PURE STAFF----Northfield

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

FemalePostNapisane by cwircwirek » 29 Oct 2009, 21:21 Re: PURE STAFF----Northfield

widze ze jestes ograniczony kroliczku. jesli nie spotkales sie jeszcze z pomylka miedzy kobieta a mezczyzna to zafunduj sobie wakacje w tajlandii, szczeka ci opadnie, gwarantuje.

poza tym niektore osoby maja nicki niezgodne ze swoja plcia, ale to o niczym nie swiadczy.
a zakladanie specjalnych kont do odpowiadania w danym temacie, by bronic danej osoby/firmy jest bardzo nie na poziomie.
i kto tu ma ciemny umysl ??
poza tym w moim poscie zastosowalam ironie, jesli nie wiesz co to, proponuje wejsc w google bystry kroliczku....

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kroliczek183 » 29 Oct 2009, 21:43 Re: PURE STAFF----Northfield

hahaha jak Ty potrafisz mnie rozsmieszyc, cwircwirku ;D
pewnie Cie zaskocze, ale zafundowałam sobie wakacje w Tajlandii i jakos szczeka mi nie opadla z zadnego powodu....
jesli chodzi o zakladanie kont do wypowiadania sie na okreslony temat w celu obrony osob trzecich - to daruj sobie - to ze Ty tak robisz nie oznacza ze inni tez sa tacy beznadziejni!

na szczescie nie musze sprawdzac w przegladarce co oznacza "ironia" - zakladam, ze Ty to zrobilas zanim uzylas tego slowa! ...ale widzisz, nie ocenia sie innych swoja miara!

kroliczek183
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 27 Oct 2009, 21:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karmelek » 29 Oct 2009, 21:47 Re: PURE STAFF----Northfield

króliczku co Ci Pan D.K. daje w zamian za obronę :-D
Bo widzę że masz spory udział w tym:) Z chęcią bym sobie porozmawiała twarzą w twarz.
Ja i inni pracownicy wiemy więcej niż się wydaje temu Panu:)
Znam (znamy) opinie ludzi których zatrudnia przez swoją agencję bo jak to w pracy nic się nie ukryje:)
A temat tejże agencji jest gorąco wałkowany zarówno podczas pracy jak i przerwy:)

karmelek
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Age: 39
Joined: 30 Oct 2007, 08:47
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by kroliczek183 » 29 Oct 2009, 22:07 Re: PURE STAFF----Northfield

pewnie sie zdziwisz karmelku, ale moj "udzial" w tej "konwersacji" jest zupelnie bezinteresowny


skoro macie tyle zastrzezen pod adresem agencji to po jaka cholere podjeliscie tam prace?! nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale opinie to jeszcze nie wszystko - moze macie jakies konkretne dowody "znecania sie" nad Wami przez agencje?


tak sie zalicie....mam Wam wspolczuc??


P.S. calkowicie zgadzam sie z postem alojzego!!

kroliczek183
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 27 Oct 2009, 21:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karmelek » 29 Oct 2009, 22:10 Re: PURE STAFF----Northfield

ja nie pracuje w tej agencji i nigdy nie zamierzam do niej przejść wolę się zwolnić niż przjśc do tych złodziei:)

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 22:17 ]
masz jakiś w tym udział bo zarejestrowałaś się w tym samym czasie co Pan Damian oraz Mr.B ja nie wierzę że to przypadek:) Bo w innych tematach się nie udzielasz tylko tu:)

karmelek
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Age: 39
Joined: 30 Oct 2007, 08:47
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by cwircwirek » 29 Oct 2009, 22:24 Re: PURE STAFF----Northfield

karmelek nie ma sensu sie wypowiadac w tym temacie bo Mr B/Damian/Kroliczek czy jak sie tam i zwie i tak nikomu racji nie przyzna bo wydaje mu sie ze jak zalozy koszule i eleganckie 'kanty' to jest lepszy. niech sobie pracuje w tej agencji, bedzie pieskiem czy tam kotkiem szefa, ale ludzie juz wiedza co to za praca i sami zdecyduja czy maja ochote na wspolprace z takimi ludzmi.

kazda uwaga jest jak rzucanie grochem o baaardzo gruba sciane, wiec szkoda czasu.

aaa co do tych wakacji w taklandii, to pewnie milo je spedziles, w mieszanym towarzystwie ;)

a konto mam jedno i nie zakladam nowych do kazdego tematu. pisze to co mysle. i tyle na temat

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ingusia15 » 30 Oct 2009, 11:11 Re: PURE STAFF----Northfield

Witam!!
czy ktos mial problemy z agencja extra personel chodzi mi o niewyplacanie kasy w terminie?? :sad:

ingusia15
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 27 Oct 2009, 08:38
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by propoz » 30 Oct 2009, 15:47 Re: PURE STAFF----Northfield

Niedoinformowana Ingusiu
Extra personel nie wyplaca Ci kasy,oni nie wiedzá ani ile,ani czy w ogole dostalas jakas kase.Ich rola ogranicza sie do podania Ci adresu pracodawcy i pobierania od niego czesci twoich dochodow.Praktycznie nie masz nawet z nimi umowy.
Kase placi Tobie backoffice z ktorym podpisujesz umowe.

propoz
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 20 Oct 2009, 22:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marfefka26 » 30 Oct 2009, 16:25 c.d.

kroliczek183 wrote:Kochanie, cos ci sie pomylilo - musze Cie rozczarowac, ale nie nazywam się Damian, ehh....przykro!

kroliczek183- chyba raczej:nie mam na imię Damian... Ech-żal... A wyglądaliście na 1-wszym spotkaniu na b.inteligentnych i wogóle... He he-jak pozory mylą?!

[ Dodano: Pią Paź 30, 2009 16:28 ]
Jeszcze jedno pytanie-do PURE STAFF... Dlaczego dwie osoby (może ich być więcej) mają różne wypłaty po przepracowanym 38-godzinnym tygodniu pracy?

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 42
Joined: 26 Feb 2007, 09:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karmelek » 30 Oct 2009, 16:39 Re: PURE STAFF----Northfield

ja mam pytanie już ostanie :wink: Do Panów Damianów i jego sprzymierzeńców:
Jeśli ten system umbrella jest taki wspaniały to dlaczego wszyscy pracodawcy i agencje nie przejdą na ten system? Pracownik miałby większą kasę, agencja swoje zyski i każdy byłby zadowolony?
Widać na 1-szy rzut oka że to jedna wielka ściema:P

Byłam dziś w kilku agencjach się rejestrować, wszędzie o was słyszeli i odradzają ;)

karmelek
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Age: 39
Joined: 30 Oct 2007, 08:47
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by czarus » 31 Oct 2009, 14:39 Re: PURE STAFF----Northfield

Drogi Karmelku,
Przede wszystkim masz bledne informacje i widze ze stwierdzasz cos o czym nie masz pojecia. A wiec, pracujac przez wyzej wymieniona agencje rozliczasz sie w systemie umbrella, jest to normalny system rozliczeniowy rozniacy sie od PAYE tym iz mozesz odliczac sobie wydatki jakie poniosles przez caly okres tygodniowej pracy i tak w kazdym nastepnym tygodniu..wiem bo sama jestem na tym systemie i jestem bardzo zadowolona. Dostalam dokumenty od biura ksiegowego, ktore wspolpracuje z wymieniona juz agencja, wystarczy poczytac i juz na poczatkowych stronach mozna wywnioskowac iz nie jest to samo zatrudnienie!!!!!!!! Tylko trzeba pomyslec nad trescia zawarta w tych dokumentach!!! Chce podziekowac Panu B. , ktory wyjasnia doskonale na czym polega system UMBRELLA na swoim forum i chetnie odpowiada na pytania zadawane przez innych Polakow..bardzo inteligentny czlowiek! Jesli i ja moge pomoc, tez z checia odpowiem na pytania w wolnym czasie...dziekuje :-)

czarus
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 31 Oct 2009, 14:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cwircwirek » 31 Oct 2009, 17:23 Re: PURE STAFF----Northfield

widze ze dolaczyla nowa forumowiczka.....

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kwiatek » 31 Oct 2009, 20:02 cd

cd umbrelli ,mnostwo emocji jest z tego powodu ,polacy pracujacy w landerze moze przeszliby na ten system rozliczeniowy ,ale pracownicy kontraktowi podpowiadali ,ze to nie jest dobre i od tego zaczal sie spor ,to sami angole mowia aby nie podpisywac takiej umowy ....

kwiatek
Raczkujący
 
 
Posts: 53
Joined: 2 Jun 2006, 19:41
Location: Gdansk
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tomik111 » 1 Nov 2009, 10:33 Re: PURE STAFF----Northfield

trzeba miec minimum inteligencji zeby nie skumac, ze ci wszyscy zagorzali obroncy mowia tym samym glosem. temat pownien byc zamkniety przez admina bo to kryptoreklama i oszukiwanie ludzi
User avatar
tomik111
Rozeznany
 
 
Posts: 261
Joined: 25 Jan 2007, 14:12
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cwircwirek » 1 Nov 2009, 13:57 Re: PURE STAFF----Northfield

tomik111, popieram

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA