strasznie zapchane w sobotę i może być ciężko na cokolwiek się załapać. Kręgle były ostatnio, także może coś innego tym razem. Ja proponuje dwie sesje w LaserGame a potem może jakiś bilard etc. :) Można zebrać ilość chętnych i zobaczyć czy dostaniemy jakiś discount ;-) Tutaj jest link:

http://www.laserstation.co.uk/star-city--birmingham

pozdrawiam
User avatar
pshemek
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 20 Nov 2012, 21:44
Location: Erdington
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE