BS 7858 i ... inne - ochrona !!

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane by Amoralez » 4 Jun 2006, 20:27 BS 7858 i ... inne - ochrona !!

Witam, miesiac temu paru kolesi z Carlisle Security zawitało to polski aby zwerbować grupe ludzi do pracy w ochronie - oczywiście byłem jednym z nich :) Przeszlismy trening egzam wewnetrzny. Wylot od 2-4 tyg.

po 4 tygodniach ciszy napisalismy do nich. Okazało sie, ze wskoczył jakis nowy standard BS 7858. Firma moze nas sprawdzić z UK pod względem niekaralności, ale mają problem z dostaniem sie do "Credit Reference Bureau". Czy ktokolwiek moze mi napisac jaki jest polski odpowiednik na to ? Czy skarbówka ? i było by miło gdyby ktos wiedzial, o jakie dokładnie dokumenty chodzi ( czego mogą potrzebowac ). Wylot sie przeciąga własnie przez ten zasrane dokumenty ... a prace zaklepałem w ochronie w Birmingham, jako ze juz tam wczesniej byłem. POMOCY !!! Firma sie denerwuje, bo stanowiska na ktorych mamy pracowac, są puste. Wydali kase na nasze home office, na kurs, płacą nawet za przelot - wiec i ONI I MY JESTESMY WQRW ... bo czas to pieniądz :/ :evil: :twisted: :evil:

Amoralez
 
 
Top
0

PostNapisane by deyah » 8 Jun 2006, 12:50 Re: BS 7858 i ... inne - ochrona !!

BS 7858 to nie jest nowy standard. Po prostu wprowadzili zmiany.

A nie spinaj się, niebawem i tak będziemy już w Big Brum ;)

deyah
 
 
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI