szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

FemalePostNapisane by monika823264 » 3 Apr 2009, 15:29 Praca na terenie Birmingham

Witam czy ktoś może wie o jakiejś pracy :cry: podejmę pracę na fabrykę lub jako opiekunka do dziecka mieszkam na Great Barr dajcie mi znać na GG będe bardzo wdzięczna :-|

monika823264
Początkujący
 
 
Posts: 27
Joined: 21 Mar 2009, 21:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by piotr123 » 3 Apr 2009, 22:06 WAŻNE!!!

Przyjechaliśmy 3 miesiące temu do Birmingcham z żoną i 2 dzieci ale niestety oboje niemamy pracy,i mieszkamy u teściów.Chodzi mi o prace narazie dlamnie bo żona musi zajmować się dziećmi.Mam 23 lata,interesuje mnie każdy rodzaj pracy.Zna ktoś może jakieś dobre agencje?Albo wie gdzie przyjmują do pracy?Z góry dziekujemy wszystkim za odpowiedzi.Czekamy i pozdrawiamy :grin:

piotr123
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Age: 37
Joined: 3 Apr 2009, 21:27
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by monika823264 » 3 Apr 2009, 23:35 Re: szukam pracy

Jestescie dopiero 3 miesiące w anglii to w złym momencie trafiliście a nie oglądaliście w polsce telewizji jak trąbią że w anglii jest kryzys zwalniają ludzi i fabryki zamykają, ja jestem w Birmingham 4 lata i do dzisiaj nie znam angielskiego :-( i nie mam stałej pracy i w różnych fabrykach pracowałam a agencji pracy to już żadnej nie ufam a zwłaszcza polskiej w trzech agencji nie wypłaciło mi kasy co za damo charowałam po 12-14 godzin i teraz jestem bez pracy 5 miesięcy bo zamknęli fabryke tak nagle a miała być pewna praca i co dobre to szybko sie konczy, ty może jeszcze prace sobie znajdziesz bo dla dziewczyn trudno z pracą, widze czasami ogłoszenia na polskich sklepach że poszukują meżczyzne na budowe lub do innej pracy ale też musisz uważać żebyś nie trafił na oszusta bo prawie każdy to polak bo na początku się okazuje że spoko gościu a pózniej można sie rozczarować ja wiem bo wiele przeszłam i wiele innych osób :oops:
życzę Ci powodzenia w poszukiwaniu pracy :-)

monika823264
Początkujący
 
 
Posts: 27
Joined: 21 Mar 2009, 21:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bluebery » 15 Apr 2009, 20:43 Re: szukam pracy

Mario2168
Praca dla spawacza
Salary:£25k - £30k pa
Location:Nationwide
Job Type:Permanent
Date Posted:15-Apr-2009 12:37Add to My Shortlist
Weld Process Engineer / Titanium, Aerospace, Exotic Materials Location: Cheshire, Telford, Stafford, Crewe, Stoke, West Midlands, Warrington, Buxton, Manchester, Nationwide Salary: £30, 000 + 24 days holiday + Bonus + Pension + Health Care The company: This market leading designer and manufacturer of precision engineered metallic bellows, flexible joints and duct components for aircraft ducting systems and engine applications. The types...
odsylam cie do strony na ktorej mozesz aplikowac sie:

http://www.jobsite.co.uk/cgi-bin/advsea ... daysback=7

[ Dodano: Sro Kwi 15, 2009 21:51 ]
£19k - £33k pa + bonus, p
Praca dla stolarza:
Location:Manchester, Birmingham, Cambridge, Norwich, Sheffield, Nottingham, Bristol, Liverpool, Staffordshire, Derbyshire, Southampton, Portsmouth, Devon
Job Type:Permanent
Date Posted:14-Apr-2009 08:24Add to My Shortlist
I am working with a training establishment looking to grow their team of Carpentry & Joinery lecturers and trainers to teach both experienced and apprentice Carpenters. To apply for this post you must have teaching experience or teaching qualifications. This can include: Teaching/Lecturing in an FE College or Training Provider Cert Ed, PGCE, PTTLS, DTTLS, CTTLS, A1, V1, L-Units Package...
calosc na stonie :http://www.jobsite.co.uk/cgi-bin/advsearch?search_type=quick&location_within=10&fp_skill_include=carpenter&location_include=Birmingham&daysback=7

[ Dodano: Sro Kwi 15, 2009 21:54 ]
Powodzenia!!!
Jak cos znajde jeszcze przy okazji to dorzuce. :smile:
User avatar
bluebery
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Joined: 10 Mar 2009, 23:25
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 15 Apr 2009, 23:03 Re: szukam pracy

blueberryszacunek, ze masz cierpliwosc!
-ktos jest w UK 4 lata i wciaz nie zna jezyka i ma problem ze znalezieniem pracy
-drugi ktos przyjechal do UK z rodzina w okresie recesji, gdzie ludzie sa masowo zwalniani
rece opadaja... na bezradnosc doroslych ludzi.

...jesli szukam pracy to chyba oczywistym sie wydaje, ze ide do urzedu pracy (jobcentre) :roll:

pewnie znowu sie na mnie "posypie", ale... (no wlasnie powstrzymam sie) :wink:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 16 Apr 2009, 08:35 Re: szukam pracy

Zajrzyj tu: http://www.trytemps.co.uk/contact/ Agencja znajduje sie na Tysley. Wlascicielem jest Robert - bardzo ceni sobie polskich pracownikow i nie ma nic przeciwko zatrudnianiu swiezakow. Jak cos to powiedz, ze Janusz przysyla - wisi mi nie jedna przysluge. Nie wiem jakie kwalifikacje masz, ale jesli znasz sie na cnc albo jestes kierowca to masz spore szanse, jesli nie, to zawsze jest robota przy rozladowywaniu tirow na nocki - bo tej roboty nikt nie chce.
Powodzenia.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by bluebery » 17 Apr 2009, 20:51 Re: szukam pracy

Jest jeszcze praca dla listonosza/ listonoszki w Royal Mail warunek prawo jazdy (max do 6 pkt na koncie) ale musisz sie zalogowac na stronie
http://rmg.i-grasp.com/fe/tpl_royalmail01.asp?newms=hm
poza tym jesli ktos ma jakies wyksztalcenie, kursy, licencjat itp w kierunku pracy z dziecmi iniepelnosprawnymi jest od groma pracy w social care nalezy wejsc w wyszukiwarke wpisac miasto i rodzaj pracy jaki nas interesuje . Mozna skorzystac z :
http://www.jobsite.co.uk/cgi-bin/advsea ... _display=;

Powodzenia ;)
PS.
Milo by bylo jesli ktos poszukuje pracy i spotkal sie z oferta ktora go nie interesuje aby podzielil sie z innymi :-) w ten sposob pomozecie sobie nawzajem :grin:
Fajnie by bylo , a nie tylko dusic namiary na prace :wink:
User avatar
bluebery
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Joined: 10 Mar 2009, 23:25
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Jolly » 18 Apr 2009, 04:47 Re: szukam pracy

do mnie sa przyjecia na nocna zmiane jesli przejdziecie testy daja kontrakt, ale niestety tzreba miec transport bo to jest w Tamworth zamieszcze krotka instrukcje jak wyslac aplikacje online:

trzeba wejsc na strone www.upsjobs.com

-Select location (United Kingdom)
-For vacancies click on "Opportunities"
-Click "Next"
-Enter "Tamworth" in Keyword
-Click "Search"
-From list of vacancies, click on job title to apply
-Click "Apply online"

i to chyba na tyle mam nadzieje ze ktos sie zalapie:)
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 528
Age: 39
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Manitou » 18 Apr 2009, 10:48 Re: szukam pracy

plazermen wrote:Zajrzyj tu: http://www.trytemps.co.uk/contact/ Agencja znajduje sie na Tysley.


Ta agencja została chyba przeniesiona na Coventry Rd,gdzies koło Swana(Coventry Rd-Church Rd-Yardley Rd)
User avatar
Manitou
Rozeznany
 
 
Posts: 299
Joined: 19 May 2007, 15:00
Location: Wyspa Dr.Moroue
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by reniaa » 22 Apr 2009, 14:49 Re: szukam pracy

bardzo proszę o informacje jakie agencje w wolverhampton które zatrudniają polaków do magazynów lub fabryk.dzięki serdeczne

reniaa
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 1 Apr 2009, 12:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Barthez » 22 Apr 2009, 17:09 Re: szukam pracy

Witam niedawno tu trafiłem jest to mój pierwszy post, więc wypadałoby się przywitać, a także podepnę się pod temat.

Zabieram się z myślą wyjazdu do Birmingham, tak więc spytam:

Gdzie szukać pracy dla kobiety w wieku 40 lat - sprzątanie w hotelach w domach, opiekowanie się dziećmi, starszymi osobami itp.
Okolice jakie mnie najbardziej interesują to: Bham i West Bromwich.
Nie chciałbym by było to załatwiane przez Polskie agencje, bo jak wiadomo Polskie agencje czasem lubią skubać.

Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc, bądź wie coś na ten temat prosiłbym bardzo o kontakt.
Pozdrawiam.
User avatar
Barthez
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 17 Apr 2009, 15:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bluebery » 23 Apr 2009, 21:27 Re: szukam pracy

TEMPLIK Agency ,na High Street - West Bromwich - obecnie maja tylko prace biurowe wiekszosc na pol etatu, ale zawsze cos.
Tel. 0121 569 4670
Podaja wiecej informacji o stanowiskach na ktore poszukuja na stronie:
www.jobs.sandwell.gov.uk
:-)
User avatar
bluebery
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Joined: 10 Mar 2009, 23:25
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Remigiusz » 24 Apr 2009, 09:55 Re: szukam pracy

Dla osób poszukujących pracy w okolicy Birmingham.
Przyjmuję do pracy przy ogrodzeniach drewnianych w Hartlebury Trading Estate.Praca na początek przez agencje.Stawka około 5.80 plus bonus. nr.kontaktowy: 07920759594 lub 01299254359 Roy.Rozmowa po Angielsku.
User avatar
Remigiusz
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 43
Joined: 10 Jul 2007, 20:27
Location: Kidderminster
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoki » 24 Apr 2009, 15:12 Re: szukam pracy

Australian bar na broad street
na szybie wisi kartka "staff required"
warto wejsc i zapytac o szczegoly :wink:

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 25 Apr 2009, 07:40 Re: szukam pracy

Dla osób poszukujących pracy w okolicy Birmingham.
Przyjmuję do pracy przy ogrodzeniach drewnianych w Hartlebury Trading Estate.Praca na początek przez agencje.Stawka około 5.80 plus bonus. nr.kontaktowy: 07920759594 lub 01299254359 Roy.Rozmowa po Angielsku.



czy forest garden products? jesli tak to moge poswiadczyc ze firma jest dobra i wiarygodna. ladujemy tam czasami te ich plotki (sprowadzane z polski tak na marginesie :-) )

pe

KA i PE
 
 
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA