witam mam pare pytan odnosnie szpitali przedszkola

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane by Guest » 22 Jul 2008, 21:06 witam mam pare pytan odnosnie szpitali przedszkola

witam wszsytkich nie dlugo przyjezdza moja zona z dzieckiem 3 letnim prosilbym bym o adresy jakis dobrych lekarzy szpitali w razie jak by syn zachorwal gdzie sie najlepiej udac wrazie WU itp jakie przedszkole mozecie polecic mieszkam na handsworth slyszalem ze tu przedszkole jak i szpitale sa na słabym poziomie jesli chodzi o opieke kolega opowiadal ze jak jego syn byl w przeczkolu i nie ubral se kurtki to nikt mu jej nie ubral jak szli na plac zabaw prosze o rozne cenne info z gory wielkie dzieki pozdrawiam
Last edited by Guest on 28 Jul 2008, 18:33, edited 1 time in total.

Guest
 
 
Top
0

jesli chodzi o lekarza, to idziesz do np najblizszej przychodni i zapisujesz. co do przedszkola, to zalezy od twojej kieszeni , tzn czy dasz go do prywatnego , czy takiego przy szkole. te przy szkole moze byc tylko na 3 godz. poszukaj wiecej w temacie o szkolach, juz temat twojej dzielnicy chyba byl poruszany.
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

tyle to ja wiem ze moge isc do najbliszej przychodni chodzi mi o dobrych lekarzy w nocy przychodnia jest chyba nie czyna jak by cos sie w nocy dziecku stalo co wtedy robic wiem ze jest dzieciecy szpital w centrum bham czy ktos ma jakies doswiadczenie z tym szpitalem prosze o madre podpowiedzi wielkie dzieki

Guest
 
 
Top
0

no wlasnie jedziesz do szpitala, dzieciecy jest calkiem dobry. a cudotworcow nie znam. jesli beda jakies problemy zdrowotne, to napewno nim sie zajma , jak nalezy. pozatym jesli np sa to nagle przypadki jedziesz do szpitala, albo wzywasz pogotowie. nigdy nie mialam zlych doswiadczen w tym zakresie, moze inni si ewypowiedza. ale przeszukaj jeszcze forum.
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

przeczkola... Image

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Age: 39
Joined: 11 Jan 2008, 15:56
Location: Londyn
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

DjXeed, proszę Cię az się posmarkałam......... :mrgreen:
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

DjXeed, ja tez akurat jadlem i mam monitor do wytarcia i cos mi wpadlo w klawiature i sie przykleilo


pe

KA i PE
 
 
Top
0

buhahahahahah!!!! Nawet Jezus tu nie pomoze buhHhHhH
"Mysli, ktorych sie nie zdradza, ciaza nam, paralizuja nas, nie dopuszczaja nowych i w koncu zaczynaja gnic" E.E.Schmitt ("Oskar i pani Roza")
User avatar
charliee
Raczkujący
 
 
Posts: 55
Age: 37
Joined: 11 Aug 2008, 20:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Moglem wstawic to:Image

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Age: 39
Joined: 11 Jan 2008, 15:56
Location: Londyn
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

nie wiem na ile sie Panstwo ze mna zgodza, ale jakosc polakow przyjezdzajaca ostatnio na wyspe bywa skandaliczna :-)

pe

KA i PE
 
 
Top
0

Jesli mowisz o mnie, to owe ostatnio trwa juz 3 lata ;)

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Age: 39
Joined: 11 Jan 2008, 15:56
Location: Londyn
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

hehehehhe, nie stary, mowie o 'pszeczkolu' hehehehhe

pe

KA i PE
 
 
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI

cron