Polski fryzjer

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by Edyta » 7 Jun 2007, 21:43 Re: Polski fryzjer

jakby ktos jeszcze chcial - jest tez polski salon na Handsworth Wood doklanie 26 Coopers Rd

Sa polskie fryzjerki, mozna zrobic sobie panokcie i oczywiscie jest tez solarium (0,55 p za min).
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 44
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 7 Jun 2007, 21:58 Re: Polski fryzjer

sancar wrote:New Street, West Bromwich. Polski fryzjer i solarium. Jakies 3 minuty na pieszo od dworca autobusowego


Odnosnie tego fryziera to jest ok. Chadzam tam juz od kilku miesiecy :wink: :wink: :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by cyrkon1 » 7 Jun 2007, 22:18 Re: Polski fryzjer

rafal wrote:a jak wloski robia ,potrafia cos ciekawgo czy tak po polsku :P ?? :idea:


Witam, a co to znaczy po polsku, bo nie kumam??? Jak jestem w Polsce to zawsze śmigam do mojego ulubionego fryzjera, siadam i mówię, rób co chcesz, obym nie wyszła stąd jak stara matrona. Zawsze cuda na głowie mi robi, lubię wymyślne fryzury... Byłam raz na wyspach u angielki i powiedziałem, że nigdy więcej... Zawsze strzygę się u facetów...
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rafal » 8 Jun 2007, 15:19 Re: Polski fryzjer

cyrkon1 wrote:
rafal wrote:a jak wloski robia ,potrafia cos ciekawgo czy tak po polsku :P ?? :idea:


Witam, a co to znaczy po polsku, bo nie kumam??? Jak jestem w Polsce to zawsze śmigam do mojego ulubionego fryzjera, siadam i mówię, rób co chcesz, obym nie wyszła stąd jak stara matrona. Zawsze cuda na głowie mi robi, lubię wymyślne fryzury... Byłam raz na wyspach u angielki i powiedziałem, że nigdy więcej... Zawsze strzygę się u facetów...

No mi sie wydaje ze nie mozemy porownywac fryzur meskich w Polsce do Angielskich .Widac roznice chodze to wiem.

[ Dodano: Sob Cze 09, 2007 12:20 ]
:mrgreen: bylem mam piekne wloski ,jestem bardzo bardzo zadowolony .Super salon sympatyczna obsluga .POLECAM :roza:
User avatar
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posts: 545
Age: 42
Joined: 20 Jun 2006, 21:39
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Xara » 11 Jul 2007, 20:35 Re: Polski fryzjer

Poszukuje fryzjera ktory wymieni sie metoda za metode - chodzi mi tu o przedluzanie zageszczanie wlosow ja robie metoda warkoczykowa chcialabym sie nauczyc metody paskowej :wink:

Xara
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Joined: 3 Mar 2007, 03:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI