Najniższe stawki double fuel (prąd + gaz)?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by golla » 1 Jun 2016, 20:52 Najniższe stawki double fuel (prąd + gaz)?

Jestem obecnie w British Gas, ale to zdziercy. Sama opłata stała to ponad 23p dziennie.

Do kogo powinnam się przenieść? Chcę mieć i prąd i gaz u jednego, ale nie u BG.

golla
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Feb 2016, 21:57
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Poszukaj w wyszukiwarkach ktora firma bedzie oferowala najnizsza cene na twoj post code
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by golla » 1 Jun 2016, 21:16 Re: Najniższe stawki double fuel (prąd + gaz)?

Robiłam to, ale nie do każdego mogę się przenieść. To jest właśnie dziwne ha ha. Jak sobie wybrałam to jest, że nie ma możliwości przeniesienia. Mogę np. do Sainsbury's ale oni najtańsi nie są.

golla
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Feb 2016, 21:57
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

sprobuj do e-ona jesli masz dzieci to kazdego roku mozesz otrzymac okolo 130 funtow na gaz i maja duzo taryf do wyboru,sprawdz ktora ci odpowiada

marek55
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 23 May 2010, 21:04
Location: west bromwich
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

polecam EDF Energy

greg2904
Rozeznany
 
 
Posts: 108
Joined: 10 Nov 2012, 15:08
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 3 Jun 2016, 11:27

Zobacz firmy online np. Ovo

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by piopaw » 3 Jun 2016, 12:17 Re: Najniższe stawki double fuel (prąd + gaz)?

Witam
Ta firma ma w miarę tanie stawki https://www.gbenergysupply.co.uk/

piopaw
Rozeznany
 
 
Posts: 158
Age: 42
Joined: 7 Dec 2007, 18:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by golla » 3 Jun 2016, 12:43 Re: Najniższe stawki double fuel (prąd + gaz)?

Dzięki wielkie, którąś wybiorę.

Dodano: -- 3 cze 2016, 12:59 --

GB na razie wysuwa się na prowadzenie. EDF i OVO mają wysokie standing fees. OVO nawet wyższą za gaz niż British Gas.

golla
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Feb 2016, 21:57
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 4 Jun 2016, 00:36 Re: Najniższe stawki double fuel (prąd + gaz)?

Powiem Wam, że byłem w szoku jakie mogą być różnice pomiędzy firmami.
Sprawa akurat dotyczy lokalu na działalność ale to pewnie podobnie. Jak wynająłem lokal to rozdzwoniły się różne agencje oferujące super stawki. Od ceny 0,50 za dzień i 0,30 za noc (mam 2 taryfy) zeszli do 0,25 i 0,11 i gwarantowali, że to najniższa i tylko dzisiaj specjalnie dla mnie. Telefony co kilkanaście minut.
Tak mnie zaczęło to irytować, że postanowiłem sam poszukać w różnych porównywarkach. Potem zgłosiłem się bezpośrednio do firmy która była jedna z najtańszych i uzyskałem cenę jeszcze niższą przez telefon. Płacę teraz 0,11 za dzień i 0.06 za noc. Opłata za przesył 0,23 na dobę. Mógłbym mieć jeszcze taniej przy direct debit ale wolę płacić sam.

I najgorsze, że jak zawrzesz umowę to klapa. Przez cały okres musisz płacić taka stawkę na jaką się zgodzisz nawet jak znajdziesz później za połowę ceny gdzieś indziej.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Kiba » 5 Jun 2016, 08:12 Re: Najniższe stawki double fuel (prąd + gaz)?

Wszystko zalezy od twojej taryfy i typu licznika.

Co do najnizszych cen to OVO, First Utility i Cooperative Energy, wszystkie trzy oferuja dobre ceny na DF (Dual Fuel). Co do stron porownujacych taryfy, nalezy pamietac o tym, ze uzywaja standardowej konsumpcji okreslonej przez OFGEM (Urzad od regulacji pradu i gazu) wiec niekonieczne odzwierciedlaja prawdziwe zuzycie pradu.

Jedyne co moge polecic to regularnie czytac licznik i dodawac je na stronie swojego dostawcy, oszczedza to sporo problemow, bo w tym kraju, firma zobowiazana jest czytac licznik raz na rok a to nie wystarcza.
User avatar
Kiba
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Age: 36
Joined: 19 Sep 2007, 09:27
Location: Walsall
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by golla » 15 Jun 2016, 18:17 Re: Najniższe stawki double fuel (prąd + gaz)?

Ja tak robię, ale są stawki wyższe w BG niż GB.

golla
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Feb 2016, 21:57
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI