Praca na nocki za 5,52 czy nie za mało ?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

FemalePostNapisane by Luiza » 20 Jan 2009, 23:31 Re: Praca na nocki za 5,52 czy nie za mało ?

agg wrote:czy Wy sobie jaja robicie? przeciez najnizsza krajowa od pazdziernika to 5.72 :roll:
agg, Ktos wygrzebal bardzo stary post, jeszcze sprzed podwyzki. :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by K.J. » 21 Jan 2009, 13:19 Re: Praca na nocki za 5,52 czy nie za mało ?

Wlasnie tez sie dziwie, bo jak to mozliwe ze agencja oferuje stawke ponizej gwarantowanej minimalnej placy? Wiem, ze teraz ciezko jest z robota, ja - jezeli nie mialbym wyboru, i tylko dwie dostepne opcje : przymusowy pobyt w domu lub praca za taka stawke, oczywiste, co bym wybral. Za cos trzeba zyc. Pracowalbym i staralbym sie jednoczesnie o znalezienie innej pracy gdyby czas na to pozwalal. Za taka stawke raczej mozna pracowac, gdy tak jak mowie - nie ma sie innej opcji. To moje zdanie.
Bhamvegas
User avatar
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posts: 516
Age: 39
Joined: 6 Feb 2008, 20:55
Location: Birmingham
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 21 Jan 2009, 17:20 Re: Praca na nocki za 5,52 czy nie za mało ?

K.J. wrote:Wlasnie tez sie dziwie, bo jak to mozliwe ze agencja oferuje stawke ponizej gwarantowanej minimalnej placy?
Jak juz napisalam wyzej, nikt nie proponowal ponizej stawki minimalnej.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Ancia28 » 21 Jan 2009, 17:32 Re: Praca na nocki za 5,52 czy nie za mało ?

hej dzięki za odpowiedzi jak Luiza napisała to jest stary post z przed podwyżki czyli ogólnie chodzi o prace na nocki za najniższą stawkę.Na szczęście pracowałam tylko 3 godz za co i tak mi nie zapłaciła agencja :-( ale dzięki za odpowiedzi

Ancia28
Raczkujący
 
 
Posts: 75
Age: 44
Joined: 28 Dec 2007, 20:47
Location: Birmingham/Castle Vale
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA