Status rezydenta - ile trzeba czekać...

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by vanilia » 28 Aug 2008, 23:12 Status rezydenta - ile trzeba czekać...

Witam! Mam pytanko jakiś miesiąc temu wysłaliśmy z mężem papiery na rezydenta. Czy ktoś orientuje się jak długo czeka się na ich odpowiedź i na zwrot dokumentów. A i jeszcze jedno co zrobić a właściwie jak ich powiadomić o zmianie adresu??? Dziękuję z góry wszystkim za pomoc.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 29 Aug 2008, 07:05 Re: Status rezydenta - ile trzeba czekać...

my czekalismy okolo pol roku. w sprawie zmiany adresu - zadzwonic

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Was » 29 Aug 2008, 13:49 Re: Status rezydenta - ile trzeba czekać...

Ja czekałem około 3 miesięcy. A co do zmiany adresu to rzeczywiście najlepiej do nich zadzwonić. Nie wiem czy to standard ale zazwyczaj staraaaaaaaaaasznie długo czekałem na połączenie.

Was
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Joined: 5 Jun 2007, 17:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 29 Aug 2008, 14:00 Re: Status rezydenta - ile trzeba czekać...

Ja czekalem cos ponad miesiac jesli dobrze pamietam. Z dodzwonieniem sie nie bylo problemu nie czekalem nigdy na linii dluzej niz 3 minuty. Jeśli masz jakieś pytania to polecam telefon - wszystko da sie dowiedziec i uzgodnic z nimi :)
Pozdrawiam.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Coolisty » 29 Aug 2008, 15:14 Re: Status rezydenta - ile trzeba czekać...

Dostalem bez zadnych problemow po 12 tygodniach.
User avatar
Coolisty
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 44
Joined: 22 Jul 2007, 13:33
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 29 Aug 2008, 17:32 Re: Status rezydenta - ile trzeba czekać...

zalezy tez od tego czy ma sie dzieci. jesli tak, to trzeba dosylac akty urodzenia a to przedluza

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by jaco2000eu » 29 Aug 2008, 19:00 Re: Status rezydenta - ile trzeba czekać...

Ja otrzymalem po okolo 2ch miesiacach. Sam wiec widzisz po wczesniejszych postach przedzial czasowy jest zroznicowany. Nie dzwon, nie ponaglaj, cierpliwie czekaj. Zreszta dostaniesz od nich info o tym. Powodzenia

jaco2000eu
Początkujący
 
 
Posts: 38
Age: 49
Joined: 2 May 2007, 14:28
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI