Zakup aparatu w JESSOPS

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Benio » 14 Aug 2011, 09:32 Zakup aparatu w JESSOPS

Witam!
Mam pytanie czy ktoś z was ma doświadczenie z zamawianiem sprzętu z Jessps z dostawą do domu bo znalazłem tam ciekawy aparat który chce kupić a niby piszą że dostawa w ciągu 10dni a jak sprawdzam odbiór w sklepie to kicha nie dostępny sprawdzałem kilka lokalizacji większych miast i nie można go odebrać tak że dziwne.Czy faktycznie dostarczą tan aparat w ciągu 10dni. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia i spostrzeżenia niech się podzieli.
Pozdrawiam

Benio
Raczkujący
 
 
Posts: 53
Age: 40
Joined: 25 Nov 2007, 14:11
Location: Stafford/PL-DLE
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 14 Aug 2011, 10:15 Re: Zakup aparatu w JESSOPS

A może przejdź sie do najbliższego sklepu i spytaj czy by sprowadzili?
Ja szukałam sobie aparatu, wybrałam taki, którego nie było w sklepie, to pan bardzo chętnie mi sprowadził. Zapłaciłam dopiero przy odbiorze, a czekałam chyba tydzień. Nie wiem czy nadal tak robią, ale warto spróbować.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by sztajer » 14 Aug 2011, 16:55 Re: Zakup aparatu w JESSOPS

w birmingham bedzie problem , bo w ostatni poniedzialek byla wysprzedaz tylko dla osob o innym kolorze skory i sklepik jest kompletnie zdemolowany , chwilowo brak towaru

sztajer
Początkujący
 
 
Posts: 39
Age: 113
Joined: 29 Dec 2010, 14:48
Location: stalingrad
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 14 Aug 2011, 17:01 Re: Zakup aparatu w JESSOPS

osobiscie wolalbym taki sprzed conajmniej odebrac ze sklepu. Sprawdzic i w razie czego od razu oddac lub liczyc na dobry deal w rekompesacie:-P
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by umisiak » 14 Aug 2011, 20:52 Re: Zakup aparatu w JESSOPS

sztajer wrote:w birmingham bedzie problem , bo w ostatni poniedzialek byla wysprzedaz tylko dla osob o innym kolorze skory i sklepik jest kompletnie zdemolowany , chwilowo brak towaru


nie ma to jak pozytywne podejście do sprawy ;) :D

umisiak
Rozeznany
 
 
Posts: 196
Age: 38
Joined: 17 Dec 2010, 18:51
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI