Jobseeker allowance interview - dokumenty

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Grzes* » 13 Oct 2011, 18:07 Jobseeker allowance interview - dokumenty

Hej!
Czy ktoś z Was może powiedzieć jakie dokumenty (numery referencyjne itp.) należy ze sobą zabrać na spotkanie w sprawie Jobseeker Allowance. Wiem że w rozmowie telefenicznej podają co należy ze sobą zabrać ale słyszałem że czasem już na miejscu okazuje sie że trzeba jeszcze to i to i tamto też...
User avatar
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posts: 127
Joined: 16 Aug 2006, 09:52
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Witam,
Jezeli wezmiesz te dokumenty, ktore kazano Ci przyniesc podczas rozmowy telefonicznej, to mysle,ze wystarczy.
Napewno musisz miec swoje polskie ID ze zdjeciem, home office, dokumenty z ostatniej pracy, na wszelki wypadek wez potwierdzenie adresu, konto bankowe. To chyba wszystko. Powodzenia.

martunia1111
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 26 Nov 2010, 20:38
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Fok@ » 15 Oct 2011, 10:11 Re: Jobseeker allowance interview - dokumenty

Ja na 1szej rozmowie przynioslem homeoffice, p45, paszport, nin, i powiedzieli ze w ciagu paru dni dostane odpowiedz. Minelo 2 tygodnie i nie bylo zadnego odzewu. Zadzwonilem i okazalo sie ze musze udac sie do job centre i zrobic habitual residency test. Nie wazne ze pracowalem 6 lat w jednej firmie. W rezultacie otrzymalem decyzje po 2.5 miesiaca i kase na konto 2 tygodnie pozniej. Na szczescie znalazlem prace po misiacu szukania bo inaczej to bym jadl robaki z ogrodu z corka i zona. Normalnym ludzia w potrzebie robia problemy...a takiemu smierdziuchowi co przyjechal wczoraj z pakistanu daja od zaraz.

Sent from Motorola Atrix
User avatar
Fok@
Rozeznany
 
 
Posts: 196
Joined: 11 May 2006, 09:46
Location: Birmingham
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI