Przerejestrowanie polskiego auta

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Yardley » 3 Dec 2006, 20:00 Przerejestrowanie polskiego auta

Moze ktos wie jakie sa koszty przerejestrowania polskiego auta w uk????
User avatar
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posts: 367
Age: 43
Joined: 23 Jun 2006, 18:25
Location: Yardley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 3 Dec 2006, 21:01 Re: Przerejestrowanie polskiego auta

stary, nie wiem na milion %, ale kupowalismy auto sprowadzone rok temu z japonii, i tamten koles mowil ze do 10 lat placi sie cla akcyzy itd, a starsze musza tylko przjsc MOT. teraz tak: japonia nie jest raczej w unii, wiec moze byc inaczej, ale na boga dlaczego chcialbys przerejestrowac polskie autoi na uk.... a zreszta nie moja sprawa. tyle wiem :-)

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Yardley » 4 Dec 2006, 17:19 Re: Przerejestrowanie polskiego auta

Dzieki za info, chce to zrobic chyba dla swietego spokoju (np problemy w razie stluczki, ubezpieczenie, itp) Chyba ze sprzedac auto i kupic tu. Moze ktos wie cos jeszcze na ten temat??
User avatar
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posts: 367
Age: 43
Joined: 23 Jun 2006, 18:25
Location: Yardley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 4 Dec 2006, 17:26 Re: Przerejestrowanie polskiego auta

znajomy ma podobny problem. przypedalowal tu corsa "c". zbyt wartosciowa aby ja po prostu gdzies zostawic, kombinuje ze zawiezie ja do pl a tutaj kupi cos tubylczego. sluchaj, proponuje infolinie DVLA http://www.dvla.gov.uk/contactus/enquir ... uires.aspx

tam moze jakos ci to naswietla. ale tak na prawde to zaje.....bia cie kosztami ubezpieczenia, za nietypowe auto, fajerka ze zlej strony i importowane dolicza ci do rachunku bitwe pod grunwaldem . jesli masz oc w polsce to tak samo jest wazne i dziala tutaj, wiec w razie draki jestes kryty.

narka, pozdrawiam

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Yardley » 4 Dec 2006, 17:34 Re: Przerejestrowanie polskiego auta

Oki dzieki, chyba nastepny samochod kupie tutaj a tak mi sie dobrze jezdzi nietypowym samochodem z kierownica ze zlej strony hehe
Pozdro
User avatar
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posts: 367
Age: 43
Joined: 23 Jun 2006, 18:25
Location: Yardley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tom c » 5 Dec 2006, 23:36 Re: Przerejestrowanie polskiego auta

na 99 % nie ma żadnych kosztóe tylko trzeba zrobić mot , (auto jest z tego samego obszaru celnego EEA i wziąść form z poszty i wysłać do DVLA w swansea

tom c
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 1 Aug 2006, 22:50
Location: mieroszów
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Yardley » 6 Dec 2006, 16:48 Re: Przerejestrowanie polskiego auta

tom c, jeszcze tylko napisz jaki form i bede wdzieczny :mrgreen:
User avatar
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posts: 367
Age: 43
Joined: 23 Jun 2006, 18:25
Location: Yardley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tom c » 6 Dec 2006, 18:53 Re: Przerejestrowanie polskiego auta

jutro sprawdzę i napiszę

tom c
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 1 Aug 2006, 22:50
Location: mieroszów
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI