linie wizzair - pytanie?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Mark77777 » 4 Sep 2008, 06:38 linie wizzair - pytanie?

Witam wybieram sie do polski (pierwszy raz liniami wizzair) i stad moje pytanie ile mozna wziasc ze soba bagazu lacznie na osobe bez placenia dodatkowych oplat za bagaz?

Mark77777
Początkujący
 
 
Posts: 26
Age: 43
Joined: 23 Aug 2007, 17:24
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 4 Sep 2008, 09:48 Re: linie wizzair - pytanie?

Na stronie wizzair masz wszystkie informacje. Po polsku
10 kg podreczny, 20 kg glowny.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Mark77777 » 4 Sep 2008, 18:46 Re: linie wizzair - pytanie?

Do Luiza. to przeczytalem na stronie wizzair, ale problem polega na tym, ze jak bukujesz bilet tam jest pozycja do zaznaczenia dotyczaca ilosci bagazu. I tu moje pytanie czy to co napisalas mi w swoim poscie dotyczy tego, ze jak kupujesz bilet to masz zagwarantowane te 20kg i 10kg podrecznego i wystarczy tam zaznaczyc wszedzie zero kg, czy tam to trzeba zaznaczyc ze chce sie ten bagaz? bo jesli tak to te bilety robia sie naprawde drogie. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Mark77777
Początkujący
 
 
Posts: 26
Age: 43
Joined: 23 Aug 2007, 17:24
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by julka030308 » 4 Sep 2008, 20:07 Re: linie wizzair - pytanie?

ja powiem ci tak musisz zaznaczyc ze chcesz ten bagaz 20kg i za niego placisz.Wiem z wlasnego doswiadczenia w listopadzie zeszlego roku niezaznaczylam tej opcji bo tez bylam pewna ze 20kg nalezy sie bez oplat i kupilam bilet w dwie strony bez zaznaczonego bagazu,ale oczywiscie bagaz mialam i tu i w polsce zeby go przewiezc musialam go oplacic na lotnisku :-| Wiec lepiej zaznacz opcje bagazu jak niechcesz miec niespodzianek pozdrawiam :-D

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 21:09 ]
a co do lini WIZZAIR to mam z nia same zle wspomnienia wiec nikomu jej niepolecam :!: :smile: Ale naszczescie teraz jest raynar i jak narazie jest dobrze zeby niezapeszyc :-D

julka030308
Rozeznany
 
 
Posts: 291
Joined: 6 May 2008, 16:05
Location: solihull
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 4 Sep 2008, 21:24 Re: linie wizzair - pytanie?

opłata za bagaż
(w momencie rezerwacji; za sztukę) za lot za pasażera 36 PLN
opłata za bagaż
(po rezerwacji; za sztukę) za lot za pasażera 72 PLN
Ze stronki wizzair :mrgreen:
Kidys wizzair nie pobieral oplaty za bagaz :roll:
Przy rezerwacji upewnij sie ze zaznaczasz bagaz a nie nadbagaz.

Do Julki: ja mialam tylko pzytywne doswiadczena z wizzair, za to po raz pierwszy slysze cos dobrego o ryanair g:galy
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Obywatel gc » 1 Sep 2016, 21:22 Re: linie wizzair - pytanie?

Nie chcę zakładać nowego wątku. A mam pewną zagwozdkę. Mam mianowicie pytanie do osób które leciały w ostatnich kilku tygodniach tylko z bagażem podręcznym Wizzairem i odprawiły się w internecie. Zrobiłem wczoraj tylko na bagaż podręczny i wyskoczyło mi m.in. takie coś : Jeśli jesteś obywatelem UE/EOG, podejdź do stanowiska odprawy Wizz Air, by sprawdzić dokumenty przed przejściem kontroli bezpieczeństwa do wylotu. Jeśli tego nie zrobisz, możemy odmówić Ci przewozu.
Od kilku lat jak muszę drukować kartę pokładową w domu to nigdy nie szedłem do stanowiska odprawy tylko prosto przez kontrolę bezpieczeństwa i do bramki do samolotu. Czyli coś się zmieniło ostatnio w tym względzie?
Jak pójdę tak jak zwykle to mnie nie wpuszczą do samolotu? Kiedyś wizzair był w porządku a ryanair do bani. Teraz zaczyna być odwrotnie.

Obywatel gc
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Age: 45
Joined: 23 Jan 2010, 16:40
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by STIF14 » 2 Sep 2016, 07:29 Re: linie wizzair - pytanie?

Uważaj na wymiary Twojego bagażu podręcznego !!!!
Bo są totalnie inne wymiary , niż te do których sadzę przywykliśmy , ich wymiary są mniejsze !!!!
STEFAN
User avatar
STIF14
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Joined: 19 Jan 2007, 22:53
Location: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by ludzik50 » 2 Sep 2016, 10:31 Re: linie wizzair - pytanie?

Wlasnie wyladowalem na lotnisku w Gdansku Wizzairem i mam tylko bagaz podreczny ( large, bo masz small i za doplata large)
Jako ze nie czytalem zadnych instrukcji czy drobnych druczkow poszedlem od razu do kontroli i jak widac jakos dotarlem :)

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posts: 199
Joined: 26 Aug 2013, 20:40
Reputation point: 38
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by edmun » 2 Sep 2016, 15:16 Re: linie wizzair - pytanie?

Obywatel gc wrote:Kiedyś wizzair był w porządku a ryanair do bani. Teraz zaczyna być odwrotnie.


No niestety. Ja muszę niestety wizzairem latać służbowo i muszę przyznać że jest tragedia na pełnej linii. Bałagan, samoloty takie, że ja siedzę z kolanami za uszami, cały odrętwiały dolatuje na miejsce i z powrotem. Ostatnio własnie leciałem do Gdańska na 2 dni i z powrotem i Ryanair przy tej sieci staje się luksusem.
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by martinez1 » 2 Sep 2016, 16:00 Re: linie wizzair - pytanie?

ja lecialem ostatni raz z Wwy do Bham pod koniec lipca i albo nie bylo nakazu stawienia sie w okienku albo przeoczylem to przy odprawie ale dolecialem W sumie bylby to dla nich dobry myk zeby sprawdzac czy bagaz miesci sie w normach bo moja dziewczyna miala jako "maly" bagaz wielka torbe na ramie wazaca nie mniej niz 20kg i nikt o nic nie pytal. Ja lubie Wizzair bo ma mila obsluge i zwykle jest czysto w ich samolotach no i dla mnie maja swietne polaczenie do Wwy i sa tez tansi od Ryska.

martinez1
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 7 Dec 2014, 10:20
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI