Driver C+E

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MalePostNapisane by Sajmonides » 31 Oct 2008, 15:06 Driver C+E

Witam wszystkich kolegów po fachu.

Mój post dotyczy pracy kierowcy class 1 w Birmingham. Przeczytałem wszystkie odnośnie kierowców na tym forum i powiedzcie mi czy tutaj az tak cholernie ciezko jest znalezc robote, pomimo tego ze ma sie
doświadczenie?

Przedstawie pokrotce moja historie tutaj.
W Birmingham jestem od czerwca. Predzej bawilem sie w jazde vanami w Londynie.
Po wyrobieniu angielskiego prawka i digi tacho w koncu udalo mi sie zlapac robote przez jedna z agencji w Royal Mail. Generalnie robota znośna, poza tym ze z reguly trzeba nocki trzaskac. Ale zawsze czwórka na ręke z przodu była. Dokładnie "była". Od miesiąca jest coraz gorzej, 2 góra 3 dni pracy i to nie na miejscu tylko w Coventy (25mil od mojego domu, mieszkam na Erdingtonie). Czasem tylko weekendy. Postanowilem więc zmienić pracę. Zarejestrowałem się w paru agencjach, ale nic rozsądnego mi nie zaoferowali. Uderzyłem z moim CV do paru firm. Również skutek mizerny. Podłamałem sie troszke. Bo niby nie ma problemu z pracą jako class1 driver. A jednak. Nie wiem, może robie coś żle??
Gdyby ktoś miał jakieś informacje gdzie poszukują kierowców, tylko nie agencje, bo tam nigdy nie można być pewnym roboty to dajcie znać. GG 3998167.

Pozdrawiam

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 42
Joined: 31 Oct 2008, 14:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA

cron