Dokumenty Prawo jazdy C pomoc

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Legia88 » 6 Sep 2017, 17:47 Dokumenty Prawo jazdy C pomoc

Witam, jeżeli temat był już napomniany to sorka ale nie znalazłem, chciałem się dowiedzieć jakie wnioski trzeba pobrać żeby wymienić polskie prawko katC oraz karta Kierowcy, Jeżeli z własnego doświadczenia możecie powiedzieć jaki jest czas wymiany średni i myślę że w 100f się zmieszczą z tymi dokumentami ;)? Może kierowcy mają coś do polecenia jakąś firmę albo sprawdzona agencje kierowców? ;) z góry dzięki wielkie za wszelkie informacje ;) Pozdrawiam! Piona!

Legia88
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 23 Aug 2017, 04:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 6 Sep 2017, 19:36 Re: Dokumenty Prawo jazdy C pomoc

Jakie masz doświadczenie jako kierowca?
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by brawo21 » 6 Sep 2017, 22:20 Re: Dokumenty Prawo jazdy C pomoc

100f ci starczy. Prawko chyba 50f i karta do tacho moge sie mylic bo juz ze dwa lata minelo ale chyba 40f. Musisz zaaplikowac o ten druczek w dvla o zmiane prawka to jest inny druczek niz wymieniasz prawko z kat. tylko b wiec nie pomyl tego. Czeka sie okolo 2 tygodni. Wsumie ja chyba dostalem po 10 dniach. Robilem tylko orzez agencje purstaf. Niemoge porownac z innymi agencjami bo tylko w tej jednej pracowalem. Kasa mala ale zawsze na czas zadnych pomyłek. Robota codziennie i idziesz kiedy ci sie chce niema ze musiszisc. Pozdrawiam i powodzenia. Cpc juz masz?

brawo21
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 2 Dec 2012, 10:44
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Legia88 » 6 Sep 2017, 22:27 Re: Dokumenty Prawo jazdy C pomoc

Dzięki za info! No właśnie zdałem w pl i czekam żeby odebrać prawko z 95 kodem .czyli na poczcie tego wniosku nie dostanę muszę do dvla sie odezwać ?

Legia88
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 23 Aug 2017, 04:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by piit » 7 Sep 2017, 09:14 Re: Dokumenty Prawo jazdy C pomoc


piit
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 25 Aug 2010, 09:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by greg2904 » 8 Sep 2017, 07:39 Re: Dokumenty Prawo jazdy C pomoc

wymieniajac prawko polskie z kat C na angielskie bedziesz musial takze zrobic badania lekarskie w anglii oczywiscie. Ceny sa rozne nawet do 100 funtow.
tesciu poprostu wziol druk D1 z poczty wypelnil wyslal i oni odeslali list czy chce przeniesc takze kategorie C, jesli to badania trzeba zrobic. jesli chodzi o karte do tacho to jest tez na poczcie druk (zapomnialem jak sie nazywa) wypelniasz kupujesz postal order za chyba 32 funty i wysylasz. ja dostalem swoja karte w ciagu tygodnia.

greg2904
Rozeznany
 
 
Posts: 108
Joined: 10 Nov 2012, 15:08
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by brawo21 » 8 Sep 2017, 12:13 Re: Dokumenty Prawo jazdy C pomoc

Na poczcie watpie zebys ten druczek dostal przewaznie maja tylko do wymiany zwyklego prawka na kat b. A to co kolega napisal o lekarzu to chyba sie pomylil bo ja zadnych badan nierobilem a robi sie z tego co pamietam jak masz skonczone 45 lat.

brawo21
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 2 Dec 2012, 10:44
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by greg2904 » 11 Sep 2017, 07:27 Re: Dokumenty Prawo jazdy C pomoc

ten druczek na pewno jest na poczcie bo bralem go w marcu tego roku. Tylko u mnie byla troche inna sytuacja bo ja zdalem wszystko w uk i poszedlem na poczte po ten formularz. tylko to byla taka wieksza poczta a nie lokalna. jesli na poczcie nie bedzie to mozna wejsc na https://www.gov.uk/apply-for-a-digital- ... smart-card wypelnic aplikacje wydrukowac i wyslac do DVLA. a co do badan lekarskich po 45 roku zycia to kolega wyzej moze miec racja.
szerokosci

greg2904
Rozeznany
 
 
Posts: 108
Joined: 10 Nov 2012, 15:08
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by damian89bham » 13 Sep 2017, 10:08 Re: Dokumenty Prawo jazdy C pomoc

na kat c, ce i d jest druk "D2"
"D1" jest na b,A
wszystkie dostępne na poczcie, jak nie leżą na widoku to trzeba zapytać, można też jak koledzy pisali online zaaplikować i wszystkie druczki przyjdą pocztą w ciagu kilku dni

damian89bham
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 25 Apr 2015, 09:25
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI