Agencja TBC walsall a zwolnienie lekarskie

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

FemalePostNapisane by efka74 » 19 Mar 2014, 12:35 Agencja TBC walsall a zwolnienie lekarskie

Witam , mam pytanie od 4 tygodni pracowałam przez agencje TBC , niestety złamałam nogę , jestem po operacji . natychmiast powadomiłam i zakład i agencję o nieobecnosci . Mialam pracowac w niedziele i poniedzialek potem offy. wysłalłam smsa w sobote . ze wzgledu na zły zasieg w szpitalu nie mogłam sie dogadac z agencja. jestem po operacji wyszłąm z szpitala , z którego dostalam wypis gdzie jest diagnoza przeprowadzone leczenie i zalecenia : gips 6 tygodni nie wiem co dalej ( złamania dosc powazne z przemieszczeniem) czy nalezy mi się jakis zasiłek chorobowy typu ssp , czy cos podobnego , co musze dostarczyc do agencji, jesli tak wypis ze szpitala czy osobne zaswiadczenie. Na kontrakcie doczytałam ze chorobe powinnam usprawiedliwic pisemnie za kazdy dzien, a co jesli w tych dwóch dnaich kiedy mialąm pracowac byłam w szpitalou i nie miałam możliwosci. Dziekuje za porady

efka74
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 17 Jun 2013, 22:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rad » 19 Mar 2014, 20:03 Re: Agencja TBC walsall a zwolnienie lekarskie

Wypadek był w pracy, czy poza pracą?

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by efka74 » 20 Mar 2014, 07:58 Re: Agencja TBC walsall a zwolnienie lekarskie

wypdek był poza pracą

efka74
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 17 Jun 2013, 22:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Kopie wypisu ze szpitala i jezeli nie masz to idz do gp po zwolnienie lekarskie
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by efka74 » 20 Mar 2014, 09:01 Re: Agencja TBC walsall a zwolnienie lekarskie

dziekuje

Dodano: -- 1 kwi 2014, 14:50 --

Witam ponownie w temacie jw. Zgodnie z rada dostarczyłam 21.03 do agencji zwolnienie + wypis ze szpitala ( 15.03 moałam off , natychmiast powiadomiłam agencje o wypadku , poniewaz planowo miałam pracować 16tego), po czym 22.03 otrzymałąm SSP1 z agencji z odmowa wypłaty SSP z powodu zwolnienia mnie z pracy z d niem 16tym marca. Czy agencja mogła mnie zwolnić z powodu tego że złamałam noge i nie byłam dyspozycyjna . Dodam , że 16,17 miałam pracować , ale przebywałam w szpitalu o czym smsem poinformowałam agencję. Nie otrzymałąm żadnej pisemnej informacji o zwolnieniu z dn 16tego , ani p45, jedynie ten SSP1 z dnia 21.03. Co mogę zrobic , jesli woglę cos mogę. Dzięki

efka74
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 17 Jun 2013, 22:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA