Gdzie kupic MOT???

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Birming » 30 May 2008, 23:55 Gdzie kupic MOT???

Witam! Interesuje mnie gdzie mozna kupic MOT, moje auto nie przejdzie legalnie. MOT moze byc nawet podróbą. Prosze o odpowiedz.

Birming
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 27 May 2008, 19:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 31 May 2008, 05:06 Re: Gdzie kupic MOT???

drogi kolego, po pierwsze: zaswiadczenie MOT jest dokumentem elektronicznym, tak wiec posiadanie podrobionego swistka nic ci nie da. ubezpieczalnia, policja i dvla i tak beda wiedzieli ze jest niewazny. nie kupisz ubezpieczenia i podatku drogowego (tzw 'taksu'). po drugie jesli twoje auto nie przejdzie tak lagodnego przegladu jak tutejszy MOT, to znaczy ze jest niesprawne, a tym samym niebezpieczne. sugeruje zakup innego pojazdu lub naprawe tego. jesli warunki ekonomiczne nie pozwalaja na dokonanie powyzszych ruchow pozostaje zawsze TWM :-). po trzecie jesli porozgladasz sie po tym forum zauwazysz jak bardzo twoje pytanie odstaje od standardow do ktorych tutejsi uczestnicy przywykli. twoje podejscie do problemu swiadczy o blednym, moim zdaniem oczywiscie, rozumieniu wartosci tego kraju. na twoim miejscu zarejestrowalbym sie ponownie pod innym nickiem i udawal ze nie bylo tego tematu.

pozdr

pe

ps. a co to za auto? moze chcesz sie pozbyc?

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by lysy » 31 May 2008, 10:06 Re: Gdzie kupic MOT???

pomijajc wszystkie trafne uwagi przedmowcy takimi biznesami zajmuja sie przede wszystkim pakole i jesli juz to w ich warsztatach musisz sie orientowac -nie sadze ze ktos pomoze bardziej
User avatar
lysy
Rozeznany
 
 
Posts: 251
Age: 46
Joined: 5 Mar 2007, 11:47
Location: Redditch
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by sasiadstar » 3 Jun 2008, 04:44 hmmm

KA i PE wrote:lagodnego przegladu jak tutejszy MOT,
pe


Lagodny czy nie mi sie jeszcze nie udalo przejsc za pierwszym razem a o autko dbam zawsze wymyslaja naprawy za 10-20 funtow ale byc moze to z racji wypisanego na twarzy pochodzenia a moze w tym warsztacie tak maja
Nic tak nie cieszy jak głupszy od siebie

sasiadstar
Początkujący
 
 
Posts: 46
Joined: 7 Jul 2006, 20:26
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by DD » 3 Jun 2008, 09:22 Re: Gdzie kupic MOT???

moze przejdzie, wystarczy jedynie cos poprawic w nim?

kiedys korzystalem z uslug swietnego mechanika, ktory nic do rachunku nie dopisuje a znajomi anglicy i francuzi juz od kilku lat z niego korzystaja. od roku mam nowy samochod i na uzywke juz nie mam zamiaru przechodzic ale jak trzeba to z powolania sie na mnie mozecie chetnie skorzystac. MOT tez robia w tym garazu. prosze tylko o info na prv.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI