operator cnc

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MalePostNapisane by maksbaran » 28 May 2013, 16:52 Re: operator cnc

Witam wszystkich :)
Przyjechałem tutaj 22 maja :) szukam pracy jako programista setter operator. 2 Lata pracowałem w przemyśle wojskowym. Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. http://www.zmt.tarnow.pl Jeżeli jest ktoś kto może podpowiedzieć gdzie złożyć papiery proszę o takową pomoc. Wysyłam CV gdzie się da, ale żadnego odzewu.

Pozdrawiam

maksbaran
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 6 May 2013, 09:16
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by holloqi » 18 Jun 2013, 19:04 Re: operator cnc

tutaj Ci nie pomogą:(

holloqi
Początkujący
 
 
Posts: 14
Age: 43
Joined: 3 Apr 2013, 08:37
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by alonka1970 » 24 Jun 2013, 15:49 Re: operator cnc

zglos sie do Nova Recruitment w Dudley, West Midlands. Powyzej watku jest nt tej agencji.

alonka1970
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 30 Jun 2012, 15:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by sh4do » 24 Jun 2013, 19:07 Re: operator cnc

Do maksbaran.

Jeśli Ciebie interesuje praca w UK, firma MB Aerospace w Motherwell rekrutuje.
Co prawda jest to Szkocja, ale jeśli nie trzyma Ciebie nic w B-ham, zaryzykuj.
Stawka 25.000 brutto rocznie + wypracowane nadgodziny, jeśli byś do nich dotarł z Polski, wynajmą i opłacą dla Ciebie mieszkanie przez 3 miesiące, tak na start - nie musisz tego zwracac. Zawsze mozesz powiedziec, ze jestes w Polsce i jestes zainteresowany. Przygotuja dla Ciebie mieszkanko :-)

Nadgodzin poki co, od zajebania - możesz mieć codziennie poniedziałek.
Rozmawialem z pracujacym tam znajomym, jedni zadowoleni, inni nie - ale jak w tym temacie, kazdy ma inne wymagania.

Ja osobicie bym nazwal to obozem pracy, poniewaz sciagaja Polakow z rodzinami by ich udupic, ale na start ******, z tego co wiem, to nawet nie wymagaja angielskiego. Ale mimo wszystko, jest to obozowisko pracy jak dla mnie :-)

Maszyny rozne, Pumy z Fanukiem, kilka Mazakow i inne archaizmy.

Kontakt: stewart.taylor@mbaerospace.co.uk" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; albo stewarttaylor@mbaerospace.co.uk" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; lub staylor@mbaerospace.co.uk" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; Nie pamietam jaki byl dokladny adres do tego goscia.
Wyslal mi kiedys oferte, ale nie moge jej znalezc. Wiem, ze na http://www.totaljobs.com mieli oferte pracy.



Pozdrowionka.
---

sh4do
 
 
Top
0

MalePostNapisane by pio46 » 25 Jun 2013, 09:52 Re: operator cnc

do sh4do
czy to moze jest praca przez Nova recruitment w Dudley? moze wiesz czy maja tam prace na wtryskarkach,chodzi mi o produkcje czesci plastikowych.daj znac jesli cos wiesz na ten temat z gory dziekuje.

pio46
Początkujący
 
 
Posts: 23
Joined: 10 May 2013, 11:07
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

PostNapisane by sh4do » 25 Jun 2013, 17:35 Re: operator cnc

Witaj,

Napisalem powyzej, iz praca jest w Motherwell w Szkocji oraz bezposrednio
dla pracodawcy. Nie pracowalem nigdy dla Agencji pracy, wiec ciezko mi powiedziec :)
Praca jest na tokarkach oraz frezarkach przy czesciach lotniczych.

Pozdro

sh4do
 
 
Top
0

MalePostNapisane by holloqi » 26 Jun 2013, 22:12 Re: operator cnc

Muszę wypluć więc swoje słowa z poprzedniego postu i uderzyć się w pierś,pomagają tu ludzie dobrej woli;)

holloqi
Początkujący
 
 
Posts: 14
Age: 43
Joined: 3 Apr 2013, 08:37
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wolfman » 24 Aug 2013, 08:55 Re: operator cnc

Witam,
Niewiem gdzie powinienem zapytać więc najlepiej będzie jak zapytam tutaj:)

Otóż chce zrobic gwint zewnetrzny drobnozwojowy,lewoskretny o skoku 1mm na rurce aluminiowej
Czy ktoś sie orjętuje gdzie mógłbym to zrobic?jakis warsztat tokarski?ewentualnie moze któryś z forumowiczów ma dojście i by sie podją?
Dodam ze mieszkam w birmingham...

Dziękuje serdecznie i pozdrawiam

wolfman
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 6 Jun 2012, 18:44
Reputation point: -4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Hunteros30 » 11 Sep 2013, 18:17 Re: operator cnc

http://www.lodent.co.uk/vacancies.php

LODENT właśnie ogłosił rekrutacje. Brownhills :)
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
User avatar
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posts: 451
Age: 44
Joined: 10 Nov 2011, 00:38
Location: walsall
Reputation point: 42
Pokojowy
Top
0

PostNapisane by sh4do » 3 Oct 2013, 17:55 Re: operator cnc

Witam kolejny raz,

Moze mi ktos podac firmy, w ktorych mozliwe jest zalapanie pracy w charakterze
operatora / ustawiacza cnc (glownie tokarki z fanuc - gdzies tam rowniez frezowalem)

Probowalem juz dziesiatki razy, ale bezskutecznie.
Poki co mam prace w Szkocji, ale sytuacja rodzinna zmusza mnie coraz bardziej
do relokacji ze Szkocji do Anglii, zaczynam miec ostrze na gardle ;-)

Bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje.


Pozdrawiam,
---

sh4do
 
 
Top
0

MalePostNapisane by paczo » 22 Oct 2013, 18:48 Re: operator cnc

plazermen wrote:Atakuj po większych pracodawcach w Birmie z branż Ciebie interesujących. Jeśli znajdzie się jakaś firma chcąca przeszkolić pracownika to się wbijaj. Wygląda że masz niezłe podstawy.

No to jestem w końcu w tym bham (parę dni dopiero) i szukam pracy jako cnc operator ( w sumie mam tylko rok polskiego doświadczenia na tokarce - zgrubne toczenie tłoków czyli guzikowy + lekki setting typu ustawienie symetrii tłoka + korekty, niestety nie w programie tylko w "korektorach" no i pomiarówka).
Generalnie Fanuc. Na sinumeriku też coś skrobałem. Na mazaku frezowałem pare razy ale to raczej wymiana detalu, mocowanie i laga dalej, nawet nie wiem jak tam sie korektę daje.
Jak ktoś kojarzy jakichkolwiek "większych pracodawców" to rzuccie chociaż nazwę firmy. Obojętnie czy wiecie czy rekrutują teraz czy też nie.
Pracowałem też na sitodruku 2 lata (pokrywanie płaszcza tłoka warstewką grafitu, czyli generalnie wizualka + pomiar grubosci warstwy grafitu z tym, ze tu trzeba miec pewne doswiadczenie bo juz przed wygrzaniem tłoka trzeba byc pewnym ze warstwa nie jest za gruba bo bedzie buka, w sensie detal idzie na smietnik). Praca była w trybie automatycznym więc roboty typu kuka czy toshiba mam opanowane. Z dosyć szybką produkcją sobie radzę (robilismy 1600-1700 sztuk/8h).
Programowanie - zero :D
Wysyłam kilka CV dziennie, pewnie nawet po 2-3 na to samo ogłoszenie :D i póki co jeden telefon otrzymałem z pracą związaną z CNC, gość popytał o parę rzeczy i powiedział, że postara się mi "dopasować" cos.
Angielski mam taki średni no i zdaję sobie sprawę, że nad terminologią zawodową muszę popracować.
Tak więc jeśli ktoś coś wie to niech daje znać, bo codziennie wycieczki do agencji już mnie nudzą, a jestem tu dopiero parę dni. I tak, wiem, niektórzy szukali pracy parę miesięcy i ja jeszcze nie powinienem sie niecierpliwić ale ja z tych niecierpliwych właśnie jestem.
Last edited by paczo on 22 Oct 2013, 19:22, edited 1 time in total.

paczo
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 22 May 2007, 20:01
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

PostNapisane by sh4do » 22 Oct 2013, 18:59 Re: operator cnc

paczo wrote:
plazermen wrote:Atakuj po większych pracodawcach w Birmie z branż Ciebie interesujących. Jeśli znajdzie się jakaś firma chcąca przeszkolić pracownika to się wbijaj. Wygląda że masz niezłe podstawy.

No to jestem w końcu w tym bham (parę dni dopiero) i szukam pracy jako cnc operator ( w sumie mam tylko rok polskiego doświadczenia na tokarce - zgrubne toczenie tłoków czyli guzikowy + lekki setting typu ustawienie symetrii tłoka + korekty, niestety nie w programie tylko w "korektorach" no i pomiarówka).
Jak ktoś kojarzy jakichkolwiek "większych pracodawców" to rzuccie chociaż nazwę firmy. Obojętnie czy wiecie czy rekrutują teraz czy też nie.
Pracowałem też na sitodruku 2 lata (pokrywanie płaszcza tłoka warstewką grafitu, czyli generalnie wizualka + pomiar grubosci warstwy grafitu z tym, ze tu trzeba miec pewne doswiadczenie bo juz przed wygrzaniem tłoka trzeba byc pewnym ze warstwa nie jest za gruba bo bedzie buka, w sensie detal idzie na smietnik). Praca była w trybie automatycznym więc roboty typu kuka czy toshiba mam opanowane. Z dosyć szybką produkcją sobie radzę (robilismy 1600-1700 sztuk/8h).
Programowanie - zero :D
Wysyłam kilka CV dziennie, pewnie nawet po 2-3 na to samo ogłoszenie :D i póki co jeden telefon otrzymałem z pracą związaną z CNC, gość popytał o parę rzeczy i powiedział, że postara się mi "dopasować" cos.
Angielski mam taki średni no i zdaję sobie sprawę, że nad terminologią zawodową muszę popracować.
Tak więc jeśli ktoś coś wie to niech daje znać, bo codziennie wycieczki do agencji już mnie nudzą, a jestem tu dopiero parę dni. I tak, wiem, niektórzy szukali pracy parę miesięcy i ja jeszcze nie powinienem sie niecierpliwić ale ja z tych niecierpliwych właśnie jestem.



Czesc,

Na wstepie jedno pytanie, pracowales w Mahle?

Zamieszczam link do ogloszenia, zadzwon do niej i pogadaj.
http://www.bham.pl/ogloszenia/Birming ... e_operator


Powodzenia :)

sh4do
 
 
Top
0

MalePostNapisane by paczo » 22 Oct 2013, 19:13 Re: operator cnc

Cześć sh4do.
Nie, pracowałem w Federal Mogul Gorzyce.
Link mi coś nie chce działać zbyt poprawnie :?

paczo
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 22 May 2007, 20:01
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Lotus » 13 Nov 2013, 13:15 Re: operator cnc

Witam wzystkich operatorow CNC,zwracam sie z prosba o udzielenie mi porady .Mianowicie chodzi o to ze pracuje jako operator CNC w jednej z firm automotive w Birmingham.Robie na Centrum obrubczym Siemens 840D 5 osiowka ,maszyna posiada 2 glowice .Do moich obowiazkow nalezy zmiana narzedzia ustawienie maszyny potrafie zrobic korekte w programie,umiem rowniez naprawiac maszyneno i poslugiwanie sie narzedziami pomiarowymi (micrometer vernier itp).Problem polega na tym ze chcial bym pracowac na frezarkach lub tokarkach i chcial bym sie Fanuca nauczyc .Moje pytanie brzmi czy firmy z chcecia zatrudniaja takie osoby jak ja z doswiadczeniem CNC na centrach obrubczych.


Dziekuje i pozdrawiam wszystkich .

Lotus
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 17 May 2012, 15:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 15 Jan 2014, 07:33 Re: operator cnc

Ogło mi na maila przyszło, jeśli kto szuka i doświadczon jest wystarczająco to niezgorszy piniądz oferują:

http://www.infopraca.pl/praca/operator- ... 72,9768262
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA