Q&p group / pure staff

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

FemalePostNapisane by marlenka1134 » 2 Jul 2014, 16:09 Q&p group / pure staff

Witam

Zapisałam sie ostatnio do agecji Pure Staff jako szukajaca pracy na QI , zadzwoniono do mnie i zaproszono po tygodniu na Induction. Ku mojemu zdziewieniu prowadzone bylo one przez pana z G&P group Quality management.
Wychodzi na to ze teraz oni beda szukali mi pracy.
Chciala bym jednak dowiedziec je jakis opinii o ich współpracyjednak nic nie moge znaleść.

Prosze o informacje jesli dostał ktos tak prace i opinie lub jakies informacje.

Dziękuję :D
[color=#FF400Bo każde spojrzenie w jego oczy jest powodem by go kochac ;*

Wystarczy jeden Twój uśmiech, a wszystko nabiera sensu:***

0][/color]
User avatar
marlenka1134
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 34
Joined: 4 Apr 2011, 18:03
Location: west bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 3 Jul 2014, 13:54 Re: Q&p group / pure staff

G&P Quality management to nie jest agencja pracy.

To jest firma zajmująca się (generalnie) sprawdzaniem jakości towarów.

Jak to działa (na przykładzie DHLa i JLRa).
W magazynie DHLa wysyłającego części do produkcji dla JLRa jest komórka G&P (na chwilę obecną 4-5 ludzi na zmianę). I oni dostają listę części do sprawdzenia, co mają sprawdzić i sprawdzają. I co zatwierdzą, idzie do produkcji, co odrzucą wraca do dostawcy.
Jest to firma całkowicie niezależna ani od DHLa ani od dostawców części. Wynajęta jest przez JLRa. Jest to firma globalna http://gpqmbvba.com/

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by rmazurek » 3 Jul 2014, 14:13 Re: Q&p group / pure staff

Do tego co napisal Adam dodam jeszcze ze oprocz sprawdzania czesci przed wyslaniem na linie jest jeszcze grupa ludzi ktorzy zajmuja sie sprawdzaniem roznego rodzaju rzeczy w czasie produkcji (TIAP(momenty dokrecania), elementy wnetrza) oraz gdy czesci nie zgadzaja sie ze specyfikacja zajmuja sie ich"przerabianiem" taki aby miescily sie w widelkach np rozmiaru itp.


Odnosnie samego zatrudnienia to kiedys ktos mowil ze umowa na tzw 0 godzin itp ale za to stawka (jak na rodzaj wykonywanej pracy)calkiem niezla - niestety nie wiem dokladnie jaka(obilo mi sie o uszy ze cos kolo 11-12£ na nocnej zmianie ale reki niedalbym sobie uciac).


Pozdrawiam
User avatar
rmazurek
Raczkujący
 
 
Posts: 95
Age: 38
Joined: 27 Aug 2012, 12:38
Location: Castle Bromwich
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marlenka1134 » 3 Jul 2014, 18:29 Re: Q&p group / pure staff

Dziękuję za informacje:-):-):-):-):-):-)
[color=#FF400Bo każde spojrzenie w jego oczy jest powodem by go kochac ;*

Wystarczy jeden Twój uśmiech, a wszystko nabiera sensu:***

0][/color]
User avatar
marlenka1134
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 34
Joined: 4 Apr 2011, 18:03
Location: west bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marhewka1 » 9 Jul 2014, 18:30 Re: Q&p group / pure staff

marlenka1134 wrote:Witam

Zapisałam sie ostatnio do agecji Pure Staff jako szukajaca pracy na QI , zadzwoniono do mnie i zaproszono po tygodniu na Induction. Ku mojemu zdziewieniu prowadzone bylo one przez pana z G&P group Quality management.
Wychodzi na to ze teraz oni beda szukali mi pracy.
Chciala bym jednak dowiedziec je jakis opinii o ich współpracyjednak nic nie moge znaleść.

Prosze o informacje jesli dostał ktos tak prace i opinie lub jakies informacje.

Dziękuję :D


Czesc Marlenka1134.
Z zainteresowaniem przeczytalam twojego posta. Ja tez szukam pracy jako QI, mam 5 letnie doswiadczenie jako Quality Inspector tylko ze w zywnosci ale chce sie przekwalifikowac i pracowac w manufacturing albo engineering. Nie pracowalam nigdy w metalu ale szybko sie ucze i mam dobre oko na detale. Wydaje mi sie ze praca QI w kilku aspektach nie rozni sie tak bardzo od siebie.
Prosze napisz wiecej jesli mozesz. Bylabym wdzieczna za jakiekolwiek wskazowki o prace dla QI, agencie ktore taka prace oferuja albo firmy ktore zatrudniaja bezposrednio na QI do siebie. Jesli mozesz to rowniez napisz jak postepuje Twoja rekrutacja.
Oczywiscie sprobuje z Pure Staff moze do mnie tez sie odezwa ale gdybys cos gdzies kiedys slyszala to prosze daj znac.
Dziekuje z gory i zycze Ci powodzenia w znalezieniu pracy marzen.
Ewelina
PS. Jesli chcesz mozesz napisac na privet.

marhewka1
Początkujący
 
 
Posts: 15
Age: 44
Joined: 11 Apr 2011, 13:11
Location: Birmingam
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA