Wybiera sie ktos z was?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Piterek » 25 Jan 2017, 21:24 Wybiera sie ktos z was?

Wybiera sie ktos z was na Birmingham Jobs Fair w centrum ?
wiecej szczegolow na fb -> tu <-
User avatar
Piterek
Początkujący
 
 
Posts: 13
Age: 31
Joined: 15 Mar 2015, 21:54
Location: yardley
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by edmun » 26 Jan 2017, 17:05 Re: Wybiera sie ktos z was?

Nie no spoko.. zawsze mnie zastanawia czemu takie "targi pracy" są organizowane tylko i wyłącznie w dni robocze, w środku dnia. Czyli żeby iść zobaczysz "co jest na rynku" musisz załatwiać sobie dzień wolny w obecnej pracy.
Widać geniusz taki sam jak w Polsce robią UP.

(P.S. Jestem w stanie ogarnąć, że targi pracy są głównie kierowane dla "bezrobotnych" ale pytanie , czy tacy pracodawcy oferujący/poszukujący pracowników faktycznie są dobrymi pracodawcami jeśli ich sposób rekrutacji zawęża grupę potencjalnych pracowników wśród tych, którzy są bezrobotni)
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by VA » 28 Jan 2017, 17:09 Re: Wybiera sie ktos z was?

Przegapiłem, bo żonę bym tam wysłał :lol:

edmun wrote:Nie no spoko.. zawsze mnie zastanawia czemu takie "targi pracy" są organizowane tylko i wyłącznie w dni robocze, w środku dnia. Czyli żeby iść zobaczysz "co jest na rynku" musisz załatwiać sobie dzień wolny w obecnej pracy.

Nie pomyślałeś, na przykład, że wystawcy też są w pracy i też chcą odpoczywać w weekend?

Takie targi są znakomite. Można się zapoznać z potencjalnymi pracodawcami i starać się u nich o pracę. Kiedy sam poszukiwałem pracy chodziłem na wszystkie takowe imprezy i nigdy na to nie żałowałem dnia urlopu. Przyszłość jest ważniejsza niż jeden dzień odpoczynku.
Na takich targach są również różne prezentacje, np. o rozmowach kwalifikacyjnych, czy też jak pisać dobre CV.

Osobiście znalazłem najlepszą w moim życiu pracę na jednej z podobnych imprez, tutaj o tym było. To było trochę coś innego, bo bezpośrednio u pracodawcy, ale format ten sam.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI