Wycieczka do Londynu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by grzegorz69 » 19 May 2011, 16:47 Wycieczka do Londynu

Witam, na początku lipca bedę w gościach w BHAM i przy okazji chciałbym wyskoczyć do Londynu z rodzinką. Ot malutkie zwiedzanko :)

Moje pytanie jest następujące:
1. czy są jakieś wycieczki organizowane z Bham do Londynu (np przez klub lub inne instytucje), np jakieś jednodniowe (raniutko wyjechać i nocą wrócić)
2. ile kosztuje bilet autobusem do Londynu?
3.ile kosztują bilety w Londynie (na osobę)?

Dzięki za podpowiedż. Bo wypadało by i noclegi zarezerwować :)

grzegorz69
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 29 Apr 2011, 05:18
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by longerss » 19 May 2011, 19:15 Re: Wycieczka do Londynu

Witam
nie wiem czy są jakieś wycieczki do londynu itp. Ale opisze jak wygladała moja wycieczka:

- Bilet na autobus kupiony przez internet www.megabus.com koszt ok 5f w jedna strone ( czasami są tańsze lub drozsze)

- Przewodnik kupiony w polsce ( zwiedzałem to co mnie interesowalo)

- wszystkie ważniejsze żeczy zwiedziłem na pieszo w jeden dzień (Tower of London, Big Ben, Tower Bridge, Pałac Buckingham, London Eye, Parlament)

longerss
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 7 Aug 2010, 12:26
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 19 May 2011, 19:30 Re: Wycieczka do Londynu

Możesz też kupić bilet na pociąg, który jest tez ważny cały dzień na metro w Londynie. Wszystko w jednym. Czasem wychodzi taniej. Ale nie wiem ile obecnie taki bilet kosztuje.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 20 May 2011, 05:30 Re: Wycieczka do Londynu

ja zawsze robie w ten sposob, jade autem do londynu, auto zostawiam na stacji metra "redbridge" bo jest tam w miare dobry dojazd i tylko funt za caly dzien, kupuje bilet na metro i smigam po calym londynie, miejsca do zwiedzania masz na mapce metra przy kasach.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by nettmanek » 12 Mar 2015, 21:18 Re: Wycieczka do Londynu

Potwierdzam slowa kolegi wyzej... ostatnio (listopad 2014) jechalem tam autem... autko zostawilem na stacji Redridge za 1,5 funta na caly dzien i stamtad glowna czerwona linia metra do centrum... bilet na metro na wszystkie stacje w niedziele kosztowal niecale 8funtow za osobe. Koszt paliwa wyszedl mnie okolo 30-35funtow(czas jazdy okolo 3-4h w jedna strone). Takze jakby sie ktos wybieral to smialo ten plan dojazdu polecam :P Wiem, że odkopuje stary temat ale myslę, że odświeżenie się przyda :P
User avatar
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posts: 95
Age: 35
Joined: 8 Jun 2013, 12:07
Location: Wolverhampton
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 13 Mar 2015, 07:15 Re: Wycieczka do Londynu

Ja zawsze korzystam z park at my home, ktore sie przemianowalo teraz na .JustPark. Dodajcie sobie www na poczatku i com na koncu :P Widze, ze podobny zakres "uslug" ma .yourparkingspace. z www na poczatku i co.uk na koncu. Zawsze mi sie udaje znalezc jakis parking pod pubem, albo na prywatnej posesji w poblizu strefy :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI