Praca przy pakowaniu płyt CD/DVD

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MalePostNapisane by roofi24166 » 9 Oct 2015, 00:49 Praca przy pakowaniu płyt CD/DVD

Witam serdecznie wszystkich,natrafiłem na ogłoszenie zamieszczone w internecie dotyczące pracy w Birmingham przy pakowaniu płyt CD/DVD,mam pytanie czy słyszał ktoś może coś o tej pracy,bo chcę wyjechać razem z dziewczyną,boję się że to może być zwykłe oszustwo

roofi24166
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 9 Oct 2015, 00:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by hashordie » 13 Oct 2015, 10:44 Re: Praca przy pakowaniu płyt CD/DVD

roofi24166 wrote:Witam serdecznie wszystkich,natrafiłem na ogłoszenie zamieszczone w internecie dotyczące pracy w Birmingham przy pakowaniu płyt CD/DVD,mam pytanie czy słyszał ktoś może coś o tej pracy,bo chcę wyjechać razem z dziewczyną,boję się że to może być zwykłe oszustwo


Witaj roofi24166.
Powiem tak, specjalnie przeszukałem ogłoszenia na internecie i znalazłem jednego faceta, który oferuje się na polskich portalach z ogłoszeniami. Ja przyjmuję jedną zasadę. Jak w ogłoszeniu jest wszystko napisane, dla kogo pracuję, a jeszcze są dane osoby, która chce mnie zatrudnić - wtedy się interesuje ogłoszeniem. Tutaj mamy tylko adres e-mail i tak serio nie wiadomo gdzie jest ta firma. Moim zdaniem lepiej już przeglądnąć ogłoszenia na bham (na górze masz dział Praca) i śmiało dzwonić lub nawet pisać e-mail zapytanie o pracę oraz przedstawić sytuację, że jesteś w Polsce, chcesz przyjechać. Pamiętaj, że są tu ludzie, którzy są skłonni pomóc, ale są też tacy, którzy czekają tylko, aby zarobić na kimś. Teraz zaczyna się okres świąteczny, więc wszędzie potrzebują ludzi - szczególnie na paczkach lub na magazynach z pickowaniem rzeczy.
Powodzenia życzę

hashordie
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 26 Oct 2013, 14:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by roofi24166 » 13 Oct 2015, 22:11 Re: Praca przy pakowaniu płyt CD/DVD

Witam wielkie dzięki za odpowiedź,tak też myślałem żeby nie pakować się w to,właśnie o te ogłoszenie mi chodziło,na wszystkich portalach tych mniej znanych ogłasza się ta sama osoba,niby wszystko ładnie i pięknie ale jest sam e-mail tylko,popytałem trochę kilku osób i ponoć ten facet po przyjeździe do UK zabiera dokumenty i na ich podstawie wyłudza jakieś kredyty itp,niewiem ile w tym przypadku jest prawdy ale coś musi być na rzeczy w tym wszystkim bo zbyt kolorowo to wyglądało,będziemy próbować tak jak mówisz,może uda trafić się na kogoś porządnego,wkoncu nie wszyscy to oszuści,pozdrawiamy serdecznie

roofi24166
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 9 Oct 2015, 00:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA