czy ktos pracuje w two sisters???

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

FemalePostNapisane by gabrys » 22 Jun 2009, 12:01 czy ktos pracuje w two sisters???

Witam, czy ktos zWas pracuje w fabryce two siters przy pakowaniu, jakie tam sa warunki pracy czy jest to praca ok?? bede wdzieczna za kazda odpowiedz.

gabrys
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 22 Jun 2009, 11:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Katik » 22 Jun 2009, 17:26 Re: czy ktos pracuje w two sisters???

czy to jest firma "kurczakowa"? Znajomy pracowal... Juz nie pracuje. I nie je kurczakow.
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
User avatar
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 316
Joined: 27 Jun 2007, 11:43
Location: tu... i tam...
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by gabrys » 22 Jun 2009, 19:41 Re: czy ktos pracuje w two sisters???

zgadza sie to firma kurczkow a co az tak zle bylo??? to moze na wegeterianizm sie przerzucil ? :wink: ???? slyszalam ze sporo Polakow tam pracuj

gabrys
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 22 Jun 2009, 11:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Katik » 22 Jun 2009, 20:43 Re: czy ktos pracuje w two sisters???

Pewnie zalezy do jakiego oddzialu chcesz sie dostac, ale znajomy pracowal w Wolverhampton. 3 Polakow, reszta muzulmanow.
Warunki: podstawowe zasady higieny nie byly przestrzegane, by dojsc na stanowisko pracy nalezy przejsc przez 3 rodzaje odkazan rak (jesli sie nie myle), i rzadko ktora osoba tak robila. Zapach jest malo przyjemny, i po przyjsciu do domu nalezy wejsc od razu pod prysznic. Kurczaki reklamuja jako swieze, ale: przychodza do nich zamrozone, do cwiartowania i pakowania je rozmrazaja, a potem znow zamrazaja.
No i najlepsze - np tasma na ktorej cwiartujesz kurczaki idzie tak szybko, ze powinno sie zdazyc 17 kurczakow pocwiartowac w minute.
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
User avatar
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 316
Joined: 27 Jun 2007, 11:43
Location: tu... i tam...
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by gabrys » 23 Jun 2009, 09:24 Re: czy ktos pracuje w two sisters???

Tylko ze ta fabryka jest na West Bromwich. Ale chyba od czegos musze zaczac wiec zbytnio wybrzydzac nie moge bo siedziec w domu to tez kicha, a wody nie zaluje sobie wiec bez problemu po pracy moge wziasc prysznic ha ha ha. :-D
Co z tego ze mam wyksztalcenie a w Polsce pacowalam jako sekretarka, tutaj od czegos trzeba zaczac, co tam cwiartowanie kurczakow jak trzeba to.... moze pozniej znajdzie sie cos lepszego.

gabrys
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 22 Jun 2009, 11:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 23 Jun 2009, 09:41 Re: czy ktos pracuje w two sisters???

Hej gabryś wiem o który zakład Ci chodzi, mam kilku znajomych którzy tam pracują, Ci na kontraktach narzekają na agencjie a agencja na kontraktowców, ale ogólnie nie jest ponoć źle zależy gdzie trafisz, na pakowanie, na despatch czy na sprzątanie odpadów ogólnie jest zimno, higiena zależy od każdego indywidualnie bo skoro jest maszyna do mycia rąk, butów a ktoś ją mija szerokim łukiem to świadczy tylko o danej osobie. Możesz spróbować również w sąsiedniej firmie Tulip zajmuje się też mięsem tylko wieprzowym, teraz potrzebują ludzi warunki też syfiate ale zazwyczaj każdy zaczyna od zera :) powodzenia
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Marcin1084MS » 15 Jul 2009, 19:24 Re: czy ktos pracuje w two sisters???

Cześć powie mi może ktoś jak można załatwić prace w two sisters poda mi ktoś namiary na tom agencje i czy pracują w tej agencji jacyś Polacy z góry dziękuje

Marcin1084MS
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 18 May 2009, 19:15
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Yardley » 18 Jul 2009, 18:53 Re: czy ktos pracuje w two sisters???

Marcin1084MS wrote:Cześć powie mi może ktoś jak można załatwić prace w two sisters poda mi ktoś namiary na tom agencje i czy pracują w tej agencji jacyś Polacy z góry dziękuje


http://www.2sfg.com/contact.asp
User avatar
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posts: 367
Age: 43
Joined: 23 Jun 2006, 18:25
Location: Yardley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA