Pomyłka w wypłacie.

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

FemalePostNapisane by Ika50 » 30 Jul 2014, 20:08 Pomyłka w wypłacie.

Poraz kolejny pomyłkowo wypłacono mi urlop.Za pierwszym razem była taka sytuacja że wzięłam 2 offy {2 miesiące wcześniej zgłoszone} a potem fabryka stała na moich dniówkach i poprosiłam {wypełniłam formę} o 2 dni urlopu.Niestety ,nie wiadomo jak ....ale ni stąd ni z owąd wypłacono mi 3 dni urlopu.W odpowiedzi na moje pytanie DLACZEGO ktoś rozporządził moim urlopem usłyszałam..przepraszam.Teraz znów poprosiłam o 2 dni offów i nauczona doświadczeniem {ciągle mam z urlopami jakieś przeboje} 2 razy się upewniłam czy je mam wpisane w zeszyt.I zaskoczenie...znów wypłacono mi je jako urlop.Tym razem już nie daruję.Poradzcie mi gdzie to zgłosić ,oczywiście oprócz głównego menadżera.

Ika50
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 4 Nov 2010, 20:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 1 Aug 2014, 07:04

W poważnych fitmach off to holiday. Nie mozesz ot tak wziasc sobie bezplatny dzien wolny potocznie zwany off. Prosząc wiec o time off dali ci urlop jak to przystalo na poważną firme.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Ika50 » 4 Aug 2014, 05:12 Re: Pomyłka w wypłacie.

Widzisz akurat mogłam.U nas jest wybór-albo off albo urlop.Poprosiłam o potrącenie nadpłaconych 2 dni urlopu i ponowne ich dopisanie do stanu urlopowego w następnym tygodniu.W ten piątek się okaże czy tak zrobiono.

Ika50
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 4 Nov 2010, 20:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 4 Aug 2014, 09:30

Przeciez nie twierdziłem ze akurat firma w której pracujesz należy do tych "poważnych".
Zależy to też jaki wykonujesz zawód itp.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by n0rb » 4 Aug 2014, 13:23 Re: Pomyłka w wypłacie.

To jest dobre "2 dni offów" :rozwalkompa: :rozwalkompa: :rozwalkompa: :rozwalkompa: :rozwalkompa: ;srece:

n0rb
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 3 Mar 2010, 09:23
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 7 Aug 2014, 09:35 Re: Pomyłka w wypłacie.

Trochę dziwne , że mając urlop do dyspozycji bierze się off'y. Przyjdzie taki moment w firmie , że będzie zastój, cięcia , zwolnienia i wtedy weryfikuje się pracowników do zwolnienia ,najczęsciej tych z dyscyplinarnymi przewinieniami i tych którzy nie przychodzą do pracy tylko biorą off'y ...
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA