money

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

None specifiedPostNapisane by jfk4 » 26 May 2006, 15:42 man

hej, dziekuje, ze sprawdziles. Wymienilismy troche dolarow w Polsce- jest intratniej. Jutro o 7:40 naszego czasu bede w Birmingham. Ciesze sie ze pogoda znacznie sie poprawia, do zobaczenia!

jfk4
Początkujący
 
 
Posts: 29
Joined: 18 Apr 2006, 08:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 27 May 2006, 13:21 Re: money

aaaa...pogoda znow do bani .... ;)

ale bedzie lepiej :)))
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by jfk4 » 27 May 2006, 15:02 hej

wiem, stoje na Castlr road w Selly Oak i probuje dorwac jakas chate przez agencje-Help!

jfk4
Początkujący
 
 
Posts: 29
Joined: 18 Apr 2006, 08:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 27 May 2006, 15:30 Re: money

No nieźle stoisz na ulicy i piszesz na Forum :) Te kobiety to są :)
Jesli miałaś zaklepane mieszkanie wczesniej to chyba nie powinno być problemu. Jeśli jednak problem jest zadzwon do osób ktore sie ogłaszały w dziale ogłoszenia może ci wynajmą pokój.
Jakieś konkretne propozycje to ciężko :( Tak o ręki zalatwic mieszkanko to raczej się nie da.
Jak by nic sie nie ruszylo to napisz dokładnie w czym jest problem.
Powodzenia
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

None specifiedPostNapisane by jfk4 » 27 May 2006, 15:32 hej

dokladnie stoje na Castle Rd i pisze na forum tzn. juz sprawdzam . Od reki to moze byc taaak pojutrze?

jfk4
Początkujący
 
 
Posts: 29
Joined: 18 Apr 2006, 08:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by jfk4 » 27 May 2006, 16:15 hej

zaraz mnie okrzyczysz, ze pisze nie tam gdzie trzeba , ale... sam zaczoles! Problem jest w tym, ze nie szukam pokoju. szukam domku -min. 2 bd. ect i najlepiej z garazem. Szukam go w dobrej dzielnicy nie w Handsworth , nie w Aston itp. Moze byc Edgbaston, Moseley, Selly Oak, Ackocks Green ect. Moj numer telefonu w B-m 07707600585. Jak mozesz to wytnij go z forum bo to jest osobiste, dzieki pa!

jfk4
Początkujący
 
 
Posts: 29
Joined: 18 Apr 2006, 08:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 27 May 2006, 16:23 Re: money

uuu nie dobrze jak.
Jak bylo by zupelnie nie dobrze i nie znajdziesz dzis nic.
odezwij sie do mnie.Mam ze znajomymi mieszkanie wiec nie bedzie problemu przenocowac u mnie.
Mieszkam na acocks green.
Powodzenia!!!
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 27 May 2006, 16:29 Re: hej

jfk4 wrote:Problem jest w tym, ze nie szukam pokoju. szukam domku -min. 2 bd. ect i najlepiej z garazem.....

Mislalem o wynajeciu pokoju na kilka dni, dopuki nie znajdziesz czegos konkretnego.Wynajmowanie na szybko domu nawet w dobrej okolicy może sie okazać błędem zwlaszcza jak podpiszesz umowe na pol roku i dasz depozyt. Jepiej znaleść coś na chwilke i na spokojnie sie wziaść za szukanie domu.
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

None specifiedPostNapisane by jfk4 » 27 May 2006, 18:05 hi

Dziekuje Wam bardzo ! (Lee "the best" i Admin), ale ja naprawde przyjechalam z USA i mam za co sie zatrzymac w pokoju. Doceniam jednak bo moze byc roznie. Jestem w Aston i... tu jest paskudnie. Bede sukcesywnie szukac swego domu.(najlepiej z garazem hihi), jak sie calkiem pogrzebie ...to sie odezwe.Dom byl w Selly Oak, ale nie podalam agentce numeru kontaktowego, wiec nie mogla potwierdzic appoitment dlatego pewnie nie przyszla-sobota w koncu! Napisalam jej maila z nr tel. w B-m pewnie wrocimy do tematu we wtorek...niestety. Jutro wybieran sie zwiedzic Cambridge. Do milego!

jfk4
Początkujący
 
 
Posts: 29
Joined: 18 Apr 2006, 08:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 27 May 2006, 18:11 Re: money

Ciesze sie ze jest dobrze.
Pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu mieszkania! :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI