Problem z Job Centre

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by ewela119 » 15 Mar 2010, 12:27 Re: Problem z Job Centre

Moja kuzynka tez tak miala, wyslali z mezem paszporty i tylko jej wrocil, kiedy zadzwonila to powiedzieli jej ze oni maja jej paszport a jego nie maja i to twardo sie upierali ze maja jej paszport chociaz ona go juz miala w domu, no a jego paszport niestety nigdy sie nie odnalazl, po tygodniowym wydzwanianiu do nich zglosil ze zgubil i wyrobil sobie nowy, tak chyba jest prosciej i szybciej niestety :roll:
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 1 Sep 2011, 10:34 Re: Problem z Job Centre

Hej.
Teraz i mi przydarzyła się podobna historia. I teraz ciekawa jestem czy wam może odnalazły się dokumenty.

Ja wysłałam komplet dokumentów do jednego urzędu. Właśnie dostałam je z powrotem, bez dowodów :evil:
Oczywiście wolałabym zanieść dokumenty osobiście, ale nie było takiej możliwości. Już wysyłając wiedziałam, że dowody nie wrócą.

Czy ktoś kto wypowiadał się wcześniej na tym wątku odzyskał w końcu dokumenty?

Moim zdaniem to te dowody ktoś normalnie sprzedaje. A potem ktoś przykładowo z Albanii na nich podróżuje.
Zastanawiam się czy już mam ten dowód zastrzegać czy dać im jeszcze szanse.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI