Tk Maxx Walsall

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MalePostNapisane by patrykslus » 13 Jun 2013, 15:45 Tk Maxx Walsall

Witam.

Czy ktos wie moze czy testy w Tk maxx distribution centre sa trudne?? Podobno jest to test, ktory nalezy rozwiazac po obejrzeniu materialu filmowego. Czy ktos moglby udzielic jakichs wskazowek?

patrykslus
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 11 Apr 2013, 15:52
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 13 Jun 2013, 15:59 Re: Tk Maxx Walsall

Hej. Na poczatku podczas pierwszego interview byly dwa testy. Jeden byl tak jakby sprawnosciowy. Polegalo to na tym, aby ulozyc w jak najkrotszym czasie metalowe kluczyki o roznych koncowkach do odpowiednich otworow. Kluczyki byly male, ale zadanie nie jest trudne :) Pozniej byl test typu abc. Nie byl jakis trudny, jednak nie pamietam zadnego pytania ;) Na kolejnym spotkaniu - jesli uda sie przejsc przez to pierwsze - wyswietlaja slajdy na temat H&S przy czym opowiadaja o wszystkim. Pozniej dostajesz test rowniez typu abcd i musisz podac oczywiscie poprawna odpowiedz. Pytania sa nieco podchwytliwe. Ja pamietam tylko jedno: Kto moze uzywac gasnicy :P Oczywiscie odpowiedz brzmi, ze osoba przeszkolona do tego ;)
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by patrykslus » 13 Jun 2013, 17:18 Re: Tk Maxx Walsall

Dziekuje za odpowiedz. Zapomnialem dodac, ze jestem juz po pierwszym interview ;) Jutro mam indukcje z testami Health and Safety i slyszalem, ze sa dosc trudne, dlatego postanowilem poruszyc ten temat. Nie obawiam sie tych testow, jestem pewien ze zdam ale myslalem, ze ktos moze pamieta niektore rzekomo "trudne" pytania.


P.S. Testy na pierwszym interview sa na poziomie siedmiolatka.

Dodano: -- 13 cze 2013, 18:19 --

Dziekuje za odpowiedz. Zapomnialem dodac, ze jestem juz po pierwszym interview ;) Jutro mam indukcje z testami Health and Safety i slyszalem, ze sa dosc trudne, dlatego postanowilem poruszyc ten temat. Nie obawiam sie tych testow, jestem pewien ze zdam ale myslalem, ze ktos moze pamieta niektore rzekomo "trudne" pytania.


P.S. Testy na pierwszym interview sa na poziomie siedmiolatka.

patrykslus
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 11 Apr 2013, 15:52
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 13 Jun 2013, 17:54 Re: Tk Maxx Walsall

No ja tez bylam pewna siebie na tym H&S, a niestety braklo mi 1pkt :( i nie chcieli mnie puscic dalej... naprawde jedynym pytaniem jakie pamietam jest wlasnie o to, kto moze uzywac gasnicy :)
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 14 Jun 2013, 05:26 Re: Tk Maxx Walsall

Ze jeszcze sa chetni co chca pracowac w tym obozie pracy ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by patrykslus » 14 Jun 2013, 18:00 Re: Tk Maxx Walsall

Dzis zdalem testy i mialem indukcje. Pytania na tescie wydaja sie proste ale jednak sa podchwytliwe. Na 25 osob jedna nie zdala.


Alzak: rozumiem, ze tam pracowales skoro wyciagnales takie wnioski??

patrykslus
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 11 Apr 2013, 15:52
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 14 Jun 2013, 20:19 Re: Tk Maxx Walsall

No to super!! Gratulacje :) Najwazniejsze, zeby sie zaczepic i pracowac. Nie wazne gdzie. Teraz sa takie, a nie inne czasy, ze czlowiek bierze wszystko, a nie kreci nosem (choc i tacy sie znajda). Pracowac w TK MAXXX, to nie jest zadna hanba i nikomu korona z glowy nie spadnie. Roznie sie wypowiadaja ludzie i tu i w drugim temacie o TK. Ale bywa tak, ze tonacy brzytwy sie chwyta i tez beda musieli tam sie przejsc... Oby nie.. Nikomu zle nie zycze, niech kazdy pracuje tam, gdzie ma ta prace i wszyscy bedziemy szczesliwi ;)
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 15 Jun 2013, 15:19 Re: Tk Maxx Walsall

TK to kolchoz. a sami polacy podwyzszaja normy. to jak nie inaczej nazwac. jesli norma jest 80% a polka robi 120% to nie kolchoz? sami sobie szkodza a pozniej narzekaja. ale polak potrafi.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by edmun » 15 Jun 2013, 20:36 Re: Tk Maxx Walsall

a czemu w ogóle są 2 tematy jeden po drugim o tym samym miejscu pracy ?
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Gaba76 » 15 Jun 2013, 20:59 Re: Tk Maxx Walsall

edmun, bo ktos kto zalozyl ten temat nie uzyl opcji "szukaj" ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by ruda93 » 21 Aug 2013, 14:28 Re: Tk Maxx Walsall

czesc. widziałam ogłoszenie, że szukają do pracy w tkmaxx na walsall przez agencje staffline, mój angielski nie jest zbyt dobry ale potrzebuje pracy... wie ktoś jak wygląda przyjęcie ? testy/rozmowa? I czy wiecie gdzie jeszcze potrzebują do pracy, czekam na wiadomość, pozdrwiam.

ruda93
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 21 Aug 2013, 14:21
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by patrykslus » 22 Aug 2013, 16:16 Re: Tk Maxx Walsall

Dalej aktualne. Przychoda nowi ludzie. Pracuje juz 2 miesiace. Najprawdopodobniej za miesiac dostane kontrakt. Jest wielu ludzi ktorzy twierdza ze to oboz pracy heh...pozdrawiam tych wszystkich obibokow :) Norma wynosi 100%. Trzeba robic 85%. Ja codziennie robie 100-120% i nawet sie przy ty nie spoce...pierwszego dnia jak sie staralem zrobilem 160%...Wiec faktycznie skoro trzeba miec 85% normy, a wiekszosc ludzi powolutku i za bardzo sie nie meczac robi ponad 100% no to trzeba uciekac z tk maxxa!! Jesli ktos nie jest w stanie zrobic 85% to musi byc totalnym obibokiem, leniem, miec dwie lewe rece albo poprostu byc debilem ;)

patrykslus
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 11 Apr 2013, 15:52
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ruda93 » 22 Aug 2013, 16:36 Re: Tk Maxx Walsall

a jak wyglada przyjecie do pracy? testy czy rozmowa? slyszalam ze oglada sie film a potem dostaje sie test z filmu ktory nie bardzo jest prosty a moj angielski do najlepszych nie nalezy.

ruda93
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 21 Aug 2013, 14:21
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 22 Aug 2013, 17:24 Re: Tk Maxx Walsall

Ruda przeczytaj sobie caly temat i odpowiedzi, jest rowniez drugi temat o TK MAxx, wydaje mi sie, ze pytanie na temat przyjecia i testow jest juz calkowicie wyczerpany. Poszperaj, a nie czekasz na gotowe odpowiedzi :)
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Bulbak » 28 Jun 2016, 16:54 Re: Tk Maxx Walsall

Witam, mam pytanie:) przeszlam prawidlowo wszystkie testy jestem obecnie na okresie probnym i bede miala test co do mojej pracy... chcialabym sie dowiedziec jak to bedzie wygladac i czy faktycznie jest sie czego bac?

Bulbak
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 31 Oct 2015, 01:21
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA