Gdzie kupić laptop?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Albiorix » 14 Jan 2012, 18:51 Re: Gdzie kupić laptop?

System jak system, pewnym problemem może być też brytyjska klawiatura - ma trochę inny układ. Wydaje mi się że układ taki jak w Polsce tutaj jest nazywany po prostu "european". Angielska klawiatura ma nad chyab trójką znaczek funta a europejska w tym miejscu hash (#).
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 14 Jan 2012, 20:26 Re: Gdzie kupić laptop?

Albiorix wrote:Angielska klawiatura ma nad chyab trójką znaczek funta a europejska w tym miejscu hash (#).
:D :D :D
Więc teraz przyda się Angielska klawiatura bo będzie pisać: Wujku wyślij mi (i tu znak funta) potem za kilka lat będzie pisać :Wujku kiedy przyjeżdżasz mam dobry ( # )
:D :D :D
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Albiorix » 14 Jan 2012, 21:28 Re: Gdzie kupić laptop?

Możesz pisać to samo na każdej klawiaturze, bo to się ustawia (w windowsach gdzieś tam w panelu sterowania w ustawieniach językowych można dodać sobie klawiaturę brytyjską i amerykańską). W tychże windowsach możesz sobie przestawiać układ klawiatury wciskając domyślnie chyba lewy alt + shift :

polska - brytyjska
# - £
" - @
@ - "

No i oczywiście z polskich literek np
ąęśńółżźć - zostaje tylko - ó ... no i áé

Nie chodzi o to że coś się da czy nie da napisać tylko o to że klawisze są inaczej oznaczone. To może być dezorientujące dla kogoś kto ma 7 czy 8 lat ;)
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 14 Jan 2012, 22:31 Re: Gdzie kupić laptop?

malaroksi wrote:
Albiorix wrote:Angielska klawiatura ma nad chyab trójką znaczek funta a europejska w tym miejscu hash (#).
:D :D :D
Więc teraz przyda się Angielska klawiatura bo będzie pisać: Wujku wyślij mi (i tu znak funta) potem za kilka lat będzie pisać :Wujku kiedy przyjeżdżasz mam dobry ( # )
:D :D :D

:lol: :lol: :lol: :lol:
malaroksi ...az sie zalogowalam, zeby Ci napisac ajlowju :lol:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI