Ktora agencje pracy polecacie i co oferuje?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

FemalePostNapisane by ulenka21 » 3 Sep 2007, 22:40 Ktora agencje pracy polecacie i co oferuje?

Witam, czy wiecie ktora agencja jest godna polecenia i jakie ma ofery pracy?Dziekuje:o)

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posts: 89
Age: 42
Joined: 18 Aug 2007, 15:27
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by sziwa » 6 Dec 2007, 17:43 Re: Ktora agencje pracy polecacie i co oferuje?

witam :wink: chcialam tylko napisac ze goraco NIE POLECAM agencji extra personnel,gdyz juz miesiac wisza mi pieniadze a dzis nawet sie dowiedzialam ze nie moga znalezc mojej listy wyplat,o zgrozo!!jak zaczelam dla nich pracowac to wydawali sie zupelnie mili a teraz maja mnie totalnie w nosie i nawet nie racza laskawie ze mna porozmawiac(chodzi mi o kolesia ktory zalatwial mi owa prace)
ale zrob jak uwazasz...tylko uwazaj jak robisz.... ;) pozdrawiam,sziwa

sziwa
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 6 Dec 2007, 17:17
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by DjXeed » 23 Jan 2008, 14:22 Re: Ktora agencje pracy polecacie i co oferuje?

Polecilbym agencje Europeople. Nawet opisze dokladnie jak wygladalo moje zatrudnienie przez nich, abys sama ocenila czy warto im zaufac czy nie.

Pod koniec stycznia 2007 roku przyjechalem do Londynu, gdzie mialem byc sprzedawca zabawek, na Victorie mial wyjsc po mnie menadzer, mialo byc zakwaterowanie z wyzywieniem ( jakis hotel pracowniczy - ale cena przyzwoita, bo jak na Londyn bo 60 gbp ) oraz praca od zaraz ( na kontrakcie ). Menadzer sie nie zjawil, w firmie o mnie w ogole nie slyszeli, tego samego dnia dotarlem do kobiety, ktora ze mna przeprowadzila rozmowe kwalifikacyjna jeszcze w polsce, ta jednak o mnie zapomniala ( bardzo ciekawe, bo wszystko rozegralo sie na dniach ) i stwierdzila, ze praca dopiero od poczatku marca. Odpuscilem sobie, zadzwonilem do brata, ktory przebywal wlasnie tutaj, w Birmingham, dal mi numer do pani Marzeny zajmujacej sie dzialem przemyslowym w Europeople. Ta po tym, jak uslyszala moja, choc krotka historie zaraz znalazla mi prace, gdzie po 6 miesiacach dostalem kontrakt.

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Age: 39
Joined: 11 Jan 2008, 15:56
Location: Londyn
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

NIE POLECAM!!! Alliance Personnel pracowałam tam tygodniowo mialam 40pare godzin a wynagrodzenie 5.93 za godzine wypłata 140-150 Ł chyba ze zdobylam rachunki na kwote 200 Ł tygodniowo to dołozyli do 190 Ł katastrofa naliczanie niewiarygodnych bzdetów odbijanie na urlop na chorobowe i na inne pierdoły katastrofa a po kilku dniach jak juz nie jestes potrzebny to cie wy.......ą na zbity pysk a puzniej dzwonią bo pracownkiów nie mają

magda8787
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 31 Oct 2010, 08:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Baku » 4 Nov 2010, 17:05 Re: Ktora agencje pracy polecacie i co oferuje?

Sziwa, chcesz numer do Polki ktora zalatwia takie sprawy ? Ja zadzwonilem, bo mialem ten sam problem a dokladnie z agencja Prime Time i wyplacili w ciagu 2 dni potem ; D

Baku
Początkujący
 
 
Posts: 40
Joined: 17 Sep 2010, 09:51
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

Ja polecam Neon Contracts. Praca tylko w fabrykach, ale znajduja prace w kilka dni (czasem kilka godzin!). Nawet teraz szukalem roboty i sie tam zarejestrowalem na nowo. Na drugi dzien rano juz do mnie dzwonili, ale ja poszedlem do innej. Placa oczywiscie 5.93 na poczatek, ale firmy zazwyczaj daja kontrakty. Jesli powedza, ze nie dzadza, to pracuj dalej, ale poinformuj Neon, ze chcesz do innej roboty bo ta nie jest pewna. Po paru dniach dostaniesz.

Nie polecam (przynajmniej teraz) Extra Personell, Prime Time, PermTemp, Team Support. Powody rozne, albo nie ma pracy, albo problemy z platnosciami, albo traktuja cie jak trutnia, ktory ma tylko kase dla nich robic.
Pozdrawiam.
Andrzej.
User avatar
Acid Drinker
Stały Bywalec
 
 
Posts: 420
Age: 41
Joined: 21 Dec 2009, 00:25
Location: Erdington/Radom
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

A ja NIE POLECAM IGD-BIURO DLA POLAKA w internecie b. duzo pisze o tej agencji tak samo jak tutaj :) daje linka http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=5008

ziomeq18
Początkujący
 
 
Posts: 37
Age: 31
Joined: 3 Oct 2010, 14:11
Location: B36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Sophiee » 3 Jan 2011, 20:18 praaaca!

witam Was wszystkich!

Mam w planach wyjazd do Birmingham, mam tam kogoś kto mi pomoże się trochę ustabilizować.
Chciałam Was zapytać jakiej pracy mogę szukać po ukończeniu liceum? Znam nawet dobrze angielski, potrafię się dogadać, mam prawo jazdy i samochód, na jaką pracę mogłabym liczyć? co mi polecacie? Może powinnam jeszcze tutaj w Polsce zrobić jakieś kursy, czy coś?

Pozdrawiam z Katowic!

Sophiee
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 3 Jan 2011, 20:02
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by r.obert » 17 Jan 2011, 16:43 Agencja P.L z Birmingham

Agencja Pracy P.L poszukuje ludzi do pracy.

Czy ktos z was wie cos na temat tej agencji ?

r.obert
Początkujący
 
 
Posts: 26
Age: 41
Joined: 19 Mar 2009, 10:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA