WEdkarstwo

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by wsiaz » 13 Feb 2007, 21:46 WEdkarstwo

Ja tak jeszcze zapytam , czy jest ktos chetny do wedkowania z okolic West bromwich?
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 14 Feb 2007, 10:25 Re: WEdkarstwo

nie jestem z West BR. ale na rybki zawsze i wszedzie. od 3 latek smigam niedaleko Solihull ( Earlswood) albo na inne jeziorka. Mam kompletny sprzecik na wszystko i co drugi weekend wolny.pozdrowionka
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 14 Feb 2007, 16:51 Re: WEdkarstwo

no to musimy sie wybrac, no ja od dwoch lat smigam na rybki tuatj, glownie kanal i prywatne lowisko karpiowe

A co tam sa za jeziorka w twojej okolicy?
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 16 Feb 2007, 12:46 Re: WEdkarstwo

A gdzie smigasz na kanaly? Moje lowiska to :http://www.multimap.com/map/browse.cgi?client=public&GridE=-1.83110&GridN=52.36560&lon=-1.83110&lat=52.36560&place=Earlswood%2C%20Warwickshire&db=freegaz&scale=100000&search_result=Earlswood%2C%20Warwickshire&lang=&keepicon=true
a drugie miejsce to Packington:
http://www.multimap.com/map/browse.cgi? ... timap.y=18

Ale pracyje bardzo blisko polaczenia rzeki Severn i Avon. To okolo 40 mil od Bham. Tyle ze oprocz licencji trzeba byc jeszcze czlonkiem klubu z Bham bo sa wlascicielami prawie wszystkich dostepnych w tym miejscu lowisk.

To kiedy smigamy zapolowac???
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 16 Feb 2007, 16:59 Re: WEdkarstwo

ja chetnie polowie , ale nie mam wiedzy i sprzetu i nie wiem czy mi sie bedzie podobac. Ale moge wziasc zgrzewke browarów
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 16 Feb 2007, 20:32 Re: WEdkarstwo

No lowie na kanalach tutaj w poblizu West brom, Tipton, to jest ten glowny kanal co idzie do wolverhampton, wedkuje na glownym kanale i na odnogach , mnostwo ploci , okoni, wzdrega, leszcz, karas. Na poczatku ni moglem uwierzyc , ze w tym syfie zyje tyle ryb, ale jak wybralem sie pierwszy raz z bacikiem 6m to byla masakra, bylem z kolesiem , ktory tam lowil wcazesniej, chwiolil sie ze lowi po 10 ploci, wystarczylo podsypac troszke i 10 ploci to mialem moze po 20minutach, moze po 15. Koles moj niestety ryby zabiera i je zjada . najwiekszego lina zlowilem na oko ponad 2 kg, nie mowie o tych karpikach z tego prywatnego lowiska takie do 4 kg.
Daj znac co polawiasz w twoich miejscach i opisz mi blizej rzeke, bo szczerze ja tu widzialem tylko strumyki w jakich nie lubie wedkowac. Bylem raz tez nad zalewem w edgbaston, lipa ryby te same co w kanalach a trzeba placic jeszcze .
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 16 Feb 2007, 21:23 Re: WEdkarstwo

wsiaz wrote:No lowie na kanalach tutaj w poblizu West brom, Tipton, to jest ten glowny kanal co idzie do wolverhampton, wedkuje na glownym kanale i na odnogach , mnostwo ploci , okoni, wzdrega, leszcz, karas. Na poczatku ni moglem uwierzyc , ze w tym syfie zyje tyle ryb, ale jak wybralem sie pierwszy raz z bacikiem 6m to byla masakra, bylem z kolesiem , ktory tam lowil wcazesniej, chwiolil sie ze lowi po 10 ploci, wystarczylo podsypac troszke i 10 ploci to mialem moze po 20minutach, moze po 15. Koles moj niestety ryby zabiera i je zjada . najwiekszego lina zlowilem na oko ponad 2 kg, nie mowie o tych karpikach z tego prywatnego lowiska takie do 4 kg.
Daj znac co polawiasz w twoich miejscach i opisz mi blizej rzeke, bo szczerze ja tu widzialem tylko strumyki w jakich nie lubie wedkowac. Bylem raz tez nad zalewem w edgbaston, lipa ryby te same co w kanalach a trzeba placic jeszcze .



hej, mam pytanko bo wyrazasz sie: bylem, zlowilem, widzialem itd, a masz zaznaczone w profilu kobieta :mrgreen: wiec zastanawiam sie czy jest Was dwoje??
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 44
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 16 Feb 2007, 22:14 Re: WEdkarstwo

Na tych jeziorkach nic szczegolnego z ryb nie ma oprocz ich wielkosci. Karpie po 10-15 kg to nic trudnego jak sie wie jak zapolowac. Szukam dobrego miejsca na sumy. Wiem gdzie trzeba jechac (okolo 20min od Bham) ale jeszcze tam nie bylem. A i porzadne miejsce na drapierzniki by sie przydalo.
Severn to fajna dosc szybka rzeczka ale ciut zbyt uporzadkowana jak dla mnie. Lubie dzikie rzeczki ale to tu niemozliwe.chyba ze w szkocji.
Masz licencje na morze?
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 17 Feb 2007, 17:01 Re: WEdkarstwo

nie mam , ale planuje wyjazd nad morze z rodzina, wiesz ile kosztuje oraz na jaki czas sie ja kupouje?. Chce jechac tez nad baltyk na dorsze, a to zalezec bedzie tylko od urlopu.
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 17 Feb 2007, 20:57 Re: WEdkarstwo

ja pamietam jak lowilismy Szczupaki w Avonie pod Stradfordem. Naprawde wielkie sztuki byly . Mijscówka jest swietna w wiosce Luddington. Chetnie pokaze gdzie. Naprawde fajne miejsce i namiotem sie mozna na dziko rozbic .... pozdro
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 23 Feb 2007, 21:20 Re: WEdkarstwo

no ja chce poznac jakies nowe miejsca bo tych kanalow juz mam dosc, a w sumie coraz cieplej sie robi to wypada wyskoczyc na rybki.
Anirad
mozesz cos powiedziec wiecej o czlonkowstwie w klubie , gdzie jest siedziba ile sie placi i jakie masz korzysci z czlonkowstwa. Ja bylem w jednym , zapytalem okazalo sie ze 20 funtow za pierwswzy rok potem po 10 i za kazde wedkowanie 2 funty za dzien na takim malym i przyzwoitym jeziorklu
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Krzysiek » 24 Feb 2007, 09:20 Witam

Ja rowniez chcialbym zaczac wedkowac w okolicach West Midlands.
Prosze o info jak zaczac.Gdzie wykupic pozwolenie na wedkowanie i jakie sa ogolne zasady typu:okresy ochronne ryb ,limity oraz wymiary ochronne poszczegolnych gatunkow.
Za wszelkie info serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 4 May 2006, 06:52
Location: Acocks Green
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 24 Feb 2007, 20:30 Re: WEdkarstwo

Krzysiek , nawet mnie nie denerwuj. twoje pytanie odnosnie limitow i wymiarow ochronnych jest nie na miejscu.

Zacznij od wykupienia licencji na poczvcie 24 funty w roku ubieglym w tym pewnine podobnnie.

Mozesz polowic w kanalach za free oczywiscie musisz miec ta licencje nawet na plat6ne lowiska.
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Krzysiek » 24 Feb 2007, 22:25 Re: WEdkarstwo

Dzieki,faktycznie nie na miejscu.Takie przepisy obowiazuja,jesli sie zabiera rybki do domu.Ja jednak nie mam zamiaru tego robic.
W kazdym badz razie dzieki bardzo za info.Wykupie licence i zaopatrze sie w sprzet (swoje tyczki zostawilem niestety w Polsce).

Jeszcze raz dzieki i do uslyszenia.

http://www.baa.uk.com/where_to_fish/default.aspx

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 4 May 2006, 06:52
Location: Acocks Green
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 9 Mar 2007, 16:55 Re: WEdkarstwo

planuje spedzic nastepna sobote na rybkach nad rzeczka severn. jacys chetni do wspolnego wypadu?
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI