W Croydon zgubiono dokumenty--co robic

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

None specifiedPostNapisane by potatos » 30 Nov 2006, 19:49 W Croydon zgubiono dokumenty--co robic

w lipcu zostaly wyslane dokumenty w celu uzyskania rezydenta. gdy dzwonilam zbywano az do czasu gdy wzial sprawy w swoje ręce moj zaklad pracy.Dano termin 4 tygodnie na odnalezienie , juz biegnie piaty tydzien i cisza :roll: Mam pytanie do znajacych temat --- jak postepowac dalej i co mozna zrobic?gdzie się udac? :idea:

potatos
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Joined: 29 May 2006, 03:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mio » 30 Nov 2006, 20:22 Re: W Croydon zgubiono dokumenty--co robic

A wyslales poleconym? Wiesz jak masz jakies problemy to polecam Citizens Advice Bureau. Sa to darmowe porady prawne i nie tylko. Tam powiedza Ci co robic. Mozesz praktycznie pytac o wszystko. Wiele razy z tego korzystalem.
User avatar
mio
Stały Bywalec
 
 
Posts: 494
Joined: 1 Oct 2006, 22:10
Location: Mars
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by potatos » 30 Nov 2006, 20:41 Re: W Croydon zgubiono dokumenty--co robic

mam kwity ,gdyby ich nie było to nawet nie byloby z nimi o czym rozmawiac :sad: Jesli sprawa w poniedzialek sie nie wyjasni , to te biuro mam obok na drugiej ulicy.Mieli odeslac na adres zakladu pracy , wiem ze gdy sie nie odnajda to nalezy sie jakies odszkodowanie --ale po co jak ja chce miec rezydenta?! :sad:

potatos
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Joined: 29 May 2006, 03:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI