Zgubione dokumenty a przelot samolotem

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by AdrianOk » 13 Feb 2012, 01:18 Re: Zgubione dokumenty a przelot samolotem

shasta wrote:Witam .Chcialam wam powiedziec ,ze mimo roznych opinii udalam sie jednak do konsulatu w celu wyrobienia tymczasowego paszportu do Polski.Powiem wam ze bylam bardzo milo zaskoczona , obsluga wspaniala, pani spytala sie mnie kiedy chcialam leciec do Polski i nie bylo problemy dostalam tymczasowy paszport wazny 1 tydzien aby tylko przekroczyc granice bo na tym zalezalo mi najbardziej .Koszt tyle samo co paszport na 1 rok na ktory czeka sie miesiac ,czyli 28 funtow . Dzieki wszystkim za wsparcie i pomoc ...... tak jak planowalam lece do Polski 19 stycznia:) Pozdrawiam .

Jestem ciekaw czy w moim przypadku będzie tak samo ponieważ ja równierz zgubiłem dokumenty (dowód osobisty,prawo jazdy) nie mam żadnego dokumentu potwierdzającego moją tożsamość a na urlop chciałbym sie udać do Polski(pod koniec marca) i nie wiem jak to sie teraz odbywa czy mam dzwonić do konsulatu i umawiać sie na spotkanie?czy też jechać tam odrazu i liczyć że dostane tymczasowy paszport od ręki?czy ceny sie zmieniły?

AdrianOk
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 12 Feb 2012, 13:37
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by patusia364 » 13 Feb 2012, 14:59 Re: Zgubione dokumenty a przelot samolotem

ja musialam do ambasady udac sie dwa razy najpierw zlorzyc wniosek a pozniej odebrac paszport na przejazd do kraju i nie mialam w ambasadzie zadnych problemow,wczesniej zadzwonilam i pani powiedziala ze moge przyjechac w pasujacym mi terminie,problemy za to mialam na lotnisku gdyz przez 15 minut trzy osoby tlumaczyly pani ze jest to zjazdowka do kraju wazna trzy dni,zycze powodzenia

patusia364
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2011, 20:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI