agencja Berry recruitment ???

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MalePostNapisane by lucjano84 » 5 Nov 2010, 17:44 agencja Berry recruitment ???

witam serdecznie szukam informacji na temat w/w agencji. tzn. czy waszym zdaniem warta jest ta agencja, czy sa jakies problemy z nimi itp. za wszelkie informacje z góry dziękuje i pozdrawiam.

lucjano84
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Age: 39
Joined: 2 Oct 2010, 16:58
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by maurycy » 9 Nov 2010, 17:06 Re: agencja Berry recruitment ???

Witam !
Nie polecam tej agencji..z praca ciezko i w ogole ..
Dlaczego akurat ta agencja Cie interesuje? Jest tu tyle tego,ze mozna cos wybrac i o 100% lepszego od tej "dziupli ".. Polecam swoja agencje Prime Time..bardzo pomocni i nigdy nie mialem problemu z praca.
Pozdrawiam Maurycy :)

maurycy
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Przemek84 » 20 Nov 2010, 08:44 Re: agencja Berry recruitment ???

A ja polecam moja agencje Try Temps przemili ludzie, zalatwili mi dobra prace mialem byc na 4 tygodnie a pracuje juz 4 miesiace, do tego prace mam 20 min. piechotka....
Dobrze płacą i w ogole sa wporzadku...
A jak cos to mozesz tez isc do Neon, wydzwanaja do mnie ze maja prace raz na 2 tyg.

Pozdrawiam

Przemek84
Początkujący
 
 
Posts: 20
Age: 40
Joined: 8 Jun 2010, 12:47
Location: Lublin/Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kamalena » 26 Nov 2010, 12:02 Re: agencja Berry recruitment ???

a j przacowalam przez klika tygodni przez barry recruitment i bylam bardzo zadowolona. znalezli mi szybko prac i za dobre pieniadze. Nie bylo problemu z wyplatami, a po zakonczeniu pracy od razu otrzymalam p45 wiec nie narzekam :)

kamalena
Początkujący
 
 
Posts: 49
Joined: 2 Sep 2009, 00:36
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA