Jakie szanse w IT help desk ?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

None specifiedPostNapisane by PaulSign » 19 Jun 2006, 22:41 Jakie szanse w IT help desk ?

Mam zamiar przyjechac za ok 3,4 miesiace, jak wyglada zapotrzebowanie w branży IT help desk, ktoś się moze orientuje ? Pozdrowionka

PaulSign
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 19 Jun 2006, 22:36
Location: Poznań
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 25 Jun 2006, 05:54 Re: Jakie szanse w IT help desk ?

ja sie orientuje - spore dość ale jakoś mimo że się zgłaszasz do nich nic nie odpowoadaja - moze przyjedz i zarejestruj sie w firmie prywatnej ktora sie w tym specjalizuje to sie cos napewno znajdzie. ja szukalem w niemieckojezycznych cc, no niby wszystko pasuje im ale i tak daja odmowna :/ ale w angielskojezycznych raczej sie lapniesz bo jest ich od groma i ciut ciut
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

None specifiedPostNapisane by owen » 4 Jul 2006, 11:44 Re: Jakie szanse w IT help desk ?

Szukalem pracy jako HelpDesk / System administrator wyladowalem jako
Delphi developer bez doswiadczenia. Tzn mam juz 3 tygodniowe :D

Jezeli chodzi o helpdesk to dobrze miec certyfikaty MS, dlatego do kolegi pewnie sie nie odzywali tak samo jak i do mnie w tej kwestii ( mimo 3 lat doswiadczenia z helpdeskiem ).

Chwale sobie te robote ktora mam bo jest mila atmosfera, bez pospiechu i super ludzie.

Powodzenia!!

owen
Stały Bywalec
 
 
Posts: 332
Joined: 22 Jun 2006, 21:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 15 Sep 2006, 18:16 Re: Jakie szanse w IT help desk ?

No, ja 1,5 roku dośw. helpdeskowego w niemczech mam, ale spoko tam, mam gdzie indziej robotę i jest też spoko.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA