szukam miejsca na zamknieta impreze (obiad) na 20-30 osob

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Moze w Waszej okolicy znajeduje sie jakies miejsce tego typu, moze organizowaliscie lub byliscie zaproszeni na jakas fajne przyjecie a moze pracujecie (pracowaliscie) w takim miejscu i moglibyscie podzielic sie ze mna swoimi doswiadczeniami

Sporo miejsc obdzwonilam i puki co nie udalo mi sie znalezc odpowiedniego miejsca.
W polskim klubie niestety wolne jest jedynie bistro w interesujacym mnie terminie

pozdrawiam noworocznie
Ktoska

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

z tego co wiem wiekszosc pubow ma sale ktore wynajmuja (udostepniaja bezplatnie) na takie impry. nazywa sie to 'function room' i zazwyczaj wiaze sie z zamowieniem u nich zarcia i napitku. jesli chcesz przynosic swoje to raczej ci..a sale weselne wchodza w gre. znam jedna w wolverhampton, obok saint johns retail park (maja myjnie na podworku i czasami tam jezdze).

ew tutaj: http://www.google.co.uk/search?source=i ... meta=lr%3D

pozdr

pe

KA i PE
 
 
Top
0

My bylismy jakies pol roku temu przyjeciu weselnym w polskiej restauracji po drodze jak sie jedzie na wolverhampton bardzo dobre jedzenie naprwde fajny lokal polecam jak najbardziej jezeli potrzebujesz wiecej info dowiem sie dokladniej pzdr

erni
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 30 Jul 2007, 07:31
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI

cron