OC na przejazd do Polski i pobyt tam

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by golla » 25 Aug 2016, 16:00 OC na przejazd do Polski i pobyt tam

Hej,
gdzie tanio wykupić OC na przejazd angielskim samochodem do Polski i pobyt tam (albo nawet niekoniecznie, bo będzie w garażu stał). Chciałabym także dopisać drugiego kierowcę. Mam ubezpieczenie w AVIVIE, ale wiem, że różne firmy się ogłaszają.

Dodano: -- 25 sie 2016, 16:22 --

Aha, okazało się, że nie muszę wykupywać, że AVIVA obejmuje całą Europę. Może ta info przyda się komuś.

golla
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Feb 2016, 21:57
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Pit82 » 25 Aug 2016, 22:05 Re: OC na przejazd do Polski i pobyt tam

AIVA wrote:Your policy will automatically provide the minimum cover required to travel in most European countries, usually the equivalent of UK third party only cover. If you have comprehensive cover this can be upgraded for an additional annual premium from £26.50. Upgrading will give you the same cover as you have in the UK for travel within these countries, for 6 months in any one period of insurance and no more than 90 days for any one trip. If you are travelling anywhere else please call us on 0800 056 2192

Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus - South (Republic of Cyprus), Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Ireland (Southern), Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Vatican City


Wiec jak widzisz
golla wrote:obejmuje
tylko, ze w pewnym stopniu i z restrykcjami.

Pit82
Początkujący
 
 
Posts: 23
Joined: 16 Aug 2015, 19:43
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by golla » 25 Aug 2016, 22:17 Re: OC na przejazd do Polski i pobyt tam

Ja mam samo Third Party w UK więc nawet nie mogę niczego dokupić, bo najpierw musiałabym wykupić comprehensive w UK, aby móc dokupić do podróży po Europie.

golla
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Feb 2016, 21:57
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI