agencje pracy.

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

None specifiedPostNapisane by arzon » 1 May 2006, 17:39 agencje pracy.

witam wszystkich.mam pytanko, wiecie moze na jakich zasadach prosperuja agencje pracy w birmingham?czy jest wogole sens sie do nich udawac a moze jestescie w stanie jakas polecic na podstawie wlasnych doswiadczen?z gory dzieki za pomoc-pozdrawiam

arzon
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 1 May 2006, 14:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 1 May 2006, 22:06 Re: agencje pracy.

Hej
Agencja pracy znajduje prace w różnych fabrykach firmach, itd.
Gdy agencja znajdzie ci prace pracujesz w jakiejś firmie, ale twoim pracodawcą jest agencja to ona płaci ci pieniądze i wysyła payslipy itd. Po trzech miesiącach możesz starać się o podpisanie kontraktu już z firma, w której pracujesz.
Czy warto? TAK, ponieważ zazwyczaj firma cię nie zatrudni bezpośrednio przeważnie firmy maja swoje agencje pracy, które dają im pracowników. Warto się zarejestrować w kilku agencjach są większe szanse ze szybciej ktoś ci da prace. Zazwyczaj agencje znajdują prace, tylko czasami to trwa długo. Już nie pamiętam w ilu agencjach byłem zarejestrowany, ale wszystkie z nich zadzwoniły do mnie już z konkretną ofertą pracy fakt ze niektóre jakieś 4 miesiące po zarejestrowaniu;) i już wtedy pracowałem. Ale jak dobrze trafisz to możesz dostać prace od ręki.

Pozdrawiam
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 2 May 2006, 21:56 Re: agencje pracy.

Ja osobiscie przetestowalem agencje pracy i moge polecic jedna z nich.Jest nia The Best Connection ktora niedawno polaczyla sie z SMS ... szukali mi pracy jakis tydzien ... :)
I tak wlasnie jeszcze ze pracujesz dla agencji iprzez jakies 12 do 14 tygodni to ona Ci placi za urlop i to od niej otrzyujesz pey slipy... Jezeli nastpna firma gdzi tylko wykonuywales prace bedzie chciala Cie zatrudnic to po okresie 12 lub 14 podpisza kontrakt z takim pracownikiem..
i tak to wyglada mniej wiecej :)
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by arzon » 5 May 2006, 20:19 agencje pracy c.d.

mam jeszcze jedno pytanko.spotkaliscie sie moze z agencja pracy w ktorej od kandydata do pracy nie wymagano poslugiwania sie jezykiem angielskim w stopniu komunikatywnym?slyszalem ze zdazaja sie agencje pracy ktore wysylaja pracownikow do fabryk,magazynow itp. gdzie sa polacy zajmujacy sie analfabetami :x chociazby takimi jak ja.

Z GORY DZIEKI ZA ODPOWIEDZ

arzon
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 1 May 2006, 14:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 5 May 2006, 21:20 Re: agencje pracy.

To zależy jak bardzo niekomunikatywny jest twoj angielski?.
Jest w Centrum "Polska agencja" nie pamietam teraz nazwy i adresu jak gdzieś znajde to wrzuce na forum i stronkę. Co do innych agencji proponuje szukać pracy razem z osobą która zna angielski.
Z tych co sa na stronce to wiem ze wiele polakow bez angielskiego pracuje w Now Recruitment. Ale tam też radzę sie udać z kimś kto zna angielski bo jest do wypelnienia dość spory test. Są jeszcze agencje które biorą na kurczaki indyki i cebule :wink: jednak z tego co wiem nie warto ich polecać
pozdrawiam
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 6 May 2006, 09:06 Re: agencje pracy.

witam!
Ja znalazlem jedna polska agencje a o drugiej tylko slyszlem.
Jedna miesci sie zaraz przy chinskiej dzielnicy.Niestety nie pamietam adresu.Ale moze to i dobrze bo szczerze mowiac ta agencja nie wygladala za ciekawie.Rozmawiasz przez kraty ktore sprawiaja wraznie jakbys byl w wiezieniu, na scianach kartki z napisami w jezyku polskim i angielskim "nie palic na korytarzu".
Zalatwija prace ale ostatni raz jak tam bylem z kumplem ktory szukal pracy to kobiecinka powiedziala ze maja tylu chetnych ze juz nawet nie przyjmuja aplikacji (to bylo w marcu).
Jezeli chodzi o druga agencje to jest gdzies na Aston kolo stadionu ale tylko tyle wiem na temat tej agencji.
Ogolnie proponuje z daleka od POLSKICH agencji!.
Jezeli jestes jeszcze w polsce to proponuje udezyc do Adecco.
Mialem stycznosc z tym posrednictwiem ... jest ok

Co do angielsiego to proponuje gadac ile sie da i gdzie sie da i z rogalem na twarzy! to tutaj jest bardzo wazne! Oni musza widzec ze cos czaisz i nawet w agencjach angielskich dasz rade.

Pozdro!
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by jfk4 » 17 May 2006, 11:08 kontakt

Adam wrote:To zależy jak bardzo niekomunikatywny jest twoj angielski?.
Jest w Centrum "Polska agencja" nie pamietam teraz nazwy i adresu jak gdzieś znajde to wrzuce na forum i stronkę. Co do innych agencji proponuje szukać pracy razem z osobą która zna angielski.
Z tych co sa na stronce to wiem ze wiele polakow bez angielskiego pracuje w Now Recruitment. Ale tam też radzę sie udać z kimś kto zna angielski bo jest do wypelnienia dość spory test. Są jeszcze agencje które biorą na kurczaki indyki i cebule :wink: jednak z tego co wiem nie warto ich polecać
pozdrawiam

hej, mam prosbe- znam angielski mam wyksztalcenie i referencje z pracy w Stanach. Jaka powazna agencje polecilbys mi? Przyjezdzam 1 lipca, pa

jfk4
Początkujący
 
 
Posts: 29
Joined: 18 Apr 2006, 08:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Yardley » 25 Jun 2006, 18:40 Re: agencje pracy.

ta niby "polska agencja pracy" jest na Hurst st. w budynku Wynner house ale rowniez nie polecam. Dla tych co znaja troche lepiej ang (albo chociaz troche) plecam np the best connection na warwick rd, Tyseley, trudno sie tam dostac ale robote maja. pozdro
User avatar
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posts: 367
Age: 43
Joined: 23 Jun 2006, 18:25
Location: Yardley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA